Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502

Recommended Posts

  • BJB Maxi scooter club, 1595 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 1 sat, mick je napisao:

 i nema potrebe da iznosiš laži 

Samo mi odgovori na ovo, ne moramo komunicirati... Kakve sam ja lazi izneo? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Evo da ne ispadne da sam indijanac i da bas toliko ne mogu da gledam benelli provozam se nekada u drustvu istog :P

20220703_145146.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova

Ljudi nemojte glupo je da se mesa neko ko ne vozi Beneli, realno. 

 

Oni ljudi imaju svoju vizuru gledanja isto kao sto imaju ovi sto voze BMW, Japanske motocikle itd. 

 

Nije svakome motor isti dozivljaj. Moramo da se naucimo svi i da shvatimo da svako ima svoj fazon i da svako ima izgradjeno misljenje, a onaj ko nema, nek se nauci na sopstvenom iskustvu, tako je najbolje. Nek izabere ono u cemu se pronalazi. 

 

Ne moze niko nikoga da ubedi da je "nesto bolje" ili "ispravnije". 

 

To su sve subjektivni pogledi, zelje, ljubavi i afiniteti. 

 

Mozemo da se zezamo, al cela prica i na forumu i na viber grupama raznim svodi se na to ko sta vozi, koliko kosta, koliko brze vozi, sta je kvalitet, sta nije...

 

Dosadilo je vise. Smorilo je mnogo...

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Beograd
1 hour ago, gebee&co said:

mick  mišljenja sam da trošiš vreme i energiju .Razumem sve o čemu pišeš,ali tako je kako je.Lično,meni se sviđa kako izgleda,imao priliku da probam,i odnos cena -dobijeno,odlično.Onima kojima se ne sviđa,to je tako,i toga će biti.Jer uzmi primer NC750,koji ima 50 i nešto konja,niko se ne žali,ali to je Honda.Imaš motor koji ti se sviđa,i uživaj u njemu,to je naj bitnije.

Za malo glavu ne izgubih na njemu jednom, kada je trebalo da poleti samo je rekao... 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Ja stvarno ne vidim zasto ne moze da se iznese misljenje od odredjenom motoru, a da moras da ga posedujes? 
Svi ste samo komentarisali u svojoj temi o motoru? Zasto toliko komentara o modelima koji ce da izadju, ili ste imali u vlasnistvu prototip pa imamo pravo da komentarisemo? Kapirate poentu.

Zamislite @DaliborBP koji je posedovao motor i vozio ga 700 km nije dovoljno kompetenan da prokomentarise Benelli? 
Nije ni @Vampa kog su isti vlasnici napadali u ovoj temi, takodje mu se nije dopao i imao problema sa istim. Bilo je tu jos ljudi koji su komentarisali i koji imaju drugare koji su vlasnici pa su preneli probleme. ALI ONI NE SMEJU JER NISU DOVOLJNO KOMPETENTNI, NEMAJU DOVOLJNO STAZA I KM. 
Dok benelli champ koji "brani" ovu temu ima 10k km u poslednjih 5 god sto je malo jace od 2k po sezoni + 12 meseci gledanja u isti i on je jedini objektivan i kompetentan sme da komentarise i za sve je u pravu.


Cek cek, je l doticni gospodin imao GS-a? Nije. Al je zato kacio slike zardjalog kardana po forumu, toga se secate sigurno, al zato sad ovde kme kme samo benely ortaky pls komentary. Malo licemerno?
Da ne pricam sta je sve komentarisao u svojoj viber grupi "freedom chasers" i svim motociklima. Plitak mozak koji bukvalno okarakterise sve vozace BMW-a kao naciste, onda dodje prica ovde o postenju.

Tako je i nastao beef izmedju nas, svakodnevnim bockanjem drugih dok kad njega neko prozove za "kineski sranje" odmah plaky i preti bananom sa grupice. Samo sto ovo nije njegova viber grupica vec forum gde se u stvari postuju jasno neka pravila i svako moze da iznese svoje misljenje a da ne bude sankcionisan, pa sad nema moc i place po TRK temi.
O tome koliki je covek kompleksas govori da sam ja iz te grupe dobio ban na dan kad sam okacio onaj Benelli klip ovde na forum, izgleda da mu nije bilo dobro jer je dobro prosoa klip na forumu pa se jedno 50+ ljudi iskidalo od smeha, dobio napad pa mene ban iz grupe to jutro iako prethodno u istoj nisam pisao nedeljama. Znaci nikakva pravila nisam mogoa da prekrsim u grupi jer nisam apsolutno nista pisao pa bar 10-15 dana u istoj. Takodje bih naglasio na vreme da sam u grupu ubacen od nekog od forumasa, nisam trazio ni cak da me ubace, mesecima nisam nista pisao dok isto nisam mogao vise doticnog da slusam kako kenja po svim motorima osim kineske imperije.

E sad nisam namerno hteo da pominjem tu grupu jer u istoj ima mnogo normalnih likova, i vecina su sa foruma pa nisam tu hteo da stvaram neku da kazem tenziju, ali posle njegovih par licemernih postova ovde jednostavno moram.

Na prethodnoj strani da lik napise Daliboru da je nepostovanje ovog foruma da pominje viber grupe, a lik je admin "fridom cejsera" i istu je napunio preko foruma sa jos par forumasa, ne znam da li postoji i dalje tema, ali secate se svi gde forumas ostavi broj i oni ga dodaju u istu. Sluzila je za zajednicke voznje, mozda je i obrisana. Puni je forumasima uglavnom, pljuje po svim motorima, i onda posle forum sranje i jos govori o nepostovanju istog. Neverovatno.
Nemam nista protiv viber grupa, nek svako koristi koju hoce platformu, ali licemerstvo ovakvo nisam video skoro.

Savetuje druge da "ignore" i da im bude mirna glava, a cim neki od "indijanaca" foruma napisu nesto za benelija tu je da ujeda, kida i grize. Vazi brate.
Prica drugima da nemaju dovoljno km i iskustva, a prelazi 2k godisnje. Vazi brate.
Vozi nedokazanog kineza kog je juce kupio I GLEDAO 12 MESECI, najbolji motor ikada, najbolji odnos kvalitet cena veruj mi. Vazi brate.
Ogromno vozacko iskustvno kao sto sam rekao ima, a 46 konja i 230 kg motor je dovoljno za bas sve, cak i zenu i 3 kofera. Vazi brate. 

Kacio je po forumu link, a i redovno u grupi da je i GS "kinesko sranje" jer je proizveden u Kini. Sad prica ovde da mora da brani grupu od indijanaca koji kace neistine. ( info za forumase koji mozda ne znaju, GS se pravi u Berlinu, ima fabrika u Tajlandu koja pravi 1250 samo za azijsko trziste).
Kad on iznosi neistine i bocka druge, onda moze, kad mu napise neko benely china ni hao 540617022967382028.webp?size=96&quality= 540618631441154078.webp?size=96&quality= , onda indijanci me napadaju kme kme .540619939632119818.webp?size=96&quality=

Na neki nacin svi ostali vlasnici TRK-a ispastaju zbog Micka jer je licemeran i kao sto vidimo izuzetno objektivan pre svega.
To se poklapa i sa jos jednom cinjenicom, to je da je ova tema postala toxic bas otkad je doticni uzeo benelija, jer je naravno pre toga CF moto bio najbolji motor brate veruj mi. Odjednom ne sme nista da se kaze negativno za motor, cak ni ljudi koji su ga posedovali, a kamoli  tek indijanci koji ga ne poseduju i ne znaju za to skrivetno zlato u moto svetu.


Da se razumemo, nista nemam protiv ijednog brenda, zasto bih ja hejtovao beneli i slicno, nemam nista od toga. 
Ali licemerne objektivne forumase kojima je peak pouzdanosti JEDAN ITALIJAN KOJI JE PRESAO 60k NA YT, koji pljuju sve ostale proizvodjace i misle da  su najpametniji na svetu jer su uzeli TRKa i sad odjednom sve znaju i sve moze sa istim, da ostale nezadovoljne vlasnike napadaju jer iznose svoje licno iskusvo sa TRKom, da je samo njihovo misljenje objektivno, a drugi nisu znali da rese problem sa istim ili su pglu. Toksican stav pre svega koji je u fazonu vi sto imate jace motore od 46 konja ste pglu, ja mogu da stavim 2 strine pozadi i 5 kofera i mogu sve sto i vi. Jednostavno to u stvarnosti nije tako i to zna svako ko vozi motor, a da  je otisao dalje od Deliblatske pescare. 

Potreba da se brani na temi po svaku cenu je dokaz o ostracenosti istog.

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2038 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Ja sam lepo rekao...indijanci! Tako se lepo pronalaze...

 

Sad ću pomenuti grupu i nadam se da će se svaka priča završiti na konto grupe pošto te to jako boli a vidim da lepo koristiš manipulaciju za obamnjivanje kolega na forumu. 

 

Da si ti sine Gavrela normalan čovek ti bi i danas bio u grupi koja je sastavljena od izuzetno kvalitetnih ljudi ali pošto nisi bio normalan i pošto si jedini, bukvalno jedini od 170 ljudi bio izuzetno verbalno agresivan a moram reći i glup pošto nisi kapirao odnose članova u grupi već si kao balvan uskakao u konverzacije starijih članova grupe koji imaju prethodno izgrađene odnose veliki deo te grupe je adminima skretao pažnju kao i admini između sebe na tvoje nenormalno ponašanje i namerno izazivanje svađe u grupi. Čak ni tad nisi bio banovan jer to nije manir grupe i ja nisam bio za tvoje pedaliranje. Onog trenutka kad si postao još luđi popio si pedalu. I znaš šta? Sjajno je bez tebe :P jer više nema cimanja i trzavica koje ti proizvodiš sa svojim nenormalnim mozgom.

 

Što se mene tiče ti i još par ljudi ovde ste otelotvorenja svega što je nakaradno na ovom forumu u poslednjih par godina, što se mene tiče, ja ću svoje mišljenje iznositi svakako a vi ostali koji ste se pronašli slobodni ste kako god da se ponašate...svakako to vama služi na čast. 

 

U zdravlje i ne mogu da ti kažem pamet u glavu jer pameti nemaš...na žalost. 

 

 

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1679 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ih@mick, sad ga malo pretera sa vredjanjem Dekija. Nisi mu verovatno dao prililu da ga upoznas pa da doneses konacan sud. Deki sjajan momak, dobar drug i odličan bajker, odgovorno tvrdim i stojim iza toga. Izvinjavam se za off u temi o Beneliju koji nije moja sfera interesovanja pa nemam potrebu da komentarišem nista jer bi u suprotnom morao da budem spreman na dugoročne rasprave sa tobom a to niti želim, niti voleo bilo koga da uvredim ako kažem nesto loše za neki motocikl.
Toliko i voleo bi da tema nastavi u pravom smeru tamo gde i treba da ide

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima...

 

Dakle, zamolicu ove kojima crkava kardan od par hiljada eura na kantama od 24.000 eura, da momentalno prekinu da tupe o svemu ispod tog cenovnog ranga.

A pogotovo da prekinu da naglasavaju to da su isti taj motor kupili ZA KES! Znaci, drug, prekini momentalno da pisas po ljudima koji voze motor nizeg cenovnog ranga-nemaju svi bogatog tatu!

I ja sam uzeo novi auto za kes, pritom ga sam zaradio, i sta? Sta cemo sada? 

 

Dakle, pljuvac:

Jezik u kutijicu, topao savet ☑️ Mogao bi ti biti izvucen vise nego sto treba!

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1679 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Nebi me čudilo da je lažni profil, neko otvorio da bi uputuo pretnju jer zna da ce ga banovati zbog ovoga pa nije hteo sa svog profila.
Prvi post pa odma pretnja, odakle je on pao s marsa.
Nema tu mesta bilo kakvim pretnjama momku, pogotovo neko ko piše prvi post, ko nije imao nikakve direktne veze sa ovim.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1595 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Upravo sada, Nole Bg je napisao:

Nebi me čudilo da je lažni profil, neko otvorio da bi uputuo pretnju jer zna da ce ga banovati zbog ovoga pa nije hteo sa svog profila.
Prvi post pa odma pretnja, odakle je on pao s marsa.
Nema tu mesta bilo kakvim pretnjama momku, pogotovo neko ko piše prvi post, ko nije imao nikakve direktne veze sa ovim.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Ma da. Napravio profil da bi se oglasio. Jadno! Prvi post,prikljucio se pre pola sata... Bez obzira dal voli ili ne voli Gs,beneli,ovakvima nije mesto na forumu. Ali,ometlace to admini. :tras1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vidim da je vec banovan, hocete li da obrisemo taj post ili neka stoji, na sramotu onog sto je napisao? 

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 630 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Ja nisam vozio Benelija, ali sam se vozio sa likom kome je usled kise otisao neki senzor (ili sta vec) i nije radio ABS.

Ni malo prijatno iskustvo na kisi.

To sto ne vozim Beneli, znaci da ne smem da napisem?

O realnosti ljudi sto voze Beneli ne bih trosio reci...

Lik napisa da je vozio u tocak na zajednickoj voznji, a nas 3, bez njega, dosli do restorana, skinuli opremu, seli u lokal, cudili se sto nema jos konobara, a tog u tocak jos nema...

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 630 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Nisam.

Lazem.

Lazu i ostali.

Laze i konobar.

Laze i hladno jelo.

 

Svi lazemo.

 

Zbog takvih izliva realnosti od strane vozaca Benelija sam jednom prilikom u zajednickoj voznji i merio vreme cekanja, tj. voznje u tocak :)

Promenio član DjoleLO
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1360 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ovo su potpuno nepotrebne price i provokacije. 

 

 

Ciji je duzi? Ciji je veci? Na nivou ste dece od 10 godina. Ne poznajem nikog licno sa ovog foruma, i nikome ne ulazim u guzicu. Ali ovo je ljudi smesno! 

 

Ti kolega gore. Imas bwm? Bravo za tebe. Svaka cast. Na forumu je 90% lešina, i najjaci su mi likovi koji komentarisu tudje, a svoje kvarove i probleme ne iznose. Ljudi, molim vas...

 

Sta je bolji bo koji kinez od ovog. Moto Morini, cf moto, ko koliko plati sponzorstvo, taj je bolji? 

 

A vi moderatori, obrisite ovu bruku i sramotu. To nije bruka pojedinaca, vec bruka onog koji uredjuje ovo i puste ove komentare, ukljucujuci i moj. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Harley Davidson xl883l

 
Prosto da bi jedna Honda došla do VFR-a, Varadera ili bilo kog drugog premijum motora ona je morala da počne kao mali proizvođač malih bicikli sa agregatima pa skutera i td. Dakle Japanci su složićeš se prešli dug put koji je podrazumevao sve ono što Kinezi trenutno rade.
 


Po cemu je vfr ili varedero ili bilo koji Japnski motor premijum? Mislim da Japanski motori ne spadaju bas u premijum grupu
Gesendet von iPhone mit Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2544 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
42 minutes ago, DjoleLO said:

Nisam.

Lazem.

Lazu i ostali.

Laze i konobar.

Laze i hladno jelo.

 

Svi lazemo.

 

Zbog takvih izliva realnosti od strane vozaca Benelija sam jednom prilikom u zajednickoj voznji i merio vreme cekanja, tj. voznje u tocak :)

...a čekaj, jurcanje po putu je merilo motora? Muda? Muškosti? Evo ja ću uvek biti poslednji, nemam problema s tim.

 

Mišljenje o motoru?! Bio je baš popularan na sajmu, svako mu je prišao i pipnuo, sedaju ljudi, i mene interesuje, lepo to izgleda. Seo i ja,  pri prvom pokušaju da ga dignem sa ćopave - uuuu 

Ovo nije za mene. Pita teta dal želim da probam, ne... Preteško. 

Jednostavno, nije za mene. 

Da li to znači da je loš? Pa ne, ali nije za mene.

I da se podsetimo, do pre koju godinu da vam je neko pričao da će te uopšte razmišljati o velikom kineskom motoru vi bi ste se smejali. 2022-ge imamo Benelli, CF moto, Voge... Dajte im još 10 godina pa da pričamo... Što bi reko Rambo: "Kineska se zastava veselo viori, dont hepi, bi vori"

Ponovio sam to već X puta, kad se kupuje nov motor ne kupuje se samo proizvod, kupuje se i podrška oko njega, dostupnost delova, za 10-12 godina dal će biti delova, garancija (koja meni lično ne znači mnogo u Srbiji) i ko je daje...

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
5 hours ago, mick said:

Ja sam lepo rekao...indijanci! Tako se lepo pronalaze...

 

Sad ću pomenuti grupu i nadam se da će se svaka priča završiti na konto grupe pošto te to jako boli a vidim da lepo koristiš manipulaciju za obamnjivanje kolega na forumu. 

 

Da si ti sine Gavrela normalan čovek ti bi i danas bio u grupi koja je sastavljena od izuzetno kvalitetnih ljudi ali pošto nisi bio normalan i pošto si jedini, bukvalno jedini od 170 ljudi bio izuzetno verbalno agresivan a moram reći i glup pošto nisi kapirao odnose članova u grupi već si kao balvan uskakao u konverzacije starijih članova grupe koji imaju prethodno izgrađene odnose veliki deo te grupe je adminima skretao pažnju kao i admini između sebe na tvoje nenormalno ponašanje i namerno izazivanje svađe u grupi. Čak ni tad nisi bio banovan jer to nije manir grupe i ja nisam bio za tvoje pedaliranje. Onog trenutka kad si postao još luđi popio si pedalu. I znaš šta? Sjajno je bez tebe :P jer više nema cimanja i trzavica koje ti proizvodiš sa svojim nenormalnim mozgom.

 

Što se mene tiče ti i još par ljudi ovde ste otelotvorenja svega što je nakaradno na ovom forumu u poslednjih par godina, što se mene tiče, ja ću svoje mišljenje iznositi svakako a vi ostali koji ste se pronašli slobodni ste kako god da se ponašate...svakako to vama služi na čast. 

 

Tako je, ja sam verbalno agresivan a ti si u poslednje dve strane 2 forumasa napao jer su nesto rekli negativno za Benelli.
Tako je, napravio sam Benelli klip iz sprdnje i fore, automatski sam postao ludji i dobio ban iz grupe, a nisam pisao nista nedeljama u istoj.
Tako je, na cast drugima kako se ponasaju, a ti u prvoj recenici nazivas kolege sa foruma indijancima.
Tako je, forum pun toksicnih indijanaca koji ne postuju forum, a ti istu punis od tih toksicnih indijanaca. Najvise postujes forum tako sto u svakom drugom postu nekog vredjas i napadas.


Ja moram da se spustam na tvoj nivo, cisto da ljudi vide samo kakvo se licemerno djubre krije iza tastature.
Treba da te bude sramota, sramota bar tih drugih ljudi iz grupe jer ih ti predstavljas na forumu ovde.
Ljudi koji voze Benelli ispastaju ni krivi ni duzni zbog tvoje toksicnosti i tvojih kompleksa.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 630 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 22 minuta, MaxiS je napisao:

Ovo su potpuno nepotrebne price i provokacije. 

 

 

Ciji je duzi? Ciji je veci? Na nivou ste dece od 10 godina. Ne poznajem nikog licno sa ovog foruma, i nikome ne ulazim u guzicu. Ali ovo je ljudi smesno! 

 

Ti kolega gore. Imas bwm? Bravo za tebe. Svaka cast. Na forumu je 90% lešina, i najjaci su mi likovi koji komentarisu tudje, a svoje kvarove i probleme ne iznose. Ljudi, molim vas...

 

Sta je bolji bo koji kinez od ovog. Moto Morini, cf moto, ko koliko plati sponzorstvo, taj je bolji? 

 

A vi moderatori, obrisite ovu bruku i sramotu. To nije bruka pojedinaca, vec bruka onog koji uredjuje ovo i puste ove komentare, ukljucujuci i moj. 

Imam. Bravo za mene. Znam koliko sam se trudio da bih ga sebi priustio. Ne pricam o brzini, jurcanju, vec o realnosti pojedinaca.

P. S. Nemam ni jedan kvar na motoru

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
1 minute ago, antir3ality said:

@gavrela @mick a što lepo ne stavite jedan drugog na ignore, i kraj priče?  Smarate više sa ovim prepirkama po forumu.

Verujem i u pravu si, ali sto bi rekao Ludovan:

Elementarno vaspitanje nalaze, da onaj koga Mick napadne taj mora da se brani. Ja mislim da kad bi Mick napao kojim slucajem Rudolfa Hesa ili Hermana Geringa, ja bih morao da stanem u odbranu te dvojice.
 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 630 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
pre 12 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

...a čekaj, jurcanje po putu je merilo motora? Muda? Muškosti? Evo ja ću uvek biti poslednji, nemam problema s tim.

 

Mišljenje o motoru?! Bio je baš popularan na sajmu, svako mu je prišao i pipnuo, sedaju ljudi, i mene interesuje, lepo to izgleda. Seo i ja,  pri prvom pokušaju da ga dignem sa ćopave - uuuu 

Ovo nije za mene. Pita teta dal želim da probam, ne... Preteško. 

Jednostavno, nije za mene. 

Da li to znači da je loš? Pa ne, ali nije za mene.

I da se podsetimo, do pre koju godinu da vam je neko pričao da će te uopšte razmišljati o velikom kineskom motoru vi bi ste se smejali. 2022-ge imamo Benelli, CF moto, Voge... Dajte im još 10 godina pa da pričamo... Što bi reko Rambo: "Kineska se zastava veselo viori, dont hepi, bi vori"

Ponovio sam to već X puta, kad se kupuje nov motor ne kupuje se samo proizvod, kupuje se i podrška oko njega, dostupnost delova, za 10-12 godina dal će biti delova, garancija (koja meni lično ne znači mnogo u Srbiji) i ko je daje...

 

 

Napisao sam vec...

Ne pricamo o jurcanju, trkanju ili sta vec  vec o realnosti vozaca Benelija

Promenio član DjoleLO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja