Jump to content

Moto Zajednica

Fiksne kamere - radari

Recommended Posts

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
On 10/4/2022 at 7:38 PM, lemy said:

Bio sam sa autom, vracao se sa Divcibara.  Ostaje mi da se nadam da jos uvek ne radi, ili da bar ograničenje nije 30 inace sam ugasio 

Ta na izlazu iz Meonce ka Divcima blicaka kako ko prodje. Vozio sam iza par vozila i svakom je blicakala. Nejakim blicom.

Vozili smo oko 55.

Ima tome par nedelja.

A ogranicenje, mislim da je tu jos uvek 50km/h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
9 hours ago, sasa ns 1 said:

dal se zaj....š.

on fasovo

19 minuta je potrebno vreme od SM do naplatne Simanovci da bi prosek bio 130.

Zurio na posao, zabrojao se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 9 minuta, Ninja66 je napisao:

zabrojao se

Board je mama, cim kartica izlazi resetujem prosecnu brzinu i gas. :)

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
19 minutes ago, bdada said:

Board je mama, cim kartica izlazi resetujem prosecnu brzinu i gas. :)

Pod uslovom da nisam zaboravio naocare za citanje.   :) 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1651 postova
  • Motocikl: /
Pre 6 sati, slave74 je napisao:

Ta na izlazu iz Meonce ka Divcima blicaka kako ko prodje. Vozio sam iza par vozila i svakom je blicakala. Nejakim blicom.

Vozili smo oko 55.

Ima tome par nedelja.

A ogranicenje, mislim da je tu jos uvek 50km/h.

Cim blicka na svakog ta je za nalepnicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: R1200gs
8 hours ago, MaRRe said:

Nismo. Imas neki predlog? Ja ih slabo koristim.

Ne koristim ni jednu, ali vreme je da se počne. Na nekoj od prethodnih strana neko je preporučio iGo, a mada meni na pamet pada samo Waze. Testiraću Waze pa javim. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
On 10/3/2022 at 3:26 PM, MaRRe said:

Nova lokacija ove fixne kamere je na izlazu iz Mionice u smeru ka Divcima.
 

GOO.GL

150, Mionica, Serbien

 

 

speed_camera-413x294.jpg.0d86b0ca42d56fc19c3d8146911396e1.jpg

Tu nema kamera, nisi lepo postavio pin na mapi, ispravicu te.

Sad cu da okacim iz svih pravaca u Mionicu tacno gde su pa da imate u vidu. Ono sto je bitno je da su 2 od 4 kamere van naseljenog mesta, dakle 80km/h je ogranicenje. 

Prva nek bude ova sto je Mare postavio na pogresnom mestu. Pravac Mionica- Divci, van naseljenog mesta 80km/h.

 



Druga kamera je u ravni kad se krene iz Mionice ka Banji Vrujci.  Naseljeno mesto 50km/h je ogranicenje. >>>>

 

 


Treca kamera se nalazi u Tolicu, kad se krene iz Mionice ka Divcibarima, van naseljenog mesta je 80km/h je ogranicenje. >>>>

 

 

Cetvrta  se nalazi u centru Mionice na raskrsnici gde su semafori (samo te semafore i imamo :D ), snima sve. Imaju biometrijske, pojas, crveno svetlo, ono sto je bahato i bezobrazno da na ovoj raskrsnici semafori nemaju treptuce svetlo, vec ako vozis cak i lagano bukvalno na 2m od semafora bam crveno i nema sanse da stanete ni kolima, ovde ne znam koliko automobila prodje dnevno na crveno zbog toga, licno sam prosao jedno 5x kroz crveno iako zivim tu 250m od semafora.  Ako ne urade kalibraciju semafora kako treba, ovo ovako ostane ja cu prvi da sekiricu uzmem i skinem ove sve kamere na raskrsnici ovoj ako mi jedna kazna stigne.
 



Kamere funkcionisu, snimaju, moze da se gleda ulaz/izlaz, ali kazne jos uvek ne salju. 
Postoji i peta kamera kod fabrike Fime, pravac Mionica - Bogovadja, ali ta nece slati nikakve kazne, sluzi samo da gleda ulaz/izlaz.

Promenio član gavrela
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 508 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
PLAY.GOOGLE.COM

Speedcam alerts and navigation. 100% Legal and Reliable. Never pay another fine!

 

Mene je spasila do sad nebrojeno mnogo puta, i u autu i na motoru. Live update i precizna sa lokacijama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Kako raste broj kamera rekao bih da raste broj stranih tela preko reg tablica:-)voziti sigurno radi sebe i drugih jbes kameru ako nekad preteras a uslovi to dozvole i snimi te platis i teras dalje

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 478 postova
  • Lokacija: Sarajevo, Bosnia-Herzegovina
  • Motocikl: BMW K1100RS

Policija je danas lišila slobode lice N.D. iz Dvorova koje se tereti da je pretuklo geometra daljinomjerom.
Kako se navodi iz MUP-a, do fizičkog napada je došlo iz nerazjašnjenih okolnosti. Lice N.D. iz Dvorova je parkiralo auto Golf 2 i fizički nasrnulo na geometra nanjevši mu tjelesne povrede daljinomjerom.
Očevici tvrde da je napadač bio prilično pijan, te da je kod sebe imao plosku jer je pozivao goste na sinovu svadbu.
Bijeljina Njuz saznaje da je do incidenta došlo greškom jer je napadač mislio da ga je radar uhvatio u malo bržoj vožnji.

 

 

Radari.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100
Policija je danas lišila slobode lice N.D. iz Dvorova koje se tereti da je pretuklo geometra daljinomjerom.
Kako se navodi iz MUP-a, do fizičkog napada je došlo iz nerazjašnjenih okolnosti. Lice N.D. iz Dvorova je parkiralo auto Golf 2 i fizički nasrnulo na geometra nanjevši mu tjelesne povrede daljinomjerom.
Očevici tvrde da je napadač bio prilično pijan, te da je kod sebe imao plosku jer je pozivao goste na sinovu svadbu.
Bijeljina Njuz saznaje da je do incidenta došlo greškom jer je napadač mislio da ga je radar uhvatio u malo bržoj vožnji.
 
 
Radari.thumb.jpg.46f957b2ea37104c6a93a32b2a828987.jpg
Stara narodna:

"Koga radar uhvati, i geometra pored puta se plaši"

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
On 11/15/2022 at 10:15 PM, gavrela said:

Tu nema kamera, nisi lepo postavio pin na mapi, ispravicu te.

Sad cu da okacim iz svih pravaca u Mionicu tacno gde su pa da imate u vidu. Ono sto je bitno je da su 2 od 4 kamere van naseljenog mesta, dakle 80km/h je ogranicenje. 

Prva nek bude ova sto je Mare postavio na pogresnom mestu. Pravac Mionica- Divci, van naseljenog mesta 80km/h.

 



Druga kamera je u ravni kad se krene iz Mionice ka Banji Vrujci.  Naseljeno mesto 50km/h je ogranicenje. >>>>

 

 


Treca kamera se nalazi u Tolicu, kad se krene iz Mionice ka Divcibarima, van naseljenog mesta je 80km/h je ogranicenje. >>>>

 

 

Cetvrta  se nalazi u centru Mionice na raskrsnici gde su semafori (samo te semafore i imamo :D ), snima sve. Imaju biometrijske, pojas, crveno svetlo, ono sto je bahato i bezobrazno da na ovoj raskrsnici semafori nemaju treptuce svetlo, vec ako vozis cak i lagano bukvalno na 2m od semafora bam crveno i nema sanse da stanete ni kolima, ovde ne znam koliko automobila prodje dnevno na crveno zbog toga, licno sam prosao jedno 5x kroz crveno iako zivim tu 250m od semafora.  Ako ne urade kalibraciju semafora kako treba, ovo ovako ostane ja cu prvi da sekiricu uzmem i skinem ove sve kamere na raskrsnici ovoj ako mi jedna kazna stigne.
 



Kamere funkcionisu, snimaju, moze da se gleda ulaz/izlaz, ali kazne jos uvek ne salju. 
Postoji i peta kamera kod fabrike Fime, pravac Mionica - Bogovadja, ali ta nece slati nikakve kazne, sluzi samo da gleda ulaz/izlaz.


Update za forumase, sve kamere rade od 1. februara, povedite racuna.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
2 hours ago, sasa ns 1 said:

dođe mi da odustanem od Divčibara kad vidim ove kamere

Pocinje svuda isto da bude, nema gde ih nece biti izgleda, mora neko i da puni budzet :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8416 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

... proporcionalno broju altivnih kamera meni tablica sve vise opstrukcija na sebi ima! 

Uvek se nekako kanapi razvuku, namestam zatezem a oni opet!

Pa deca naguraju list, sta ti ja znam sta se sve desava pozadi! :D 

88.jpg

89.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2025 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 1 sat, QmBGD je napisao:

Podrzavam ovo,

jedno je prekoracenje brzine a crveno svetlo je nešto sasvim drugo, i po meni mnogo gori prekršaj koji treba besomučno kažnjavati. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja