Jump to content

Moto Zajednica

Urbani Moto skup

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Ja slusam rok i istina je da rok i motori idu rame uz rame. Ali ima sad vec puno ljudi (tu ubrajam i sebe) koji nemaju koznui prsluk sa bojama kluba, nisu clanovi ni jednog malo pre navedenog, ne nose kaubojke, ne voze copere, custom-e, i  cruisere, nemaju kozne marame i sesire. Novi ljudi, novi obicaji, sportski krojevi, masine iz buducnosti.  Sta fali da momci organizuju nesto novo. Ako bude dobro hvalicemo, ako bude lose kudicemo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3140 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

 

Sto jes,jes. Kad vidis na skupovima one sto piju ladnu pivu i pusu travu, ti bjez od njih i "ne okreci se sine"

 

 

gde su bre ti oplosi, da im  ja pokazem...                        kako se pije pivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

 

Sto jes,jes. Kad vidis na skupovima one sto piju ladnu pivu i pusu travu, ti bjez od njih i "ne okreci se sine"

 

 

gde su bre ti oplosi, da im  ja pokazem...                         kako se pije pivo

 

Ima jedan u Kosjericu, za ostale ne znam.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

au bre, kao da sam dosao na forum muzicke skole, par stvari me kod skupova interesu je a to su motori , motori, motori i motori.

 

mada nekad znam da zastanem i da pogledam po neki motor.

 

inace na skup odlazim i vracam se motorom a iskljucivo idem na moto skupove.

 

verujem da nam je to zajednicka crta.

 

koja se muzika slusa, pice i klopa konzumiraju stvarno mi nije bitno.

 

naravno da ima stvari koje mi smetaju (necu ih nabrajati da se nebi neko nasao uvredjenim) ali sa time mogu da zivim.

 

mada sam primetio da nas koji vozimo R dobar deo drugih gleda sa nerazumevanjem ali mi ni to ne smeta jer i ja njih gledam na isti nacin (nadam se da ni njima ne smeta)

 

dakle idem tamo gde ima motora i ljudi koji ih voze bez obzira kakvi su muzika klopa i pice (osim ako nije neka gej moto zurka tamo ne idem mogu da voze sta god hoce)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Mislio sam da se ne javljom po ovoj temi , ali se setih nesto!!

Sve me ovo podseca na film "Quadrophenia" iliti Kvadrofonija iz 1978 (cini mi se), gde se suprotstavljaju tz.Modovi i Rokeri!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

bonny m jel bolje sad ;D ;D ;D

 

Boney M  ;D

Jes jes tedo da ih korigujem, mladi pa neznaju.

Evo predlažem pomirenje:

Puštamo Rage against the Mashine i Prodigy i BooYaaTribe i još po nešto, ima i tuc tuc ima i r'n'r a bogami i HC a sve liči.

Nego ne ide mi pivo i pljeske uz to, a i skupi se previše devojčica (naivnih) pa te sramota da prdneš i podrigneš, da zalegneš u njivu da te kerovi zapišavaju, da baljezgaš celu noć liku poret sebe koji spave drugu turu, da zaspiš u tudjem šatoru izutih čizama sa čarapama na nogama (tzv gasna komora) i sl.

Može to uz narodnjake, ali nekako mi špricer tamo bolje ide (i rakija), može i uz tuc tuc ali to je RED BULL, Battery i sl (eksere ne pominjemo) . Ovo mu dodje kao veselo , strano  i ponešto domaće a svi znamo tekst (baaaabaabaaabbbaaaabaaa jeah), olakšava lučenje mokraće , mala količina namazanih riba, te je sve ono gore pomenuto moguće ( to su ortaci).

A što se tiče Boney M, tri ribe i crnja koji skače( ništa uvredjivo)i nešto dubokim glasom kao peva, mislim da neće moći..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Hm... Ovo sad nisam razumeo. Dakle muzika house i progresiv - to je ok. Ali ovo sa devojcicama i pljeskavicama?

One ne vole meso, ne jedu pljeskavice. Otkad su pljeskavice lose? Ajde ono da su previse fine za pivo da i ostane bez komentara,

ali ako se tu budu pili samo ti nazovi energetski napici, sa cim ce da se mesaju. Votka?Neko ce pre ili kasnije traziti neki alkohol?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Klicevac

Sve najbolje u organizaciji i zelim da vam ideja uspe!

 

 

Bio sam na skupu-zurci na kome je bila tehno muzika, svi smoreni i gledaju na sat. jbg meni nije smetalo bila dobra ekipa!

 

a bio sam i gde su picili narodnjaci pevaljka pare u sise ludnica vlasko kolo cak je i jedan nama poznat lik ( necu da kazem ko  ;D  ;) ) pevao ,,ljulju ljulju" na vlaskom! ;D pa opet dobra ekipa dobro i zezanje!

 

za nekoga sve za svakog po nesto i nek je sretno o cemu se radi! ljudi isteraj te pricu do kraja pa ce da komentarisemo!

 

a ko sta vozi, slusa, oblaci nije bitno vetar je isti za sve!!!

 

jos jednom puno srece u orgnizaciji skupa! ako mogu da dodjem docicu!

 

p.s. da spremite jednu tocilicu za mene i deda mihca - mz-a! ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

@Gile84 p.s. da spremite jednu tocilicu za mene i deda mihca - mz-a!

 

Si ti malo lud?? Nisam nista skrivio, da me osudis na tako nesto. :o :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

pa i ovko posle 15 piva cujemo samo tuc tuc  ;D ;D

Pa  jes i to sto kazes??Hahahaha, Ajmo u Vrsac??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

Cekajte polako... treba napraviti razliku izmedju ljudi koji voze motore i pravih bajkera.

 

Druze nemoj da se ljutis, ali to onda nije moto skup nego obicna fansy zurka subotom uvece. Ja sam ta koja slusa sve i svasta da bih se uklopila u danasnjicu, ali ROCK je na prvom mestu. Pa cari moto skupa i jesu rock & roll, moto zajednice i motori, zasto bi onda bili izolovani.

 

Pozdrav tebi ali ideja je mnogo losa. Mislim da ce me svaki pravi bajker podrzati u ovome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2872 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

I, sada se vracamo na prastaru temu.... sta/ko je to bajker. Pa nek naprave ljudi, odemo, vidimo, pa sto rece neko, posle cemo da kudimo ili hvalimo. Samo napred, 21. vek je, ljudi setali po mesecu/kazu/, a mi potezemo teme iz `70.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

I, sada se vracamo na prastaru temu.... sta/ko je to bajker. Pa nek naprave ljudi, odemo, vidimo, pa sto rece neko, posle cemo da kudimo ili hvalimo. Samo napred, 21. vek je, ljudi setali po mesecu/kazu/, a mi potezemo teme iz `70.

 

O.K. ovo je 21.vek i slobodna zemlja i imam pravo na svoje misljenje zar ne? I zar je bitno koliko je stara tema?

Zasto si se ti uopste nasao uvredjen u celoj ovoj prici.

Nikoga ja nisam vredjala niti ponizavala samo sam rekla svoje misljenje. U tome nisam jedina.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

zasto da ne ja bi dosao na taj skup,da vidim mali i drugaciju organizaciju moto skuparecimo kada ostajem na skupu do kasno u noc onda sviraju ili divlje jagode,sveti gral,vatrena voda,cupavci i ju grupa njih mogu da slusam a kada ostali nastupe pakujem se i pravac kuci ma koliko kilometara bilo daleko i sti.takodje nepijem pivo niti drugi alkohol a zapazio sam da vecina bajkera koja ostaje da spava u satorima koristi alkohol.u sutomoru kada sam bio na susretu u petak je sviralo atomsko skloniste,a dosta okoreli bajkera sa prisivkom grba svog kluba i prisivcima tudjih klubova onako sve obuceni u kozu od glave do pete su slusali u obliznom kaficu turbo folk muziku iz grand kuce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2872 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ma, nisam se uopste nasao pogodjenim :D, samo to sto kazes "podrzace PRAVI bajkeri" me podseca na beskrajne teme ko je ili nije bajker itd... A na tuc tuc skacem, al da begam :D, mada taj skup moram da vidim, pa koliko izdrzim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Čačak

O.K. momci nema frke  ;) ja sam samo iznela svoje misljenje a na taj "moto skup" dosla bih i ja da vidim kako je, ali ga ne bi smatrala moto skupom, o tome vam ja pricam. A sto se tice alkohola bar kod mene nema pravila ja prenocim i kada ne popijem kap alkohola, to sve zavisi kakav je skup tj. organizacija da li vredi biti tu sva tri dana.

Pozdrav i uzivajte u tuc tuc muzici  ;D  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

neznam ja bi verovatno naleteo najvise me primamljuje bazen, a promena nebi skodila nikome, disco house mozse da prodje za jednu zurku koja traje 1 dan, a imam i drugara u klubu koji je DJ, on bi dosao definitivno, kad on neslusa rock a stalno ide na skupove de je iskljucivo nas rock, mogao bi i j a da dodjem na jedan skup zbog njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
ali ROCK je na prvom mestu. Pa cari moto skupa i jesu rock & roll, moto zajednice i motori, zasto bi onda bili izolovani.

 

Ako tako gledamo,onda su svi koji voze motore ubice,lopovi narkomani.....Ma daj bre....

Pa ko sta slusa ne znaci nista,i ne moze se po tome da li neko voli rock suditi da li taj neko voli motor....

Pogledajte malo svet oko sebe pa razmislite....

Licno pogadja me od pojedinaca sto u principu kazu da AKO NE SLUSA ROCK NIJE BAJKER.....

Pa ja nesto ne mirisem rock pa sam posetio poprilican broj skupova(kad god sam mogao isao sam),a pogadja me iz razloga sto se od prvog dana od kad znam za sebe svega odricem zbog motora(tako od 7god) i da mi neko (ne bukvalno) kaze ti ne volis motor(da ne kazem nisi BAJKER)....To me pogadja podjednako kao kad mi kazu boli tebe *urac ti imas motor,a sto on ima vise na sebi nego ja u ormaru to nikom nista.....

 

RIDERLADY80 nije ovo nista upuceno tebi,nemoj pogresno shvatiti,ali prosto ne mogu vise da zaobilazim temu...

 

pozdrav svima..........

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

znacida rezimiramo po 100 put,oni sto nemaju dugacku kosu,nisu alkoholicari i neslusaju rock,nisu bajkeri  ??? ??? ???

mislim da to nema nikakve veze,bajker ili ti motorista po meni uopste netreba da bude vezan za rock...nemora da ima dugacku kosu,,nemora da bude pivopija,nemora cak i da se smuca po skupovima,dovovljno je da voli otvorene drumove i da se vozi....

znam gomili motorista bajkera itd koji neidu po takozvanim moto skupovima a prolaze 2x vise nego samozvani alkoholisani bajkeri....

putuju mnogo vise po srbiji i vole voznju vise nego sebe samog,a i bolje voze od nekih...,.,

pa zar treba  na skupu da slusam samo  rock da bi mi bilo lepo i da se nasljocem ko sivonja.i da se valjam po blatu.....cccc..

vremena se menjaju ljudi se menjaju....proslo je vreme rocka droge i alkohola...,,stizu neki novi klinci i nova vremena,,,,

nista nefali ni bazenu ni namazanim sponzorusama,,,,koka koli i tuc tuc u...... kovoli da tuca i tuc tuckuje  nek izvoli..... ;D ;D ;D

uostalom zar je za bajkera obavezno da ide po gomili losih skupova....pogotovu nedaj boze da propusti 1 ili  2 u sezoni....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

naravno da nije obavezno, jeste stizu nova vremena u stvari vec su stigla ali nije jos proslo vreme rocka, droge i alkohola.

Mada ja sam podrzao ovakav tuc skup ali tu idu u opticaj neke druge vrste droge nego na skupovima.

Izvini na pitanju nezelim da mislis da te sad bockam, ali de ti tvoji drugari idu, kad putuju vise od nas, kakio si reko po celoj srbiji? Cast njima ali eto pitam te samo radi neke ideje de bi mogo da odem, hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja