Jump to content

Moto Zajednica

Urbani Moto skup

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ima dosta momaka i devojaka koji se voze na dva tocka a ne slusaju rock i ne piju pivo.Ne vidim zasto nebi oni to napravili pogotovo u Beogradu.Ako imaju mogucnosti zasto da ne.I oni dolaze na klasicne skupove i mozda se smaraju ali ipak dolaze.Samo napred pravite vi kako mislite da valja a mi cemo dati ocenu posle skupa u odnosu na broj posetilaca.

Meni nebi smetao neko i kad bi pravio neki skup ili zurku i sa narodnjacima.I tu bi bilo pristalica.

 

Potpuno se slazem sa doticnim gospodinom ;)

 

jer ako bajkeri koji slushaju narodnjake dolaze na nashe skupove i mozda nam cak i smetaju svojim ponashanjem,( pucaci i dr.), zashto ne bih imali oni svoj skup pa nek im dzij bude gost nek im ide TUC TUC celu noc(taman mogu da pucaju u ritmu 8))

Ne moraju da jedu paulj ili gulash neka jedu picu i kolache a piju "guaranu" ili "pink up" ili shta vec.

 

Ako si bajker i zivis za motore to ne mora da znachi da mora slushash rock ili metal. Ili da morash da se oblachish u kozu i budesh non stop mortus pijan na skupu...

 

Neka naprave momci potpuno se slazem i odobravam. Naravno necu doci to nije moj stil. Ipak volim staromodne skupove vishe. I R`n`R.

 

Pa ko voli nek izvoli mislim bolje je da ima izbora nego da nema.

 

Samo napred i ziveo R`n`R!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

NE podrzavam a da dam komentar necu, bio bi previse ostar!!

p.s. Imate splavove pa tuc-tucajte tamo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa jebemu misa ako je bajker samo onaj sto slusa rock,,,,,,,,,,onda pola motorista nisu bajkeri......pa mnogi od nas uzivaju u nekoj drugoj vrsti muzike,,pogotovu ako taj rock sviraju no name bendovi pa to obicno zvuci ko pokvarena ploca....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Bajker je BAJKER, a Motorista je MOTORISTA , veeeelika je razlika!! A da ti pricam o razlikama ne vredi  piso bih celi dan nemam vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Podrzavam ideju. Da se razumemo, bio sam na par skupova i mislim da su svi manje-vise isti. To je u stvari, klasican seoski vasar, bez narodnjaka i kruske za udaranje (nije je bilo tamo gde sam ja bio).

 

Xa xa xa jbt totalno tacno, seoski vasar sa rok mjuzom 'mesto kolca.

 

Takodje sam promasio momenat da shvtim tehno. Ne ide pa to ti je. Sigurno bih se smorio i na tom rave-moto partiju, ali treba imati izbora.... Ja mislim da bi bilo super da postoje tematske moto zurke, narodnjaci, rock/blues, tehno, metal.... U slucaju da postoji publika za sve to... Moto populaciju ne moze glava da boli od toga, samo organizatore koji rizikuju gubljenje ulozene kinte.

Sto se mene tice, samo  napred!

PS> razumem zasto ovakav moto skup nazivate urbanim, ali mislim da nije bas adekvatno.... odmah ove druge karakterisete kao ruralne, sto je mozda tacno, ali moze da bude i uvredljivo. A takodje, nisam siguran da ta tehno zurka ne bi mogla da se organizuje i negde u unutrasnjosti Srbije, na nekoj livadi, pa da ne bude toliko "urbana", a sa istim uspehom.

 

E pazi nije to urbano a ovo drugo ruralno, nego to ti je za baje u papucama i brzim cvikama, ono kao  amerikanci fast end fjuries  8)

Ali iako se slazem da bi trebalo napraviti tako nesto (i dosao bih sigurno) mislim da nema bas dovoljno interesenata za takav skup, kao i za nesto drugacije. Ja bi' 'teo da slusam hardcore i talme na skupu al nema 'leba od toga tako daa... podrska u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Bajker je BAJKER, a Motorista je MOTORISTA , veeeelika je razlika!! A da ti pricam o razlikama ne vredi  piso bih celi dan nemam vremena.

pa da jel treba bajker da ima i dugacku kosu,da vozi harleja...itd...bajkeri slusaju i tuc prc i tehno i rock,pa cak po neki i narodnjake, i ima i onih koji slusaju klasiku... ali su svi pod istom kapom,,bajkerskom ili ti ti motorciklistickom kapicom...a to sto smo mi navikli na budjave bendove i rock to je nesto drugo,,,,,ja bi bony i m,abbu,,toto a,da cujem itd,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Bajker je BAJKER, a Motorista je MOTORISTA , veeeelika je razlika!! A da ti pricam o razlikama ne vredi  piso bih celi dan nemam vremena.

 

BAJKER iliti BIKER je Engleska rec za MOTORISTA. tako da je to jedno isto?

 

Po meni bi trebalo napraviti razliku izmedju MOTORISTE i vozaca motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Bajker je BAJKER, a Motorista je MOTORISTA , veeeelika je razlika!! A da ti pricam o razlikama ne vredi  piso bih celi dan nemam vremena.

 

BAJKER iliti BIKER je Engleska rec za MOTORISTA. tako da je to jedno isto?

 

Po meni bi trebalo napraviti razliku izmedju MOTORISTE i vozaca motora?

 

Mislim, stvarno ?? Zna se u Srpskom slengu ko je ko!!

Zavrsena tema sto se mene tice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo

AUH! :)

 

Mi smo se i vodili idejom da nisu svi bajkeri/motoristi rokeri vec i da ima mesto za nesto drugo...

 

Sto se nas tice ni ne mora da bude skup, da se nebi  okoreli bajkeri uvredili  itd...vec ce da bude zurka ili da se zove potpuno desetim imenom.

 

ali...o tom po tom...bicete obavesteni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Bajker je BAJKER, a Motorista je MOTORISTA , veeeelika je razlika!! A da ti pricam o razlikama ne vredi  piso bih celi dan nemam vremena.

 

BAJKER iliti BIKER je Engleska rec za MOTORISTA. tako da je to jedno isto?

 

Po meni bi trebalo napraviti razliku izmedju MOTORISTE i vozaca motora?

 

Mislim, stvarno ?? Zna se u Srpskom slengu ko je ko!!

Zavrsena tema sto se mene tice.

o znaci sad pravimo i podele na motoriste i bajkere,,onda su bajkeri u manjini,na forumu ih jedva 10 % ima...sve ostalo su motoristi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Nemi sve to isti qrac? Motorista ili Bajker, mene mnogo zabole zovite me kako hocete. Meni vazno da mi ne gori ulje i da mi see ne pregreva i da pali iz prve....

AUH! :)

 

Mi smo se i vodili idejom da nisu svi bajkeri/motoristi rokeri vec i da ima mesto za nesto drugo...

 

Sto se nas tice ni ne mora da bude skup, da se nebi  okoreli bajkeri uvredili  itd...vec ce da bude zurka ili da se zove potpuno desetim imenom.

 

ali...o tom po tom...bicete obavesteni...

 

momci imate moju podrshku. Zashto? Zato shto ako odvucete ljude koji slushaju TUC TUC ili Dzeja na vash(e) skup(ove) onda ce i nashi  biti mnogo prijatniji. i svi srecni i zadovoljni.

 

A dali cete to nazvati BIKE skup( shto je i logicno vozite BIKE-ove( skracenica od Eng. reci Motorbike)) ili cete ga nazvati 345 jubilarni skup duvaca stakla isto me mnogo zabole.

 

ja licno samo najvishte volim R`n`R i TUC TUC i narodnjaci su mi njesra teshko. Ako i organizujete a nadam se da hocete necu doci sigurno ali IMA KO HOCE!

Jos ako dovedete cecu jecu karleushu miru brenu dzeja ili nekog drugog shabana mozda budete i najposeceniji. a moz` se i oparite debelo ;D

 

Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Neki komentari odavde su promasili temu i treba ih prebaciti u drugu postojecu temu. Recimo:

 

DA LI U SRBIJI VLADA OSECAJ BRATSTVA MEDJU MOTORISTIMA!!!!

 

Ponekad na cudnim mestima nalazimo odgovore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

ljudi malo je ovo glupo za razglabati... jednostavno moto skup uz elektro house...

ja jesam roker - posteno... ali ovo je stvarno glupo...

zamislite bajkere kako djuskaju uz haus u bazenu drzeci koktel...horor...

ne ide ljudi... ja bih dosao ne kazem podrzao bih... ali mislim da je to bolje napraviti zajebanciju nego moto skup

sto rece neko bez motora malo da se zezamo razonodimo i ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

DA LI U SRBIJI VLADA OSECAJ BRATSTVA MEDJU MOTORISTIMA!!!!

Ponekad na cudnim mestima nalazimo odgovore...

Ha, ha, totalno tacno...

 

Elem, samo bih da primetim da neki od vas koji slusate i kunete se u R'n'R, gledate na tehno, narodnjake, zvezde granda, pink diskoteku i slicne pojmove, kao na istu stvar. To nije isto i populacija koja to slusa nije ista.... Isao sam u prosli petak da gledam Sinana na Tasu, nije bitno zasto, islo nas nekoliko da se zeza  ;D... znaci, verujte, ta shabanija nema veze sa tzv. tehno kulturom.

I primetio sam da se kaze, "to je previse FANCY za mene...". U kontekstu u kom se upotrebljava u srpskom jeziku, na tehno zurkama nema nista fensi.... samo gomila klinaca koji vole da djuskaju uz tu muziku.

E sad, zasto ja mislim da ce to tesko da se ostvari... naime, tamo gde se duva vutra ili pije alkohol, znaci neki rok, bluz i sl, tu ljudi bez razmisljanja sedaju na motor i piche... znaci, vecini ovde se desilo da se unezvereni od ovoga ili onoga popnu na motor. Ali, kako ce to ici sa acidom, e to vec ne mogu da zamislim.... ili ja jos zivim u mracnim 90-im i na tim zurkama se vise ne guta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

DA LI U SRBIJI VLADA OSECAJ BRATSTVA MEDJU MOTORISTIMA!!!!

Ponekad na cudnim mestima nalazimo odgovore...

naime, tamo gde se duva vutra ili pije alkohol, znaci neki rok, bluz i sl, tu ljudi bez razmisljanja sedaju na motor i piche... znaci, vecini ovde se desilo da se unezvereni od ovoga ili onoga popnu na motor. Ali, kako ce to ici sa acidom, e to vec ne mogu da zamislim.... ili ja jos zivim u mracnim 90-im i na tim zurkama se vise ne guta?

Ovo je direktno pljuvanje... e ovako razmisljaju ljudi koji ne vole nista u vezi sa nama:

rock = droga, motorista = narkos, moto skup = sajam narkomana...

i to jos kao da se na tehno i shabanskim zurkama nista ne guta... gde ti zivis covece...

pa na mnogim takvim zurkama na ulazu dobijas exer ili lsd sto je dokazano dokumentarnim emisijama...

ne znam sta da ti kazem... ne zelim da se prepucavam sa tobom ali ti je razmisljanje ravno detetu od 5 god...

moje misljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Moje izvinjenje. Samo bez nervoze  ;)

ne zelim da se prepucavam sa tobom ali ti je razmisljanje ravno detetu od 5 god...

moje misljenje...

Cenim tvoje misljenje, nisi daleko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati 848evo

Dajte malo liberalnosti..,, :D

 

A ko pominje narodnjake u celoj prici, nije mi jasno samo.

 

Pa niko od nas desetak koji smo se upustili u pricu ne moze da smisli iste ali ajd'...

 

Drugo ne bi bio u prici techno vec komercijalniji house koji je slusljiviji sirem krugu ljudi.

 

 

Mada niko vas ne tera da dolazite...niko se nece naci uvredjen ako ne dodjete, opustite se malo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Podrska techno skupu , zhurci ..ili chemu vec .. bicu vidjen na dogadjanju ...

 

Podrzhavam uvek konstruktivne a pre svega nove ideje ....

 

Ljuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

last coment:

A sto ne napravite nesto kao ono  "Sabor ... u Stepojevcu" , hihihihihihihi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3140 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

bonny m jel bolje sad ;D ;D ;D

 

Boney M  ;D

 

;D ;D ;D

 

 

 

Ja necu da dodjem, a vi se lepo provedite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Evo neceg jednostavnog:Ko ima pare napravice neku vrstu skupa (zovite ga kako hocete) a ko voli nek izvoli.i slovima tacka.

A sto se tice slusanja ove ili one muzike: Tvrdim da mnogi medju nama imaju neku vodu u usima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja