Jump to content

Moto Zajednica

Bahati mamlazi

Recommended Posts

  • -, 1677 postova
  • Motocikl: /

Ja uvek stajem na nasu stranu kad su u pitanju ovakve situacije.

Bilo je tu necega ozbiljnog cim ti kreces u obracun, a vozis se motorom gde ti je svaki sekund do jaja. Cak i kad si naelektrisan prodje te posle 2 min voznje...

Promenio član ser
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 414 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 53 minuta, ser je napisao:

Samo privremeno.

Dok se upravni odbor u mojoj glavi ne odluci koja vrsta motora je sledeca...

Jbt ko da je u pitanju SOUR. 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650
On 5/7/2024 at 8:47 PM, cezarpa said:

Koliku bi kaznu dobio mrsavi da ga ubode necim,srafcigerom,recimo?Samo odbrana?

Колико хоћеш, од наношења тешких повреда до покушаја убиства... Напад се одбија истом или мањом силом, а скоро увек нападнути може и да побегне (због чега је код нас малтене немогуће доказати нужну одбрану).

 

Успут буди речено, срдачан поздрав лику који јутрос на скутеру, без кациге, по насељу вози дете од макс 2 године испред себе. Пролази лагачко раскрсницом која ми је испред зграде, на којој је знак стоп, а на који не стаје бар 50% возача. Ок, он има првенство, али ако неко налети, а дете испред њега... Гледам и не верујем...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Vidjao sam takve likove par puta po mom kraju, da teraju klince na motorima, ko da su igracke. Da ne gresim dusu, jednom sam video starije dete kao suvozaca, da kacigom, po psu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Forza 750
Pre 2 sati, Motorcyclist je napisao:
WWW.INSTAGRAM.COM

1,767 likes, 73 comments - uzice.online on May 17, 2024: "🚗 Nije to loše #uzice #uziceonline...

 

 

 

Ovo je samo još jedna od potvrda o onom što sam pisao da ne volim put od Užica do Zlatibora.

Ako lekovi i izdrže do Užica, delovanje im definitivno prestaje čim se prođe Užice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1609 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Necu da pisem pojedinacne detalje od zadnjih par dana, ali stanje u saobracaju u Srbiji je iz dana u dan sve gore, ucesnici u saboracaju su sve bahatiji, a cini mi se da drzava-policija ne radi nista po tom pitanju

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 665 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Ma rade, ali puca narod u glavi brze nego sto oni stizu da pisu. A i gledamo svaki dan bezakonje i losu primenu zakona pa onda obican covek koji se nekada stideo/plasio da se prosvercuje u gradskom prevozu dobija tu "snagu" da mu sada nece biti nista ni za ozbiljnije prekrsaje.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1677 postova
  • Motocikl: /
On 5/8/2024 at 12:04 PM, cezarpa said:

Verovatno tvoj upravni odbor trazi najbolji motor/GS/,a da nekosta nista.

Neki R ili RT/XX ili HD Streetfighter...

 

Pa ti aj odluci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 465 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: Honda Africa Twin

Danas petlja na autoputu NS-Vrbas, u krivini na ukljucenju imam vozilo ispred sebe koje ide nesto sporije, drzim distancu i pozicioniram sam nesto vise ka desnoj ivici puta. Iza mene Skoda Octavia, madjarske tablice, zabija mi se u rep i pokusava da se progura da me pretekne... Na uzbrdici, u krivini, jedna traka... Levom rukom mu pokazah da se odmakne. Kako bih mu glavu rašarafio, seljačina...

Juce bas pre tog ukljucenja Peugeot 307 nailazi u kruzni tok ali usao lik u pogresan smer, P nalepnica na zadnjem staklu... Sta je sa ljudima, ko je sve za volanom...

Promenio član Rider000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1609 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

To se meni redovno desava.

Vozaci automobila su u fazonu ako se mi provlacimo pored njih mogu i oni pored nas, samo ne znaju koliko je to opasnije i ne vode racuna o nama kao mi o njima.

 

Kad vozim svojom trakom cesto vijugam, pipam kocnicu da probudim ovoga iza sebe.

U svakom slucaju je mnogo bolje da misle da sam budala i nece mi se priblizavati i nece me dirati

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1712 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 21 minuta, Rider000 je napisao:

zabija mi se u rep i pokusava da se progura da me pretekne... Na uzbrdici, u krivini, jedna traka... Levom rukom mu pokazah da se odmakne. 

Sad me potseti,prosli vikend od Lajkovca ka Valjevu , isto nabijanje u rep i posle pokazivanja  na moje iznenadjenje  napravi malo vise razmaka,a bio je bas ono mislio sam da nece odustati od pokusaja da me obidje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 465 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: Honda Africa Twin

@Sharky - AlexKad onako sa strane sagledam profile vozaca automobila iz ugla motoriste, deluje mi kao da ih je pola izbezumljeno a druga polovina na opijumu... Uzas... 

Nisu ni motoristi zlatni ima i nas svakakvih...

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1609 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Samo mobilni telefoni za pocetak, kada bi se to resilo bilo bi vec minimum 50% bolje.

 

Sledece bi resavao ove sto voze i pricaju sa suvozacem a ne umeju da voze i pricaju u isto vreme nego puste volan i masu rukama i okrecu se prema suvozacu.


Onda idu ovi sto od vertikalnih znakova znaju samo za semafor (a neki ni to) a ostalo i ne znaju da stoji poed puta

 

cetvrta grupa nije opasna po bezbednost ali prave guzvu, stanu prvi na semafor pa kad se upali zeleno ne znaju valjda da li je zeleno ili da li je za njih ili sta vec pa gledaju vozilo pored sebe da li ce da krene, najgore je kad se takva dva nadju jedan pored drugog pa se par sekundi gledaju.

Taj profil vozaca cesto i koci na zeleno da vidi da li ce se mozda upaliti zuto, a mozda i moli boga da se upali crveno pa da odmori malo na semaforu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6881 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kod nas u Smederevu više niko ne ferma 2% dok obilaze ovu sortu kretena što upale sva četiri i odu prodavnicu. Uđu u tvoju traku i voze kao da nema nikog. Hvala Bogu motor više ne vozim svakodnevno nego sam namenski na duže ture. U auto mi se ne seda. Samo kad moram.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Ono sto kazes za one sto pricaju sa suvozacem i mlate rukama, takav jedan bio ispred mene danas, vozi 30 i prica boli ga uvo, napravio kolonu ko da su svatovi, hvala bogu pa mi treba metar prostora da prodjem. 

Zaboravio si i na one sto te namerno zagrade ili ti ne daju da prodjes. 

Imas i one koji bi da se trkaju, jedan dan po gradu i svasta covek vidi. 

Kad sam sa autom tu planem brzo a s motorom sam lagan, uvek moze da se prodje. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2874 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
1 hour ago, Sharky - Alex said:


Onda idu ovi sto od vertikalnih znakova znaju samo za semafor (a neki ni to) a ostalo i ne znaju da stoji poed puta

 

Milion puta, gde piše da je zabranjeno od-do iz nekog razloga, mrtvi ladni se parkiraju. Znakčina crveni X, mala tabla sa objašnjenjem. Izlaze, hoće uredno da plate parking, pa kad im pokažem na znak (s balkona preko puta), kao da se probude. Ne gleda to ništa sem onog svog superuskog fokusa. Pa ne vidiš bre znak, ti ćeš da vidiš motociklistu. Ajde, molim te.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 465 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: Honda Africa Twin
Pre 2 sati, Sharky - Alex je napisao:

Samo mobilni telefoni za pocetak, kada bi se to resilo bilo bi vec minimum 50% bolje.

 

Kazna za telefon je mala obzirom na to kakav problem upotreba istog moze da napravi.

Ima ljudi koji imaju love i ako mu saobracajac bas pise kaznu, tih 5.000 mu nije strasno, ako ga "pocasti" jos bolje...

Ja bih digao tu kaznu na nekih 20.000, a svakim ponovnim kaznjavanjem podizao kaznu po 10.000din. Pa ajd onda cackaj telefon i vozi...

 

Ostale tipove vozaca ste odlicno opisali, to je ono sto svakodnevno gledam u saobracaju...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1677 postova
  • Motocikl: /

Prvo treba da naucimo saobracajce da zaustavljaju vozace skupih automobila, a ne da odmah odustaju sa stavom "ma taj sigurno ima nekog"

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja