Jump to content

Moto Zajednica

Honda Integra 700/750

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Bečmen
  • Motocikl: Honda NC 700D Integra

Погреши човек...

Послато са motorola edge 40 pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 565 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Kad smo vec kod tog lonca… koja je realna vrednost? Ima jedan blago ostecen koji se vrti po KP vec neko vreme ali ga momak ceni 150 evra. Nesto mi se cini puno ili gresim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Hrvatska, Zagreb
  • Motocikl: Honda Integra 750S

Ima li netko iskustva sa nc700shop.com?

Navodno Francuski shop, jel uzimao netko preko njih kojim slucajem i jeli sve proslo uredu?

 

Moram dampere u zadnjoj felgi mijenjat i jedino ih tamo imaju odma na stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Meni je drugar od njih uzeo nosac kofera i centralni stender, porucio na SLO, stiglo sve bez problema i kako pisalo na sajtu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Vladičin Han
  • Motocikl: Honda Integra 750s

Dobar dan.

Trebam misljenje ako neko zna-da li se moze na Integru 750s 2015 godiste, montirati auspuh-top od NC 750 2018 godiste ?

Negde sam citao da ide sraf na sraf ali mi je misljenje sa foruma bitnije, pouzdanije.

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
On 28. 6. 2023. at 16:16, N.F.S. je napisao:

To je to, 130mm je produzeno... Mora da se malo ukraja, fenom greje i preoblikuje da bi leglo prihvatljivo. Namerno sam pustio nesto sire.

Srafovi su sklonjeni, mesto njih su sada (doooosta) diskretnije plasticne klipse, silikon izmedju preklapajucih povrsina. 

U petak krecem visednevnu voznju, javljam ima li funkciju :takoje:

11.jpg

12.jpg

Stigao mi je blatobran iz čajna. Mozda sam trebao uzeti onaj manji jer je Banditov branik malkice uzi. Pitanje br 1. Da li staviti produzetak na spoljni deo blatobrana ili unutra? Pitanje br 2. Plasticne kopce, koje si koristio i gde mogu da ih kupim? Hvalaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8428 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Na svaki motor sam sa unutrasnje strane montirao, ne secam se cime je fiksirano na integri..

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8428 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Treba da je m3 prohromski srafic sa sirokim podloskama na sredini, a na krajevima plasticne kopce koje su iznutra zalepljene epoksijem :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
Pre 9 sati, francuz69 je napisao:

Ta Nesina Integra je sad kod mene. @Zarkela mogu da bacim pogled popodne za te kopce ako ti nesto znaci?

Moze. Ima plasticne kopce za auto. Ali su to dosta duboke pa ce kaciti gumu. Jedino onda tri kratka srafica sa sirokom glavom pa sad kak ispadne. Matice bih okrenuo spolja da ne kaci gumu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Vladičin Han
  • Motocikl: Honda Integra 750s
On 3/2/2024 at 12:49 PM, mimahitna said:

Dobar dan.

Trebam misljenje ako neko zna-da li se moze na Integru 750s 2015 godiste, montirati auspuh-top od NC 750 2018 godiste ?

Negde sam citao da ide sraf na sraf ali mi je misljenje sa foruma bitnije, pouzdanije.

Hvala

Moze pomoc...mozda Satelis zna...

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 565 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700
14 hours ago, Zarkela said:

Moze. Ima plasticne kopce za auto. Ali su to dosta duboke pa ce kaciti gumu. Jedino onda tri kratka srafica sa sirokom glavom pa sad kak ispadne. Matice bih okrenuo spolja da ne kaci gumu. 

Evo slika, nisam mogao da nadjem bolji ugao:

IMG_6021.thumb.jpeg.f9ce5c271c9486bc1874444b73ce57db.jpegIMG_6020.thumb.jpeg.5e81efa00f36df88952e78b549e74a8b.jpeg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Kupih i ja Integru. Nisam mogao odoliti da i taj DCT probam.
2016-to godiste, ali nije redizajn. 10000km na satu. Zagledao sam, ali neke prevelike zamjerke nisam nasao. Ima grijane rucke, ima ove „vjetrobrane“ za koljena, originalni topcase, Shad Comfort sic i to je to. Eventualno cu joj ove gume promijenuti jer su iz 2016-te i izgledaju mi kao da su neke enduro gume, ali osim toga i redovnog servisa nemam nesto puno po njoj raditi.
Sutra cu po nju sa prikolicom, ovamo snijeg propada lagano.
cdef15455b4f1d14befda548f5175812.jpg
839c2c2155f1c6b75fba18e00bf81fba.jpg
9a75e84be464b31fd1b8f4950788fc4c.jpg
Vidjet cemo koliko ce izdrzati kod mene :)

  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Aj nek je sa srećom i da nemaš šta puno tu da šarafiš🙃

 

Sviđa mi se sportska kolor šema.

 

Javljaj utiske te verzije dct a ,kako se ponaša.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Ufff, mrzis me kolega. Ne mozes meni pozeljeti da nemam sta puno da sarafim i reci da me ne mrzis! 🤣
Zezam se ja malo, znam sta mislis. Nadjem ja uvijek nesto za sarafiti :D
Hvala, hvala :)

Nego, pitanje odmah: bocna nogara ili sto vi kazete "copava", jel normalno da se mora motor lagano na desnu stranu nageti da se ona izvuce? Mjerio sam visinu sica i oko 790mm je, znaci ne bi trebalo da je spustan motor. Jedino, ima ono prosirenje na bocnoj pa je moguce da je radi toga.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8428 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Lepa! Neka je sa srecom 😍

 

Ume da se zbuni po nekada menjac, pisali smo o tome.. Akumulator mora da bude dobar i svi spojevi cisti.

U neutral ga izbacujes uvek pre gasenja. Ako se i zaglupi, pod kontaktom ga pomeras napred-nazad dok sam ne usaltuje u "N".

Ukoliko kvacilo agresivno hvata pri kretanju resetuj menjac, bese DDNDN kombinacija?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8428 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I da!

Menjac se resetuje kada je ulje toplo (vozena masina) ali ne ako radi ventilator! U tom slucaju nece dovrsiti proces kako treba!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
pre 23 minuta, N.F.S. je napisao:

Ume da se zbuni po nekada menjac, pisali smo o tome..

Tačno,tako sam i saznao za tu karakteristiku tih ranijih verzija dct-a.

 

Baš me zanima kakav će doživljaj biti vragu i da li će se( i za koliko )privići da drži prst na -

Promenio član Džim Džarmuš
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.bjbikers.com/topic/223706-brembo-plo%C4%8Dice/&share_tid=223706&share_fid=12215&share_type=t&link_source=app

Kolege, ako nekome zatreba. Greškom isporučeno za NC, meni ne odgovara.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Nisam mogao odoljeti da ju danas ne probam iako je tu trenutno 3 stupnja i kisa je padala do jutros. Provozao sam se tek 10ak kilometara, ali ljudi moji, meni je ovo genijalno!
Trenutno stvarno nemam zamjerki ni na saltanje ni na snagu ni na kocnice. Ok, saltanje u D je malo previse defanzivno, ali zato ima S modus kojeg sam gotovo cijelo vrijeme i koristio. Predpostavljam da je D za kruzanje po otvorenoj cesti i to je ok. Probao sam i manualni modus, ali mislim da za to kod ovog skutera nema potrebe. Sasvim lijepo on to radi u S modusu, a pri kocenju se lako moze na - spustati u nizu po potrebi.
Motor mi ima sasvim dovoljno, pa i previse snage za jedan skuter. Par puta me je cak i cimnuo i krenuo na zadnji kad sam se ispaljivao sa semafora. Ne mislim da je se odizao na zadnji, jer bih odmah popustio gas, ali bio je takav osjecaj. Kratki sprintovi od 0-100 sasvim zadovoljavajuci. Od skutera, kao sto rekoh, i previse.
Kocnice su mi ok. Ja ne kocim u zadnji cas nego uvijek planiram kocenje tako da gotovo nikada ni nemam potrebu izvlaciti vise od 60% iz kocnica. Meni je ovo sasvim dobro.
I ono najbolje: Vozio sam sada tih 10ak kilometara na 3 stupnja u obicnim farmerkama, duksu i laganoj jakni i nisam se smrzao! Znaci Honda je pokupila ono najbolje od motora i skutera i upakirala u ovu Integru. Znam, otkrivam toplu vodu, ali ja sam trenutno fasciniram ovim mjesancem!
Narucio sam vec ulje, filtere i ostalo sto trebam izmijenjati iako je bivsi vlasnik to sve izmjenjao prije 2000km (upisano u servisnu), ali ja volim biti siguran, a i volim to raditi :D
Narucucio sam i onaj amortizer koji drzi sic jer ovaj vise ne drzi. Vidim u racunima da je vec mijenjan prije par godina. Moguce da mu je ovaj Shad sic tezak, ali to cemo provjeriti novim amortizerom. Takodjer sam narucio i onaj nosac za navigaciju/mobitel koji se montira na prihvate sajbe, pa cemo vidjeti kako to funkcionira i hoce li puno vibrirati na gumama koje drze sajbu.

Eto toliko za sada. Me happy :D

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja