Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista 5. jul 2015.

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Šta ti je život, danas te ima a sutra te vec oplakuju hladnog i beživotnog u kapeli da bi te potom pola h kasnije sahranili 2m pod zemlju... tad se vidi koliko smo sitni u suštini.

 

Iskreno saučešće porodici i prijateljima i puno snage u nastavku života dalje.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 953 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

vozac kamiona je stoka ako se ne prijavi,zna on da je zakacio motoristu sto odsto.. ako se ne prijavi,onda je manijak  i asocijalni psihopata!! mozete pricati sta hocete,ali morao je stati!!   neka je kolegi bajkeru vjecna slava,i hvala mu za nauk koja je njegova smrt izrodila,pazite ljudi jer vas niko nece paziti,nemamo mi niti ceste,niti vozace niti kulturu voznje i respekt prema drugim ucesnicima u saobracaju..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Ako ga je prikolicom zakacio na krivini u njemu desno, mozda stvarno nije ni primetio na zalost....

Moje saucesce prijateljima i porodici....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Nek su mu siroki putevi nebeski

 

Sta bi od zabrane za kretanje kamiona vest je koliko sam vedeo iz 2009 nek me neko ispravi ako gresim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Stresno je i gledati juče vozio motor danas već imovina na rasprodaji. Postoji i osiguranje života, svi bi trebali to plaćati, pogotovo oženjeni.

 

Da, jako stresno.

 

Prosto ne razumem ljude koji ne plaćaju 30 - 50 ili koliko god mogu da izdvoje za životno osiguranje mesečno. Za svega 23 eura mesečno porodica dobija više od 5500 eura...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Ne pokriva ti nijedno zivotno motor i pad sa istog u zemlji Srbiji, mozda do 125cc neko. Previse smo rizicni.

Kao sto rece. Inace da bi naplatio osiguranje treba da ostanes bez ruke ili noge. U bivsoj firmi mi se sef povredio na fudbalu ozbiljno izcesio nogu sa manjim naprsnucem. Nosio je gips dve nedelje a u dunav osiguranju preko koga smo bili svi osigurani rekose da samo povrede sa trajnim posledicama mogu da se naplate... trebalo mu je vise od godinu dana sto po vezama sto po sudovima za naplatu cetrdeset hiljada din. Nije imao dosta za advokate. Pa vi vidite koliko su pouzdane osiguravajuce kuce. Uzgred bili smo osigurani na 800 000 din pre tri god

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
Ozbiljna osiguranja ne prave problem. Ne naplaćuje se povreda već trajni invaliditet, broj dana u bolnici ili smrt. A posle 10,15 20 godina sva suma se može preuzeti uvećana za kamate i dobit. Niko ne pita za "A" dozvolu. Mislim da je korisno.

Nije tacno da ne pita i za motor i za ostale faktore rizika kao padobranstvo npr. Ako nema u upitniku ima u sitnoj stampi sigurno. Nazalost ljudi to kasno shvate. Mogu da ti uskrate osiguranje ako npr. potpises da nisi pusac a jesi i razbolis se od neke bolesti koja moze da se dovede u vezu sa pusenjem... Budite oprezni sa ovim.

Razlikuj i cisto zivotno osigyranje, stedno zivotno, osiguranje od invaliditeta i nesposobnosti za rad, moze da bude i kombinacija navedenih.

Odosmo sa teme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Nikad necu razumeti indikovano preokretanje teme.Toliko bahato,da je cak tesko ljudski napisati rec SAUCESCE.Mene nekad sramota gluposti.Ali ozbiljno.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Preokretanje teme na forumu (vecini) nepoznatoj preminuloj osobi... Dođu ljudi i na sahranu pa se pokrenu kojekakve teme, kad mi je baka umrla pre 2 godine neki se i napili pa im se odreši jezik, digne volumen.. valjda kad nekoga ne boli onda i razumevanje nedostaje.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1100GS

cak tesko ljudski napisati rec SAUCESCE.

Saučešće se izjavljuje osobama koje su sa umrlim bliske. Porodici, članovima kluba, preduzeća... Saučešće izjavljuje onaj koji je poznavao pokojnika ili onaj koji poznaje onoga kome se saučešće izjavljuje. Nepoznati ljudi ne izjavljuju saučešće!

 

Pristojni ljudi saučešće izjavljuju lično, posetom ili odlaskom na sahranu a u nemogućnosti odlaska porodici ili prisustva sahrani saučešće se tradicionalno šalje telegramom ili pismom iako je i e-mail prihvatljiv oblik.

 

Izjavljivanje saučešća telefonom na granici je pristojnosti i treba ga izbegavati osim u jasno opravdanim slučajevima. Bliski prijatelji mogu saučešće izjaviti telefonom samo ako su sprečeni da dođu i lično ga izjave. Za ostale je telefon neprimeren. SMS je neprihvatljiv za izjavu saučešća osim u krajnjoj nuždi i uz opravdan razlog.

 

"Saučešća" i papagajsko pisanje "RIP" na forumima, u novinskim komentarima i na sličnim masovnim medijima besmislena su, ne znače ništa, ne ukazuju na iskrenost i pristojan svet ih izbegava.

  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Očigledno je da nisi shvatio suštinu posta koji je napisao Sashac. A zar ne misliš da je neprimereno prema kolegama koji na ovaj način izražavaju žal za nesrećno nastradalim kolegom (bez obzira da li ga poznaju ili ne) i prema njegovoj porodici, a i zbog pijeteta prema njemu, da u ovoj temi  o ovome pametuješ? Takođe sam apsolutno svestan da ni ovaj moj post nije primeren ovoj temi i ovoj nesreći, ali zaista nisam mogao da ne odreagujem na ovo, blago rečeno, nepoštovanje kolega! I ovim se moje učešće u ovoj temi završava, uz najiskrenije saučešće porodici tragično stradalog kolege. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

 

cak tesko ljudski napisati rec SAUCESCE.

Saučešće se izjavljuje osobama koje su sa umrlim bliske. Porodici, članovima kluba, preduzeća... Saučešće izjavljuje onaj koji je poznavao pokojnika ili onaj koji poznaje onoga kome se saučešće izjavljuje. Nepoznati ljudi ne izjavljuju saučešće!

 

Pristojni ljudi saučešće izjavljuju lično, posetom ili odlaskom na sahranu a u nemogućnosti odlaska porodici ili prisustva sahrani saučešće se tradicionalno šalje telegramom ili pismom iako je i e-mail prihvatljiv oblik.

 

Izjavljivanje saučešća telefonom na granici je pristojnosti i treba ga izbegavati osim u jasno opravdanim slučajevima. Bliski prijatelji mogu saučešće izjaviti telefonom samo ako su sprečeni da dođu i lično ga izjave. Za ostale je telefon neprimeren. SMS je neprihvatljiv za izjavu saučešća osim u krajnjoj nuždi i uz opravdan razlog.

 

"Saučešća" i papagajsko pisanje "RIP" na forumima, u novinskim komentarima i na sličnim masovnim medijima besmislena su, ne znače ništa, ne ukazuju na iskrenost i pristojan svet ih izbegava.

 

Blago nama,pa ti znas sva pravila o izjavljivanju saucesca.Ali samo mala digresija-ljudskost i misao.Onog momenta kad neko napise saucesce porodici,i neka su mu siroki nebeski putevi,misli svakog citaoca odredjeni vremenski deo budu usmereni ka preminulom i njegovoj porodici,i tog trenutka u svakom coveku izaziva paznju i samilost.I to je sustina.Mali broj ljudi razmislja jednostavno i iskreno,a veliki broj kao ti,sad si ti meni pokazao svoju nadmoc ili sta.Sad bih se vratio na zadnje dve recenice u mom predhodnom postu.Ovde smo svi kolege braca(doduse ne svi),jedna izjava saucesca,nama kao braci jer je nas brat preminuo,samo odrzava jacinu nase bratske ljubavi,i zajednicke svesti postojanja i delovanja da ne kazem bivstvovanja sa zajednickim ciljem-Sloboda-zivot-put-dva tocka.Ali to je samo moj licni stav,molim da se niko ne uvredi.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 953 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Ako ga je prikolicom zakacio na krivini u njemu desno, mozda stvarno nije ni primetio na zalost....

Moje saucesce prijateljima i porodici....

druže pročitao je u novinama,čuo u vjestima da se tadi i tad na toj i toj dionici desila saobraćajna nesreća u kojem je učestvovao kamion i motocikl... a ako baš nije siguran ima tahograf,pa tako zna na kojem je kilometru i u koje vrijeme bio... zna on,ništa se ti ne sekiraj!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Možda je kamion stranac ( rumun, bugarin, turčin ) - tad sigurno nije pročitao u novinama, još ako nema oštećernja na kamionu - moguće i da ne zna da se očešao sa nekim .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja da nisam procitao na forumu, ne bih pojma imao da se nesto desilo, jer ni u jednom mediju to nisam nasao. Cini mi se i da je neko pomenuo kamion bugarskih tablica, tako da tek on ne bi saznao iz medija.

Sa druge strane, neko rece da su na ovakvim temama jedni prakticni, a drugi emotivni. Istina, ali svejedno, niko nema losu nameru ako izjavljuje saucesce.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Eto bicu nekulturan ,izjavicu saucesce za naseg kolegu ,jednog dana mozda dodje njegov sin ovde na forum i nadje ovaj post ,mislim da ce mu puno znaciti !

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Yamaha r1

Ja sam da se predstavim Dejan Filipovic, brat rodjeni nastradalog Nebojse Filipovica (1970-2015) Cuo sam da ste pisali na ovu temu i mozda se nadao da cemo doci do nekih inf u vezi kamiona koji je i obdukcijom pokazao da je postojao kontakt. Sahranili smo ga juce i ostala je tuga za njim mojih roditelja, supruge, sina  (drugog sina (11), mene i svih vas koji ste ga poznavali.

 

Davao je sve za motor i pazio je na sve, skretao paznju kako da voze kada se voze u geupi, jednostavnom recju pravi bajker i covek na mestu. 

 

Ocigledno da je kamion napravio to sto jeste, na nama je da se ppotrudimo da iskopamo nesto o njedmu (vozacu kamiona) pogotovo bih zamolio ljude koji su u opstini Veliko Gradiste jer dole tuzioc vodi istragu.

 

 

Molim vas za pomoc i uradimo nesto da ne bi dolazilo vise do ovakvih scena i gubljenja zivota. Okacicu sliku da vidite kakav je to momal bio i koji je ziveo za lep dan i da cuje zvuk motora.

 

Neka mu je laka crna zemlja ali daj da svi izvucemo pouku iz ovoga i stanemo na put kamionima koji oduzimaju zivota a nisu toga ni svesni.

 

 

Hvala i zivi bili, Filipovic Dejan.

 

Ko god ima bilo kakve informacije  slobodno zovite 0-24 br. te. 063 121 62 33 Filipovic Dejan

post-37538-0-41560900-1436538535.jpeg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Yamaha r1

Ja sam da se predstavim Dejan Filipovic brat rodjeni nastradalog Nebojse Filipovica (1970-2015) Cuo sam da ste pisali na ovu temu i mozda se nadao da cemo doci do nekih inf u vezi kamiona koji je i obdukcijom pokazao da je postojao kontakt. Sahranili smo ga juce i ostala je tuga za njim mojih roditelja, supruge, sina  (drugog sina (11), mene i svih vas koji ste ga poznavali.


 


Davao je sve za motor i pazio je na sve, skretao paznju kako da voze kada se voze u geupi, jednostavnom recju pravi bajker i covek na mestu. 


 


Ocigledno da je kamion napravio to sto jeste, na nama je da se ppotrudimo da iskopamo nesto o njedmu (vozacu kamiona) pogotovo bih zamolio ljude koji su u opstini Veliko Gradiste jer dole tuzioc vodi istragu.


 


 


Molim vas za pomoc i uradimo nesto da ne bi dolazilo vise do ovakvih scena i gubljenja zivota. Okacicu sliku da vidite kakav je to momal bio i koji je ziveo za lep dan i da cuje zvuk motora.


 


Neka mu je laka crna zemlja ali daj da svi izvucemo pouku iz ovoga i stanemo na put kamionima koji oduzimaju zivota a nisu toga ni svesni.


 


 


Hvala i zivi bili, Filipovic Dejan.


 


Ko god ima bilo kakve informacije  slobodno zovite 0-24 br. te. 063 121 62 33 


  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja