Zivim u centru zemuna, i strah me je da drzim motor van garaze, a dosta ljudi u ulici i u okolnim ulicama drze i skuplje motore napolju, brine me da ga neko ne ogrebe namerno il nedaj boze ukrade, kako ste vi resili taj problem? sta samo da volan zakljucam, prekrijem ga ceradom i to je to? takodje imam i neki lanac od 40-50 eura, sto izgleda bas cvrsto pa bi vezao felnu za banderu takodje, sta mislite jel dovoljno? (ne mogu da ga drzim vise u garazi jer je garaza cudno napravljena i da se ubaci/izbaci motor treba jako dosta vremena i jako je rizicno, tako da ne mogu vise da ga drzim tu, pocinje sezona i ocu da se vozim)