Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • 4_tocka_i_karoserija, 2437 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
On 9. 6. 2026. at 8:42, Bor-i-slave je napisao:

Ne znam za redove. Iskreno, meni ono ne deluje bezbedno.

 

Ja sam siguran da nije.

 

N1INFO.RS

Nakon što je Ministarstvo građevine odbacilo zahtev Grada Čačka za upotrebnu dozvolu, geolog Zoran Đajić upozorava da nedostaju...

 

 

Naravno, ne znači da će se srušiti čim neko kroči, ali sve što drži taj vidikovac je dobra volja i lični osećaj odgovornosti neposrednih izvršilac radova, a ne sistemskih institucija koje treba da kontrolišu takve stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1679 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
9 hours ago, zaludan said:

 

Ja sam siguran da nije.

 

N1INFO.RS

Nakon što je Ministarstvo građevine odbacilo zahtev Grada Čačka za upotrebnu dozvolu, geolog Zoran Đajić upozorava da nedostaju...

 

 

Naravno, ne znači da će se srušiti čim neko kroči, ali sve što drži taj vidikovac je dobra volja i lični osećaj odgovornosti neposrednih izvršilac radova, a ne sistemskih institucija koje treba da kontrolišu takve stvari.

Niko nece opusteno, s poverenjem proci preko

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 470 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Zdravo svima ,

da li neko zna kakav je asfalt na deonici Rajac ka Takovu ?  Nešto se tu radilo pa ne znam jel gotovo .. 

Hvala 😊

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1679 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
14 minutes ago, GR 46 said:

Zdravo svima ,

da li neko zna kakav je asfalt na deonici Rajac ka Takovu ?  Nešto se tu radilo pa ne znam jel gotovo .. 

Hvala 😊

Mislim da je ok, a imas vise alternativa ka dole. Asfaltnih. Mozes preko Ozrema , Branetica, Gornjih Banjana

Ja sam cuo da ne valja jer su ga unistili kamioni, koji  su vukli kamen za autoput odozgo, ali nisam siguran. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 470 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
pre 11 minuta, Bor-i-slave je napisao:

Mislim da je ok, a imas vise alternativa ka dole. Asfaltnih. Mozes preko Ozrema , Branetica, Gornjih Banjana

Ja sam cuo da ne valja jer su ga unistili kamioni, koji  su vukli kamen za autoput odozgo, ali nisam siguran. 

Screenshot_2026-06-24-21-31-54-952_com.google.android_apps_maps.thumb.jpg.ebfa5419b5c8d188cf096eb3766b03d3.jpg

 

Hvala ti ..

Otprilike ovaj deo .. 

ako se ne predomislim pa produžim za Čačak 😂😂😂

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1679 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ovaj drugi put preko Teocina I pored Kostunica. Od Ljiga I sela Ba se strmo penjes ka putu za selo Planinicu, odnosnobput Mionica Struganik Planinica Ravna Gora Brajici Teocin. Taj uspon je samo problem malo sa kratkin krivinama. Kad izadjes na gore pomenuti put je prelepo I relativno blagi pad ka Teocinu. Ali bi preporucio da skrenes preko Kostunica I etno sela Cekovic, gde se mozes osvezitinu tropskom baru I jezeru/ kupalistu. Ili produziti na Leusice I restoran Plaza. Tu imas jako lep bazen. Placa se ulaz na oba kupalista. Dalje za Cacak od Plaza Restorana kanjonom Cemernice. Ravno je Ali normalno ima krivina. A ko idesbod Teocina preko Srezojevaca za Cacak, manje je lepo.

Od Rajca mozes poci nanize glavnim putem za Takovo, Koji Sam cuo da je los, Ali ne toliko I posle par km iza neke ograde domacinstva imas skretanjrnza Gornje Banjane. Odatle imas par km do sela, a od Banjana izlazis opet jako blizu Takova na put Pranjani/Brezna /Takovo.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 470 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
pre 16 minuta, Bor-i-slave je napisao:

Sve to mozes od Mionice skratiti. Preko Ravne gore, Brajica Teocina. 

Puno to hvalaaaaaa 🤗🤗🤗

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1679 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Jel neko isao skoro od MAteseva do Andrijevice preko Tresnjevika? Kakav je put. Ili postoji neki od Kolasina il Mojkovca ka Beranima? 

Auto je u pitanju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Svedska-Motala , BiH - Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki GSX 1100 R, BMW R 1150 R, Yamaha TTR 250, Suzuki Burgman 650, Honda Silver Wing 400, Suzuki DR 350, KTM 390 ADV, Puch Manet Korado 50
Pre 15 sati, Bor-i-slave je napisao:

Jel neko isao skoro od MAteseva do Andrijevice preko Tresnjevika? Kakav je put. Ili postoji neki od Kolasina il Mojkovca ka Beranima? 

Auto je u pitanju.

 

Prosle godine, prilicno los, za endura ok, za putni motor zaobidji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 918 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer
15 hours ago, Bor-i-slave said:

Jel neko isao skoro od MAteseva do Andrijevice preko Tresnjevika? Kakav je put. Ili postoji neki od Kolasina il Mojkovca ka Beranima? 

Auto je u pitanju.

 

Taj preko Trešnjevika se prošle godine popravljao, ne znam da li je gotovo.

Ali iz Kolašina imaš tunel do Jelovice ka Beranama. To je sada najkraća opcija, ne ide se okolo ka Beranama.

Do Kolašina ako ideš iz Pg možeš autoputem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: XL750 / Tomos Tori / GL500 / VFR750 / NT1100
16 hours ago, Bor-i-slave said:

Jel neko isao skoro od MAteseva do Andrijevice preko Tresnjevika? Kakav je put. Ili postoji neki od Kolasina il Mojkovca ka Beranima? 

Auto je u pitanju.

 

Isao ja vise puta ove god, mozes lagano, sve super. Neke delove su popravljali neki su ostali u zakrpama ali lep je okoliš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja