Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Dobi tema naziv ,,Prodajem Kawasaki kle"

Za promenu ,jedno pitanje: mikroprekidac ili kako se vec zove na copavoj ne vraca se sam. Ima li mu spasa ili mora nov?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: BMW F650GS DAKAR

Mene je zezao ali sam to rijesavao sa wd sprejom.Pretezno se desavalo poslije voznje po offu,vjerovatno se napuni malo prasinom i pijeskom i kojekakvim glupostima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

Isprskaj ga sprejem,ako nece onda ga otvaraj.nema sta da se pokvari u njemu,tesko i od prasine posto ima semering-gumicu na ulazu.Oce ako si ga zakacio na neku kamencugu da se pokrivi kuciste pa onda kaci osovinica.Ako ga otvaras da peglas kuciste samo ga posle lepo zali silikonom od spolja i to je to.Ako te za...e negde na putu,iseci zice sa njega i spoji ih medjusobno da bi otisao do kuce..Neki motori ih nemaju,neko to izbaci,na mnogima ne radi ali ja mislim da nije za dzaba tu..poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: trenutno bez, bio KLE `04

Ja sam moj malo ulubio o bankinu kada sam vozio drugara od 140kg, pa je bila ta varijanta otvaranja, cupanja tog silikona kojim je zaliven prekidac unutra, i sredjivanja kucista, pa opet zalivanja silikonom. Desi se ponekad da zabaguje, al wd40, pa posle par dana malo tovatne direktno na ulaz u kuciste da podmaze malo trajnije i ne zeza mesecima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Nije bez razloga stavljen a i ja volim da je sve ispravno kao kad je napravljen. Nisam stigao od posla da popravim al bice uskoro,planiram malo sredjivanja pred sezonu. Varenje i lakiranje plastika, sredjivanje kormana , izmena ulja u vilama i jos ponesto...nadam se boljem vremenu nego prosle godine. Mada bilo je voznji dosta i pored onoliko kisa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1794 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Da se javim, odavno me nije bilo :)

 

Juče sam posle skoro tri meseca provozao motor, bio lep dan pa šteta da se ne iskoristi. Prvo: fabrički akumulator, osam godina stara Yuasa, i dalje radi perfektno. Nikakvo dopunjavanje, nikakvo održavajne. Posle par meseci stajanja jedino što treba da uradim jeste da pritisnem prekidač za paljenje motora.... Drugo: lanac mi je za zamenu. Sada ga već posle svake vožnje treba dotezati. 37000 km mada mu je već pre 5-6 hiljada bilo vreme za menjanje. Treće: evo fotka i filmić sa vožnje :)

 

9jcqGII.jpg

 

 

 

 

Ajd zdravo.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Ja mislim da bih trebalo da bude OK,od eko koze se radi.Sad sto se tice konca to ne znam,sto se tice udobnosti neuporedivo bolje je od starog tipa sedista,probao sam kod drugara koji je odradio ovako sedlo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLE 500

Drugari, ako znate nekoga da mu treba KLE, doslo je vreme da se ja od rastajem od mog mezimca :)

 

_MG_9167.jpg

 

Evo slicice, a oglas je -> OVDE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja