Jump to content

Moto Zajednica

Scylla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    46
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

Scylla's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

30

Reputacija u zajednici

  1. Nasao sam ovo https://bikerzbits.com/genuine-yamaha-part-b6h-f74a8-00.html verovatno je to to, 2e kosta i shipping je 15e, cekam samo na mail da mi odgovore dal je to taj deo zasigurno da ne bacim pare da se ne zalecem, nego mi nesto mnogo jeftino 2e za to... pa me to brine
  2. Dobro vece, treba mi pomoc za novonastali problem.. nadam se da nisam promasio temu, Nogom sam zakacio poklopac od rezervoara i polomila se ova plastika(prva slika vidi se na levoj strani da fali plastika) moze da se zatvori ali na dugme se ne otvara nego moram rukom da cackam, ta plastika mi je upala vrv u sam skuter ili se izgubila na pumpi, trazio sam delove al nema, sta da radim? kako da ovo resim? hvala unapred svima
  3. Kako te sad sluzi par meseci kasnije? Planiram dogodine da uzmem 368D
  4. Scylla

    Komunikacije

    Zdravo, da li i gde ima da se kupi komunikacija na kojoj ima music share da slusamo suvozac i ja istu muziku, dakle trebaju mi 2 komunikacije sa opcijom music share i sve ostale opcije koje su osnovne a da nije nesto skupa, do 20-50e recimo hvala
  5. Scylla

    Menjanje ulja

    Hvala brate ali sam bio na poslu i morao sam hitno menjati ulje jer ga skoro nije ni bilo uopste, pa sam nasao dobrog coveka na ledinama za 1500din da zameni, ostaje dogovor za nekih nedelju dve kad predjem 3000km pa da dodjem :D?
  6. Scylla

    Menjanje ulja

    Gde u beogradu/zemunu menjati ulje? Zvao sam par njih i samo dvoje mi se javilo i oboje traze 4000 za ruke? Nesto mi to zvuci mnogo..
  7. Pa naravno da cu da pitam zato i postoji forum? Zato je admin i odobrio temu? Sta je sramota pitati? Sta si seo na motor i sve si odma znao? Jesi jesi hahahahaah
  8. Brate iskreno bas ste slomili sa odgovorima, prvi mi je motor i plasio sam se da ga ne sjebem, ne znam sto ste svi tolko besni :D, skuter smo spustili za 30 sekundi sa nekom daskom od stola sto smo nasli u podrumu, sve je proslo okej, ne kapiram samo sto tolko negativnosti i besa u ljudima, al dobro ae morate negde da izbacite bes
  9. imamo nesto viska plocica koje smo kupovali za lokal, pa cemo postaviti 2-3 paketa plocica i tako cemo resiti nadam se
  10. Evo to su ta dva stepenika, kapiram da vama deluje glupo ovo sto pitam al prvi mi je put pa ne znam nista
  11. Ma ima nas trojica, mislio sam da jedan drzi levu rucicu a drugi desnu a ovaj najtezi da uhvati za onaj metalni deo gde se suvozac drzi dok se vozi, nez jel to pametno da ne pukne taj metalni drzac
  12. Zdravo treba mi savet, skuter mi trenutno stoji u zgradi u prizemlju i da bi ga izbacio ispred zgrade moram da ga spustim niz 2 stepenika koji su standardne visine oko 15-17cm, u pitanju je yamaha nmax 125, i nemam ideju kako da ga spustim niz ta 2 stepenike bez da ga ostetim, ubacio sam ga sa covekom koji ga je slepovao uz pomoc daske koju on ima, ne bi davao 3 hiljade da neko samo dodje da ga izbaci, mislio sam da sa caletom pokusam tako sto cu ispod stepenika staviti par jorgana ili cebe kako bi napravio mekanu rampu, da li neko ima pametniji predlog, hvala unapred
  13. Zivim u centru zemuna, i strah me je da drzim motor van garaze, a dosta ljudi u ulici i u okolnim ulicama drze i skuplje motore napolju, brine me da ga neko ne ogrebe namerno il nedaj boze ukrade, kako ste vi resili taj problem? sta samo da volan zakljucam, prekrijem ga ceradom i to je to? takodje imam i neki lanac od 40-50 eura, sto izgleda bas cvrsto pa bi vezao felnu za banderu takodje, sta mislite jel dovoljno? (ne mogu da ga drzim vise u garazi jer je garaza cudno napravljena i da se ubaci/izbaci motor treba jako dosta vremena i jako je rizicno, tako da ne mogu vise da ga drzim tu, pocinje sezona i ocu da se vozim)
  14. a moja u novoj zgradi je sirina 4.6m sve ukupno (delim sa jos jednim) tako da moje je bar 2.0-2.1.2.2 metra, a skuter je dug 1.9m tako da ja cu ga bocno i na centralni i na copavu, mozda cu gumu postavim ispod, ako u zgradi vec ne bude mesta negde sa strane jbg
  15. @vtomic85sta uradi na kraju? u slicnoj sam situaciji
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja