Jump to content

Moto Zajednica

16. Moto Gp Philip Island, Australija 2016

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5240 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Jao!!!

BRACO stavio CRU na prvo mesto!?!

:)

I drugog bi pogodio da ne omlati hehe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Ova trka je plastično pokazala zašto, mi koji volimo Rostija, mislimo da je car (što objektivno i jeste :P ).

Hmmmm...

U ovoj rečenici se krije objašnjenje zašto ne volim Rosijevce (ne tebe konkretno :) ).

A ko ne misli da je car? Radi se o stavljanju tapije na sve i svja o motosportu od strane bilo koga ko se SAMOPROGLASI za Rosijevca.

 

Nisi primetio da je CC, prebeg iz SSP i SBK, počeo s trkanjem kao tinejdžer, na satelitskom motoru, bez timskog kolege da podele teret testiranja,... POBEDIO SA 6sec. To je qr*c, bitno je da je Rossi drugi.

 

Ja bih izdavao dozvole za navijanje za Rossia, minimum prosečni IQ i poznavanje broja točkova na motoru (opet.. ne pričam o tebi!).

 

Pričam o stoci koja je skočila da proslavlja pad pre nego što se MM pomerio da se vidi dal je živ.

Teško se suzdržavam da ne mantram da se guzičar razbuca na komade kad vidim vkakav je šljam navukao na trke.

 

 

Pravim žurku sa pečenjem i pi*kama kad nam se skine s *****!

 

A Lorenzo... ne znam šta da mislim.

Što im ne kaže da je bolestan i da ne može da vozi, da se ne bruka ovako. Ako ga pitaju šta ga boli može sa kaže, uvo, dupe, *oka...

 

 

 

**** vas **$$*!

 

Nisam ni pomislio da misliš o meni  :) Sada želim da objasnim (i pojasnim) moje hvalespeve caru Rosiju.

Ne mislim da je Rosi najbrži, ne mislim da je najpametniji, da najbolje voza sokoćala, ali mene oduševljava njegova volja (u njegovim godinama i sa materijalnim vrednostima koje ima) i pri tom ne kalkuliše. Hajde sada da svi, za trenutak,  pomislimo šta bismo radili na njegovom mestu. Da li bismo rizikovali povređivanje, ili nešto više, pored toliko love koje na kontu imamo? Ni jednog trenutka ne nipodaštavam fantastičnu vožnju CC, njega sam u kladionici stavio na drugo mesto, iza MM, a ispred Rosija (što je, obzirom na poziciju, mislim na Rosija, bilo veoma hrabro), ali, ja navijam za Rosija, u njega verujem i o njemu pišem!

Isključivo je moje pravo da volim koga hoću i njega mogu da (za sebe) proizvedem u cara, božanstvo i šta god. Mislim da nikada nisam, neargumentovano kritikovao ni jednog od vozača i uvek sam hvalio umeće njegovih konkurenata, kada je, po meni, za tim bilo potrebe i kada su oni to zaslužili! Samo sam kritikovao njihovu vožnju, sa položaja navijača i posmatrača,  što je apsolutno moje pravo.

I jutros sam, kao i par puta pre toga, iskazao respekt prema vožnji MM, koja je bez kalkulacija, čvrsta i muška. Nisam se radovao i nisam priželjkovao njegov pad (upropastio mi je kladionicu, inače bih sve pogodio ;) ) i trka bez njega nije prava.

Ali, ne mogu zbog njegovog pada da se manje radujem Rosijevom fantastičnom podvigu. Sa 13-og, na drugo mesto!

I da je izleteo sa staze, u trenutku kada je dostigao 3 ili 2 poziciju, svejedno, on je za mene pobednik trke! Ne razumem zašto neki (ne mislim na tebe) to ne shvataju?

Ne nipodaštavam ni jednog vozača, ne želim nikome da se povredi i da na taj način Rosi pobedi, osvoji titulu, ili šta god, ali...ja volim Rosija. Druge poštujem, ali njega volim! I to je apsolutno moje pravo.  

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

Jao!!!

BRACO stavio CRU na prvo mesto!?!

:)

I drugog bi pogodio da ne omlati hehe.

*ebo ga pas! Ako sam još uvek ispred a bojim se da nisam, sledeće dve trke copy-paste!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne nipodaštavam ni jednog vozača, ne želim nikome da se povredi i da na taj način Rosi pobedi, osvoji titulu, ili šta god, ali...ja volim Rosija. Druge poštujem, ali njega volim! I to je apsolutno moje pravo.

Da je većina ko ti, ja ne bih ni postojao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Ne nipodaštavam ni jednog vozača, ne želim nikome da se povredi i da na taj način Rosi pobedi, osvoji titulu, ili šta god, ali...ja volim Rosija. Druge poštujem, ali njega volim! I to je apsolutno moje pravo.

Da je većina ko ti, ja ne bih ni postojao.

 

Probudio sam se jutros oko 4 h, bilo nas je, mislim sedmorica na Forumu, nisam mogao da spavam u iščekivanju trke! I sam znaš, kao i ostali, ne zbog titule koja je izgubljena (za Rosija), ali sam hteo da vidim, da li i dalje u sebi ima poriv ka pobedi, ili ka takmičenju, ili samo odrađuje posao, kao, bar ja tako mislim,  Lorenzo! U njegovim godinama, svestan da je borba za titulu prošlost, onakva želja i onakva vožnja... To je, opet se ograđujem, po mom mišljenju, za respekt.

Ta želja, taj inat, to je ono čime me kupuje! Zato ga volim i navijaću za njega do god se takmiči, pa makar uvek bio i poslednji.    

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ovo je prvi put da sam ga slušao ove godina (možda neki trening s pola uveta).. a prvi put u ko zna koliko da je bio sam. Šokantno!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Crank da nisi slucajno prisustvovao grupnom gledanju trke pa su te navijacke strasti iznervirale ?

Ma jok, nego sam video onaj šljam kako pada u trans na MM-ov pad... a većina u moto jaknama. Dabogda svi popadali do kuće danas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Crank da nisi slucajno prisustvovao grupnom gledanju trke pa su te navijacke strasti iznervirale ?

Ma jok, nego sam video onaj šljam kako pada u trans na MM-ov pad... a većina u moto jaknama. Dabogda svi popadali do kuće danas.

 

Iskreno, ja im ne bih to poželeo, ali te razumem. Zaista je bilo ružno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

šta se desilo sa Zarkom! Kako je pao sa 9 na 14 mesto?

 

Ništa, pao u tempu...

 

Odgledao sam posle, (SBB-72h unazad), i slošilo mi se. Više bih voleo da je napravio neku grešku  :ups: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

 

Crank da nisi slucajno prisustvovao grupnom gledanju trke pa su te navijacke strasti iznervirale ?

Ma jok, nego sam video onaj šljam kako pada u trans na MM-ov pad... a većina u moto jaknama. Dabogda svi popadali do kuće danas.

 

I konkretno sada u čemu se ti razlikuješ od navedenih ?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

JORGE LORENZO MOVISTAR YAMAHA MOTOGP RIDER


The temperatures were the same as during the warm-up and we gave more or less the same performance and I made the same lap times, a 1’30.4s. The grip level drop on the rear has been huge, from the beginning I didn’t have grip, but that’s the way it is. As soon as the track has less grip, we struggle more and the problems we have with the bike double or triple. In Malaysia we shouldn’t have a problem with the cold, or grip as the track is new. It should have more grip than last year so I really look forward to a better result.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

.@Šumadinac : Bravo majstore! :takoje:  Objasnio si facama, koje misle da će omalovažavanjem i pljuvanjem dokazanih vrednosti, skrenuti pažnju na sebe i ( gle bolesti ) nahraniti svoj ego. Sve misleći da su i sami veći od onoga koga pljuju. Za to postoji i dijagnoza, ali to je za neki drugi forum

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

 

 

 

 

 

Zanimljiv detalj na Vinjalesovoj kacigi je broj 58 i Sic. Nisam siguran da kapiram zasto

Godisnjica pogibije M. Simoncellija *br58*
"Godisnjica" je na sledecoj trci u Maleziji zato sam i zbunjen. Nije cak ni Rosi imao 58 ali je imao Vinjales...
Staza jeste ali datum je danasnji (23.10.)
Ok onda ima smisla i moj predhodni post je onda potpuno besmislen i jadan kao sto sam i napisao. Cudno mi bilo jer sam bas obratio paznju da li i Rosi ima 58 pa kad sam video da nema ostao u cudu.

 

Ipak sam ispao glup i jadan :(

My grandma always told me: If you don't have anything nice to say - don't say it

Lepo od tvoje bake ali iskreno ako Rosi kao veliki prijatelj pokojnog Sic-a nije stavio danas 58 slozices se da je ne ocekivano da stavi neko ko ga mozda nije ni upoznao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Samo jedna osoba dobije za 8 krugova 12 mjesta... 


Svaka čast Crutchlow, respect Rossi... 

Odlična trka... mnogo me veselila trka između drugog i petog mjesta...
Radujem se sledećoj sezoni, biće to dobra sezona... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja