Jump to content

Moto Zajednica

16. Moto Gp Philip Island, Australija 2016

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

@Šumadinac

Upravo iz tog razloga, nisam nista direktno hteo da kazem za Rossija, jer sam znao sta sledi.. Nikada nisam nista komentarisao za "Doktora" ali sam citao bezbroj puta komentare i uvek se zavrsi isto. Svadja Rossijevih obozavatelja vs onih koji ga "mrze". Ne znam zasto sve toliko preozbiljno shvatate, kao da vam je neko uvredio clana porodice a ne vozaca koga gotivite. Meni bilo ko moze da kaze sta misli za Marqueza, Pedrosu, Hondu Repsol, ok to je tvoje pravo i misljenje, postujem to.

Niko ne zeli da ti unisti dan, krenuo ti je dobro, neka se tako i nastavi ;)

Druže, jedno od mojih prokletstava je da imam izuzeto dobro pamćenje. Ovo nije prvi njegov post, gde pokušava da mi "spusti" (ne želim taleko daleko ići da kažem da želi da me ponizi). Tu se ne radi (bar ja tako vidim, možda i grešim) Rosi vs ostali.

Tačno je da izuzetno volim Rosija, upravo zbog ovih stvari koje je danas pokazao, ali je isto tačno da umem da priznam i kvalitete drugih, kao što sam i danas (jutros) pokazao delom komentara koji se odnosi na MM-a. A to nije prvi takav moj komentar.

Kada Rosi zasere, umem da priznam. Ubeđeni sam ateista, tako da mi idolopoklonstvo nije svojstveno, ali imam dovoljno godina da nikom ne prećutim i da uvek kažem (napišem) šta mislim.

I da više ne off-ujem, ovde se svaka rasprava završava. Budite mi pozdravljeni.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Crutchlow se resio demona od kada je dobio cerku. Iskreno mislim da bi bar stigao Markeza da nije pao. Markez pokazao kroz ceo vikend da ima karakter pobednika i nemam sta da dodam. Rosi i Vinjales po meni vozili jako dobro i poceli preraspodelu u garazi za 2017.

 

Ne bi me cudilo da za 2018 Crutchlow dobije pre vremena Pedrosino mesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Cru rules!

 

Markez bez pardona, ali h guma a udarila zimovina i eto...

 

Svaka cast Rosiju.

Koliko sam video (a gledao sam pola poslednjeg kruga :) ) Kračlou je isto imao prednju H gumu. Ili se varam?!

edit:

Sad videh Mixin post.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Zanimljiv detalj na Vinjalesovoj kacigi je broj 58 i Sic. Nisam siguran da kapiram zasto

 

Godisnjica pogibije M. Simoncellija *br58*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

 

Zanimljiv detalj na Vinjalesovoj kacigi je broj 58 i Sic. Nisam siguran da kapiram zasto

Godisnjica pogibije M. Simoncellija *br58*

"Godisnjica" je na sledecoj trci u Maleziji zato sam i zbunjen. Nije cak ni Rosi imao 58 ali je imao Vinjales...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Mozda cu sad odvaliti glupost i ispasti jadan ali ako je to neki pokusaj da se pridobiju navijaci preko mrtvog Simoncelija na sta sam pomislio u jednom momentu onda mi se Vinjales penje na lestvici mozda cak i iznad Lorenca po pitanju koliko ga "licno" necu gotiviti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

 

 

Zanimljiv detalj na Vinjalesovoj kacigi je broj 58 i Sic. Nisam siguran da kapiram zasto

Godisnjica pogibije M. Simoncellija *br58*

"Godisnjica" je na sledecoj trci u Maleziji zato sam i zbunjen. Nije cak ni Rosi imao 58 ali je imao Vinjales...

 

Staza jeste ali datum je danasnji (23.10.)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

 

 

 

Zanimljiv detalj na Vinjalesovoj kacigi je broj 58 i Sic. Nisam siguran da kapiram zasto

 

Godisnjica pogibije M. Simoncellija *br58*

"Godisnjica" je na sledecoj trci u Maleziji zato sam i zbunjen. Nije cak ni Rosi imao 58 ali je imao Vinjales...

Staza jeste ali datum je danasnji (23.10.)

Ok onda ima smisla i moj predhodni post je onda potpuno besmislen i jadan kao sto sam i napisao. Cudno mi bilo jer sam bas obratio paznju da li i Rosi ima 58 pa kad sam video da nema ostao u cudu.

 

Ipak sam ispao glup i jadan :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kako prija god save the Queen za promenu od spansko italijanskih serija :)  Bravo Cal U INAT DUSMANIMA !!!!!!

Jedini covek koji mi nesmeta ispred Rosija :) !!!!

! Jos veceras da se svira GSQ za laku noc i mogu srecan u ponedeljak na posao ahahhahah

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
Marc Marquez took full responsibility for crashing out of the lead of Sunday's Australian MotoGP. 

 

“First of all I want to say sorry to my team because I made a mistake today," Marquez began. "We were doing everything perfectly, and we were just missing capping it with a result on Sunday. If I had been fighting for the title it would've been an entirely different race, as I wouldn't have risked so much. 

 

"Today I started strong because I knew I had to make a difference at the beginning. I was maintaining the distance, but at one of the hard braking points I braked too late and instead of taking a wider line, which is what I had been doing throughout the year, I tried to keep going. In such cases the limit is a fine one. 

 

"We remain happy of course because we had already won the title but of course we wanted to win more races. 

 

"It was completely my mistake; during the whole season I've been very careful on the braking points and this time I risked more so this crash has nothing to do with the Michelin tyres. Now we have another race next week, and we'll just think about that. Congratulations to Cal for his great victory”.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

Ova trka je plastično pokazala zašto, mi koji volimo Rostija, mislimo da je car (što objektivno i jeste :P ).

 

Hmmmm...

U ovoj rečenici se krije objašnjenje zašto ne volim Rosijevce (ne tebe konkretno :) ).

A ko ne misli da je car? Radi se o stavljanju tapije na sve i svja o motosportu od strane bilo koga ko se SAMOPROGLASI za Rosijevca.

 

Nisi primetio da je CC, prebeg iz SSP i SBK, počeo s trkanjem kao tinejdžer, na satelitskom motoru, bez timskog kolege da podele teret testiranja,... POBEDIO SA 6sec. To je qr*c, bitno je da je Rossi drugi.

 

Ja bih izdavao dozvole za navijanje za Rossia, minimum prosečni IQ i poznavanje broja točkova na motoru (opet.. ne pričam o tebi!).

 

Pričam o stoci koja je skočila da proslavlja pad pre nego što se MM pomerio da se vidi dal je živ.

Teško se suzdržavam da ne mantram da se guzičar razbuca na komade kad vidim vkakav je šljam navukao na trke.

 

 

Pravim žurku sa pečenjem i pi*kama kad nam se skine s *****!

 

A Lorenzo... ne znam šta da mislim.

Što im ne kaže da je bolestan i da ne može da vozi, da se ne bruka ovako. Ako ga pitaju šta ga boli može sa kaže, uvo, dupe, *oka...

 

 

 

**** vas **$$*!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ma meni crnĆe ne smeta zbog toga nego što je kukač, k'o JLo. Al' da ne ofujemo više, žao mi što Kreveljko ne pade bar na prošloj trci. A da su Deda i JLO bili na prva dva mesta.

 

edit: Sad videh to crank-ov post, nadam se da misliš na mene u tome što si izjavio. Na manje od toga ne bih pristao. Iako sam od trke gledao pola poslednjeg kruga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Btw, gledao trku na SK u Bg.

Zvonilo mi je u glavi posle tri kruga. Jedva sam uspevao da pratim ko je na kojoj poziciji od baraža budalaština. Kao da ima ugrađeno crevo za dovod vazduha pa ne mora ni da diše dok melje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

 

 

 

 

Zanimljiv detalj na Vinjalesovoj kacigi je broj 58 i Sic. Nisam siguran da kapiram zasto

Godisnjica pogibije M. Simoncellija *br58*

"Godisnjica" je na sledecoj trci u Maleziji zato sam i zbunjen. Nije cak ni Rosi imao 58 ali je imao Vinjales...

Staza jeste ali datum je danasnji (23.10.)

Ok onda ima smisla i moj predhodni post je onda potpuno besmislen i jadan kao sto sam i napisao. Cudno mi bilo jer sam bas obratio paznju da li i Rosi ima 58 pa kad sam video da nema ostao u cudu.

 

Ipak sam ispao glup i jadan :(

 

 

My grandma always told me: If you don't have anything nice to say - don't say it

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma meni crnĆe ne smeta zbog toga nego što je kukač, k'o JLo. Al' da ne ofujemo više, žao mi što Kreveljko ne pade bar na prošloj trci. A da su Deda i JLO bili na prva dva mesta.

Ma šteta je i što Crutchlow ne pade, buljaš bi bio prvi. Ovako... šteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

 

Ma meni crnĆe ne smeta zbog toga nego što je kukač, k'o JLo. Al' da ne ofujemo više, žao mi što Kreveljko ne pade bar na prošloj trci. A da su Deda i JLO bili na prva dva mesta.

Ma šteta je i što Crutchlow ne pade, buljaš bi bio prvi. Ovako... šteta.

 

Kal je neko za koga mogu da navijam i kad pobedi Dedu, Kreveljko je neko za koga ne bih mogao da navijam ni kad Dede ne bude bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Kad smo već kod Rosija, tetaka, poslovica i Slobe, ima i ona: "Pravićemo mi Slobu od blata" :sampion: ...AAANDIAAAAMOOOOO

 

P.S. Što se tiče malog off-a, za večeras, izuzetno mi je drago što se danas svirala britanska himna, Cru mi je izuzetno drag..ali iskreno večeras se nadam da neće, jer nije što je crn..već što su vozači pojavom uvijek bili gospoda samo takva, a on crn, pravi ćube na galvi, farba se u plavo, nosi neke čengele oko vrata, FUJ, kao da je neki crnjo što pika košarku po Harlemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

 

Ma meni crnĆe ne smeta zbog toga nego što je kukač, k'o JLo. Al' da ne ofujemo više, žao mi što Kreveljko ne pade bar na prošloj trci. A da su Deda i JLO bili na prva dva mesta.

Ma šteta je i što Crutchlow ne pade, buljaš bi bio prvi. Ovako... šteta.

Kal je neko za koga mogu da navijam i kad pobedi Dedu, Kreveljko je neko za koga ne bih mogao da navijam ni kad Dede ne bude bilo.

Takodje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kad smo već kod Rosija, tetaka, poslovica i Slobe, ima i ona: "Pravićemo mi Slobu od blata" :sampion: ...AAANDIAAAAMOOOOO

 

P.S. Što se tiče malog off-a, za večeras, izuzetno mi je drago što se danas svirala britanska himna, Cru mi je izuzetno drag..ali iskreno večeras se nadam da neće, jer nije što je crn..već što su vozači pojavom uvijek bili gospoda samo takva, a on crn, pravi ćube na galvi, farba se u plavo, nosi neke čengele oko vrata, FUJ, kao da je neki crnjo što pika košarku po Harlemu

To vreme vozaca je nazalost proslo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja