Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2155 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Sta da radi saobracajac kad zaustavi nekog i on pozove njegovog sefa?Ne moze glavom kroz zid.Svaki govn.r danas ima nekog u vlasti ili policiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 305 postova
  • Lokacija: Beograd

Naprotiv, ne radi se o tome koga svaki gov*** gde ima vec se radi o jednoj umrezenoj sistemskoj ekipi koja je usla u sve pore jednog normalnog, zdravog, sistema koji do duse nikad na ovim prostorima nije zaziveo. Bez perspektive da ce ikad i postojati nesto "normalno". Sta vredi muceniku da uradi svoj posao u skladu sa zakonom kad do konacnog resenja ili kazne ima 101 stepenik gde ce taj njegov rad da obezvrede i obesmisle i gurnu u fioku. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1378 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Mene zanima samo kad je prestalo vazenje znaka STOP, usporavanje kad je trougao, izletanje na put cim se vidi da je auto 10 metara dalje. 

Gledam uvek da bar za duzinu auta napravim prostor i uvek mora da se napravi neko pametan da krene se predstroji, to me bas nervira. 

Kad isto shvate da kad je neko uključenje gde bi trebalo svako da pusti po jednog islo brze manje ce nam guzve biti. 

Sad ovi klinci sto polazu bukvalno ih uce samo trase kuda se vozi kad se polaze i takvi su posle u saobraćaju. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 447 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Najgori al ubedljivo su vozaci sluzbenih skoda posebno Bg pasaluk table. :grr:Taj nivo primitivizma i kurcobolje je dosad nevidjen u tom broju. Cim vidim sivu skodu odmah udjem u war mode:tras2:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2573 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Masovna pojava - izleti mi iz bočne ulice maltene pred branik i vozi 20 na sat, laganica.

Ne pada mu na pamet da ubrza malo već laganica dodaje gas.

Verovatno razmišlja udari me ako smeš - ti si kriv.

I nisu samo žene u pitanju.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2183 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Vex, to si u pravu. Dodaj dostava na 4 točka, wolt, glovo, aks, beks itd, stvarno treba imati živce za Bg saobraćaj.

Mislim da su se jedino taksisti malo smirili, od kako su morali da sednu u bolja kola, pa ih paze. I pakistanci u busevima.

Nije šala, ni ne znam kako bih nazvao, al ko savlada Bg saobraćaj svaki dan, može svuda da vozi...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
3 hours ago, mickeyZ said:

Nije do saobracajca vec do celokupnog sistema koji jase 12+ godina. 

 

1 hour ago, cezarpa said:

Sta da radi saobracajac kad zaustavi nekog i on pozove njegovog sefa?Ne moze glavom kroz zid.Svaki govn.r danas ima nekog u vlasti ili policiji.

 

 

E pa bas zato smatram da je bas do saobracajaca (kao pojedinaca)!

 

Kaze zaustavljeni u prekrsaju "ne mozes mi nista pozvacu ti sefa".

Popusite mi i ti i sef i napises kaznu.

Pa nek sef ide sa tobom kod sudije za prekrsaje da resi placanje kazne...

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2155 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

DA DA.Pre par godina gledao sam panduri zaustavili mecku kupe u centru .Izveli momke na haubu i pretres.BIH tablice,tri buzdovana,jedan uze telefon zove nekog i da panduru .I tu su mu se posrali u dan,i ti bilmezi i taj na telefonu,verovatno pandurov sef.Morali su da ih puste.Mamlazi su se smejali usli u mecku i driftovali 1 krug po raskrsnici i odose.Ima jos primera,ali da znas uvek cemo najebati mi posteni,Ti i Ja.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: SYM Simphony ST 200i

Aje bre stalno vam policija kriva, kad pišu ne valja, kad ne pišu opet. Odlučite se.

Sakrivaju se tablice sa lancima, nalepnicama, to je namera da se učini prekršaj i nema

opravdanja, što moj pokojni kolega reče, ako si mangup da piješ u kafani do ujutro, budi mangup pa

dođi na vreme na posao.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1378 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Juce auto iz unutrašnjosti se vozi po Bg-u sa papiricem na tablicama, ja ne bi tri dana spavao da to uradim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Срдачан поздрав данашњем мамлазу у Неменикућама - не стаје на стоп, скреће лево, сече ме, уз то вуче приколицу са неким грађевинским материјалом и прича телефоном у левој руци - сам себи крије угао из кога долазим ја. Дакле, бејах му са женом, 3 пута...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1378 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Lepo rekoh, obucavaju ih samo da poloze, auta jaca nego sto treba i ne mogu da ih kontrolisu, društvo je takvo ako fazon vozis polako prozivaju te, ja sam takve izbacivao na prvoj stanici i postavljao pitanja a gde ti je auto? 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1828 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 6 sati, Markone88 je napisao:

Ima nade da momci u plavom odu na dobar ručak posle ovoga :D

 

Pa i ne baš.

Ovo je Meljak, kod Momčila. 

Koga ovi snime, nema praštanja - čak i razni koji "znaju sve policajce" plaćaju kazne/gube dozvole.

Ne znam kakva je situacija sa snimcima sa onog novog tronošca, ali ne znam da ovi nekom "praštaju".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1544 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ma ja se našalio samo, nisam imao skrivene namere :D

 

Ja lad me zaustave, znam da sam kriv, samo kazem izvolte dokumenta, pisite, hvala, dovidjenja :D

  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1740 postova
  • Motocikl: /
7 hours ago, cezarpa said:

DA DA.Pre par godina gledao sam panduri zaustavili mecku kupe u centru .Izveli momke na haubu i pretres.BIH tablice,tri buzdovana,jedan uze telefon zove nekog i da panduru .I tu su mu se posrali u dan,i ti bilmezi i taj na telefonu,verovatno pandurov sef.Morali su da ih puste.Mamlazi su se smejali usli u mecku i driftovali 1 krug po raskrsnici i odose.Ima jos primera,ali da znas uvek cemo najebati mi posteni,Ti i Ja.

Kapiram sve.

Al opet je do pojedinca... Taj policajac umesto da prijavi slucaj kontroli, otvori bolovanje, pa onda neko tamo iznad sefa pita "zasto je pola stanice na bolovanju, otkud ovolike prijave", on podvije rep i sutra sve ispocetka. Ne moze tako!

Drugo, taj mamlaz je vec kod vadjenja telefona trebao da bude oboren na zemlju i vezan lisicama, pa nek prijatelj sef posle ispravlja zapisnik ako sme...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 2 sati, ser je napisao:

Kapiram sve.

Al opet je do pojedinca... Taj policajac umesto da prijavi slucaj kontroli, otvori bolovanje, pa onda neko tamo iznad sefa pita "zasto je pola stanice na bolovanju, otkud ovolike prijave", on podvije rep i sutra sve ispocetka. Ne moze tako!

Drugo, taj mamlaz je vec kod vadjenja telefona trebao da bude oboren na zemlju i vezan lisicama, pa nek prijatelj sef posle ispravlja zapisnik ako sme...

Gde živiš ti? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 12 sati, ZEMZEM je napisao:

Masovna pojava - izleti mi iz bočne ulice maltene pred branik i vozi 20 na sat, laganica.

Ne pada mu na pamet da ubrza malo već laganica dodaje gas.

Verovatno razmišlja udari me ako smeš - ti si kriv.

I nisu samo žene u pitanju.

Izleti iz bočne ulice pola metra  haubom i stane, kao čeka da prođem... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja