BMS - Boban moto sedista

BMS je osnovana 2007.godine kao svojevrstan hobi. Tokom godina se hobi pretvorio u zanimljiv porodicni posao. Danas radimo kao zanatska radionica za presvlacenje, popravku i preradu sedista za motocikle.
Gledali smo velike i pokusali da iz njihovih iskustava usvojimo najbolje i poboljsamo sami svoj kvalitet. Put do ovde je bio tezak, ali se na kraju isplatio.
Danas u ponudi imamo materijale najboljih proizvodjaca, sa svim sertifikatima. Mozemo slobodno reci da smo postali majstori svog zanata. U svako sediste koje izadje iz nase radionice je utkano mnogo truda i svako za sebe predstavlja unikat. Ne radimo sedista sablonski, jer ni jedan Vozac motocikla nije isti. Razlikuju se ljudi po visini, tezini, nacinu sedenja, pa i nacinu voznje.
Sve to treba uzeti u obzir kod dogoora oko izrade sedista. Mi smo naucili da slusamo i da zajedno sa vama dodjemo do najboljeg resenja. Veliki broj zadovoljnih korisnika naš su najveći podstrek i motiv da budemo još bolji i orginalniji u svom poslu.

Boban Moto Sedista
Boban Ilic
Cvijiceva 52/B
11080 Zemun
Tel. 060 13 23 93 8

webmail|:

bmsboban@gmail.com

Uskoro krece sajt www.motosedista.rs

Pozdrav
Boban

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Neću reći ništa novo kad kažem da je rad majstor Bobana UMETNOST i da je zadovoljstvo imati na motoru sedište koje je on radio! :care: Uskoro postavljam njegov rad na mom motoru, čim završi naslon za suvozača. Ovo do sada je fantastično! :takoje:

MAJSTORE - samo napred, punom parom! :zdravo:

0

Postoje majstori koji znaju svoj zanat ali ga otaljavaju, sto bi se u narodu reklo rade preko one stvari, ali postoje majstori koji znaju zanat i do srzi su predani svom poslu, a takav je majstor Boban. Kamo srece da nas je vise takvih, drugacije bi Srbijica pevala.1care.gif

2

najiskrenije preporuke i :zdravo: za bobana!!!

1

Prethodni vlasnik mog KLE-a je uradio sedište kod Bobana, a evo, paše i meni savršeno. Ne znam kakav je sa cenama, ali je kvalitet odličan i za svaku preporuku.

:takoje:

0

:takoje: :takoje: :takoje:
0

umetnik a ne majstor

imajte poverenja u njega 100%

1

Boban je pre svega dobar čovek,onda je majstor i to sjajan.Meni je na bivšem motoru uradio sve što ni sam nisam mogao poželeti.

Sad ćemo videti kako će biti sa stromom.

Bez obzira,bratski pozdrav.

1

Boban mi je napravio sediste koje mi je ulepsalo motor...covek je sve po dogovoru ispostovao.

birao sam materijale kao zena cipele :moto3:

1

Boban mi je napravio sediste koje mi je ulepsalo motor...covek je sve po dogovoru ispostovao.

birao sam materijale kao zena cipele :moto3:

Pozdrav za Bobana!

Na žalost nije mi ništa radio... još uvek ;)

Međutim, ono što sam video da je uradio je u klasi najboljih svetskih radova. A video sam i te "svetski cenjene" radove i čuo koliko su koštali.

Samo napred Bobane! :takoje:

0

Kupio sam rezervno fabricko sediste za Super Teneru, sve u cilju da ga ti preradis u nesto udobnije.

Video sam kod naseg zajednickog drugara Vlajka tvoj rad i mnogo mi se svidja, te me interesuje cena (obican materijal otporan na kisu), i da li mogu da ti posaljem samo sediste po kurirskoj sluzbi ili mora i motor da bude kod tebe.

PS. Upoznali smo se jesenas u restoranu "Kapija Sumadije"-Batocina, bio sam sa Vlajkom, Jagerom i Misom.

0

Boban, Boban, Boban, a niko ne spominje Sanju! Pozdrav za moju drugaricu Sanju i mog brata Bobana (Sanjinog šegrta).1jezik.gifKome treba vrhunski kvalitet i udobnost po ceni 3-4 puta manjoj nego sto košta izvikani Bagster, Corbin, Sargent itd. sa potpunim povernjem može svoje sedište da preda u ruke ovog bracno-umetnickog para. Mnoge zahvalne zadnjice garantuju za njihov besprekorno urađen posao. 0takoje.gif

4

Pozdrav svima,

Prvo da se zahvalim na lepim recima - moram priznati da prija. Nema veceg zadovoljstva nego procitati ili cuti pohvale na racun naseg rada. Zaista se svojski trudimo da opravdamo vase poverenje. Uskoro cemo postaviti i neke od nasih radova.

Za VladuSD

Vlado, sediste moze da se preradi ,, u nesto udobnije ,, naravno po tvojoj zamisli. Cena prerade sedista zavisi od odabira materijala. Ali da ne duzim temu, najbolje bi bilo da pozoves telefonom ili ako dolazis do Bgd-a, svratis, pogledas materijale i dogovorimo se. Sediste moze da se posalje kurirskom sluzbom i za prerade nam ne treba motocikl. Medjutim, ipak pre nego posaljes sediste - molim te, nazovi da se dogovorimo za termin, jer uvek imamo nekoliko na radu.

Cika Kure

STA RECI... :aha::neznam:

Veliki pozdrav za tebe od tvoje drugarice Sanje. :zdravo:

PS. Sediste je zavrseno.

0

Koliko kosta samo tapaciranje sediste,promena materijala ?

ja donosim materijal

1

Bishke,

Sa tvojim materijalom, presvlacenje je 500 dinara.

Pozdrav

0

Moji lepi motori koje sredim su jos lepsi sa tvojim sedistima pozdrav iz Bataje, donosim jos nesto ovih dana!

0

Da li pravite jednodelna sedista na motorima gde su dvodelna? Imam jako neudobno sediste na Hyosung gt 250 R, a devojka mi bukvalno sedi na tankom sundjeru :) Koja je okvirna cena tako nekvog sedista i da li radite sada u ove zimske dane? :)

0

Archi,

ne pravimo posebno jednodelna sedista , ali mozemo napraviti preradu tvog postojeceg sedista. Ukoliko je sediste zaista tvrdo ( a verujem da jeste ), moze se omeksati ubacivanjem drugog sundjera ili gela.

Radili smo nekoliko prepravki gde od dve sedista napravimo VIZUELNO jedno. Dosta dobro izgleda, cak se i mnogo vise kilometara prolazi u cugu.

Vidim da si iz Bgd-a, mozda ne bi bilo lose da svratis i poneses sedista. Voleo bih da vidim sta moze da se odradi. Tek tada bih mogao da budem odredjeniji oko cene.

Lukac,

Vidimo se druze.

0

Bobane, izvinjenje sto se nisam pojavio prosle nedelje. Imam malu frku kuci. Video bih sutra da svratim ako odgovara. Taman je motor pokriven pa mogu da uzmem sediste.

Da podsetim, prica je o hondi Shadow i kopiji Mustang touring sedista :)

0

Preporuka za Bobana, odličan majstor i čovek

Prima i reklamacije :)

0

Archi,

ne pravimo posebno jednodelna sedista , ali mozemo napraviti preradu tvog postojeceg sedista. Ukoliko je sediste zaista tvrdo ( a verujem da jeste ), moze se omeksati ubacivanjem drugog sundjera ili gela.

Radili smo nekoliko prepravki gde od dve sedista napravimo VIZUELNO jedno. Dosta dobro izgleda, cak se i mnogo vise kilometara prolazi u cugu.

Vidim da si iz Bgd-a, mozda ne bi bilo lose da svratis i poneses sedista. Voleo bih da vidim sta moze da se odradi. Tek tada bih mogao da budem odredjeniji oko cene.

Lukac,

Vidimo se druze.

Dogovoreno, skinucu sedista pa cu doneti, naravno prvo vas zovem da se najavim :-)

0

bocca_bastard

Naravno, vidimo se.

0

Neka slika

0

Meni je Boban uradio sedište za moju Teneru. Malo je reći da sam prezadovoljan 1moto3.gif

post-4224-0-59493600-1354959403_thumb.jpg

0

Da se prijavim u ovu temu. Odneo sam nedavno sesiste od Yamahe XS 500 kod Bobana na preradu, Corbin look . Ne ocekujem bolji komfor ( ta stara sedista su stvarno bila udobna ) ovde se radi o dizajnu. S nestrpljenjem ocekujem rezultat prerade i naravno kacim fotke.

Posle ovog dolazi na red sediste od KTM-a, e tu cemo vec poraditi na udobnosti...

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.