Jump to content

Moto Zajednica

Moto sport vesti za 2018

Recommended Posts

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Haha, jel to onaj Rossi koji mentalno razbija konkurenciju?

Najblaze receno prso je skroz, ispao ozbiljan papak na laganu provokaciju i izazov 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 3 minuta, rastkojokic je napisao:

Au. Rosijev sam navijac ali ovo je bas bilo jadno sa njegove strane!

I ja sam se skenjao malo. Nabacio je sebi nepotreban pritisak. Bilo bi mnogo veselije da se samo rukovao, ništa ga koštalo ne bi, ovako ga je Markez opet nasamario.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bas je klosar taj novinar, nigde ne pise da svi vozaci u moto gp-u moraju da budu prijatelji, ako jesu super, ako nisu, nikom nista, i sta sad on tu izvojeva neku kosmicku pravdu, love and peace i te fore...

i onako to rukovanje kao i mnoga druga rukovanja ne znace ama bas nista, jer ionako iza kulisa stvari idu svojim tokom koji se nece uvek svideti javnosti, rukovanje tu nista nece promeniti, predstava za naivnu masu.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Ako ti neko pruzi ruku, pogotovo neko za koga si rekao da nisi u ratu, onda je ljudski da se rukujes. A ne da ga ostavis da visi kao popisan... Problem je sto je Markez ovde bio popisan 3 sekunde, a sa Rosija ce ovo da kaplje malo duze.

Ne moze mu nista na stazi pa koristi ove bedne prilike!

Navijac sam Rosija ali ovaj potez mu je ogavan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Pa zar je rukovanje toliko važno? Sve je ovo fora i trip za gledaoce. Svi znaju koja dvojica su najpopularniji. Mučeni Doviciozo muda jede sa onim gutljajima vode jer mu teško ide koliko bi voleo da ga neko pita za rukovanje. Nema mnogo rivaliteta i novinari jedu ono što se ne jede i pitaju ovakve gluposti sportiste i profesionalne takmičare. Mogao je i da pita Rosija da mu napravi picu u restoranu u Tavulji... koja budalaština, majko mila.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Lorenzo im je dao najbolji odgovor "Both are mistaken. Valentino by not giving his hand, it's a little boy's attitude. And by not taking the opportunity to tell fans not to whistle a rival on the podium. And Marc because this affects him a lot, he has to forget what Rossi does."

 

Kao nabačena lopta na volej Markezu, a Rossi ga primi kroz noge, to se nekad pikalo dva komada ;) . I to u disciplini gdje je BIO ćaća, a već odavno ga Markan naguzuje sa Rosijevskounaprijeđenim metodama. Rossi je maltretirao pola vozača, a sad ga trti Markez, i to svojski. Markez maltretira 2/3 vozača i valjda ne pomišlja da može biti trten. Nije ni Rossi to mislio dugo vremena, nije, nije :) .

 

Markez zna da je sada povlaštena sorta i moglo se ovako nešto i očekivati, pa zašto čovjek da propusti priliku za još malo EPP, Rossi ima istu taktiku kao kad mjenja motor na trci, pogrešnu. Sa druge strane i Vale je u pravu, gdje piše da oni moraju da budu drugari. Obojica su u pravu, obojica su fukarice.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Folger bio u Aragonu kad je Yamaha testirala, izgleda da je dogovoreno da će biti novi test vozač Yamahe.

 

Smit Aprilijin test vozač uz dogovor da vozi 5 '' wildcard'' trka u toku sezone

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Nek mu nije pružio, šta se koji moj pravimo svi politički korektni... Možemo da gledamo i sa druge strane, da Markezu riječ i ruka ne znače ništa i da se bacaka sa njom..tj ljiga..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Haslam je juce imao opasan high side.
Samo jedna leva krivina u kombinaciji sa hard gumom, guzvom na stazi je ucinila svoje.
Check out @OfficialBSB’s Tweet: https://twitter.com/OfficialBSB/status/1037995785286234112?s=09


jbt, bukvalno je preleto ovog lika sto je isao spolja!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova
1 hour ago, zlig0r said:

ko se ovome mogao nadati?!

 

IMG-028efe53f3139dcc423ec69e4ec0988f-V.jpg

Malo sam i sebi dosadan sto stalno ponavljam ali KTM treba posmatrati pre svega kroz Red Bull koji sigurno moze da finansira i Markeza ako naprave solidan motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

slazem se, ako neko ima para, to su oni...

inace, ne znam da li se vec spominjalo, ali kad smo vec kod energy drink-ova, da li ste skontali da od sledece godine ime tima nije "Movistar Yamaha MotoGP" nego "Monster Energy Yamaha MotoGP"...ostali bez tech3, pa kontam da su bili u fazonu "ne pitamo sta kosta, ali nas logo mora biti najveci"...a hvala bogu para im ne manjka, kao ni Red Bullu...

edit: tek sam sad guglao da je to vest stara 2 meseca...ne znam kako mi je promakla... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 3 sati, MOTOM je napisao:

A Stoner se vraća na Hondu, tako kažu.

To sam i ja pročitao negde. Navodno je otišao iz Ducatija jer nisu njegove instrukcije uzimali za ozbiljno već su radili po svome. Osećao je da radi uzaludno pa je napustio.

 

Stoner se malo šeta na relaciji Honda - Ducati - Honda

 

P.S. Palo mi na pamet nešto, da li možda njegov prelazak u Hondu ima veze sa Lorencovim preslaskom? Pošto su se dosta gotivili u Ducatiju na relaciji test vozač - trkač.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja