Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
On 3/11/2021 at 8:39 AM, Vampa said:

@Kal El i ja sam tvoje visine i vozio sam motor i sa fabrickim sedistem pola stopala mi je bilo na podu ali sam narucio nize sediste tako da je sada celo stopalo na podu. nisam video Trk251 uzivo ali ne bih razmiljao i pre bih se odlucio za 502

Ja sam ipak rešio da ostanem na 251. Pasuje mi visin bez dorada, uži je i lakši pa će gradska vožnja biti lakša, a da ne pričamo o manjoj nabavnoj ceni i troškovima upravljanja. Na stranu sve to, da se ne lažemo, 91% vožnje će mi svakako biti po gradu! Svakako hvala na savetu!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
2 minutes ago, Vampa said:

Koliko je u srbiji? Jel si uzeo nesto od opreme?

3990... Kofer već imam koliko toliko dobar i svakako ću raditi crash bar, i za sada je to to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1579 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

91%... Podseti me na naseg drugara sa foruma @ZEMZEM... Onomad kad smo ugovarali voznje,on je imao postove,dolazi 48% ( lupio sam bas 48,ali nesto slicno...)

 

Srecna kupovina i vozio se kako zamislis! :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Danas odem da pokupim motor iz sevisa platim sve uredno iako su me odrali i istera radnik motor napolje i dok ja da navucem rukavice i stavim kacigu pogledam ispod pumpe opet curka antifriz. Poludeo sam pozovem sefa napolje da vidi kaze to je mozda nesto oprano pa se sliva voda :). ja pokupim malo pa kroz prste osetim neka masna voda :maloljut:. vratili motor unutra i pogledali pa ce za par dana da mi se jave da doteram ponovo motor da promene deo. i tako odem kuci pa u garazi da promenim sijalice i cackam gledam i vidim 

 

 

20210322_161112.thumb.jpg.65dabe5a558cd27b9a91cdad1dde7492.jpg

 

pa sada ne znam da li sam stvarno toliki baksuz Screenshot_20210322-202451_Gallery.thumb.jpg.3868466fc6c0cc3248e389e5d510c366.jpg

pa vidim da i ovde malo pusta. 

ovaj motor mi je kao zene kada ga uzjasem usrecuje me a kada krene da nervira katstrofa. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1980 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Baš imaš cimanje, mada bi možda bilo pametno da lepo presaviješ tabak i šibneš mejl centrali u Iatliji. Prosto predugo traje a tebi garancija na motor nije duža...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

imam garanciju jos dosta(1,5 godinu uzeo sam motor u septembru) samo me malo nerviraju takve neke stvari. jednostavno mislim da je ovaj njihov diler malo neozbiljan sto se tice servisiranja ali ozbiljan sto se tice naplacivanja. pisao sam na benelli austrija 3x ali nikakav odgovor nisam dobio. videcu sada kada ga oteram sta ce da urade pa ako bude nekih komplikacija imam brata u italiji pa cu njega da uposlim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x

Ima li tamo Centar za zaštitu potrošača? Obrati se njima. Prijavi im da ti je motor u garanciji a oni ne znaju kako da riješe problem. Vjeruj mi kad im zaprijeti kazna odmah će ti staviti novi dio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1980 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Baš ima servisera onako u najmanju ruku na svoju ruku :) I ja sam čudno prošao sa svojim motorom...kupim komplet Ipone ulje, antfriz i kočionu tečnost.Rekoh kad ide redovan servis valja zameniti sve ostalo ipak tri godine prošlo od kupovine, po servisnoj knjižici kočiono i rashladna tečnost se menja na dve godine.

Kažem serviseru da sve zameni, čovek meni kaže što menjaš sve to? Rekoh pa zar ne treba, nije zamenjeno od kupovine...kaže čovek ma neee sve je ok to ide na 20k, motor je puška.

Ja ostade zapanjen...i tako mi čovek naplati 60e moje ulje, njegove ruke i njegov filter. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

pusticemo jos jednom mozda se poprave,narucili su novu pumpu:tras2:

a ako ne posle sve lepo advokatu pa neka se oni svadjaju. krivo mi je jer mi se svidja motor. 

@mick 270 sam platio zamenu ulja,filtera i ulja za kocnice. pisao sam ranije zbog karantina bio sam prinudjen da njima platim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Benelli trk702x
pre 2 minuta, Vampa je napisao:

pusticemo jos jednom mozda se poprave,narucili su novu pumpu:tras2:

a ako ne posle sve lepo advokatu pa neka se oni svadjaju. krivo mi je jer mi se svidja motor. 

@mick 270 sam platio zamenu ulja,filtera i ulja za kocnice. pisao sam ranije zbog karantina bio sam prinudjen da njima platim

@Vampa svakako sačekaj da ti pumpu zamjene. Ubijeđen sam da će to riješiti problem. Samo su htjeli da uštede pa da pokušaju da poprave. Svugdje su ovlašćeni serviseri manje-više loši. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

ali ne razumem ja mislim da oni i tu imaju neku zaradu od garancije ne rade to dzabe pa je potrebno da se nesto izfuserise:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ne pisi vise za tu kocionu tecnost, svaki put se iznerviram kao da je moje. Oni ti prodaju motor sa starom tecnoscu, pa je zamjene o tvom trosku >:( joj Tito mrtvi...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

@otolePG-MNE znam slucaj kada je rodjak oterao x-max-a na opoziv yamahe za menjanje pumpe i rezervoara za gorivo, servis ladno samo pumpu zamenio rezervoar stari ostavili kazu ima puno posla oko toga :tras2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja