Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

@Zlatko LA Srećno i uživaj, cenim da ćeš ga ti  učiniti još boljim, a imajuci u vidu neporecive godine koje motor broji, biće to jedan old school bike za  primer, ako već nije. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 807 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Zaista lep motor. Sve pohvale i puno kilometara. Sediste top. Jedino sto mi nije jasno zasto ljudi seku nosac tablice i prave kao na preklop. Pa nije Bandit r1 pa da si brz kao munja. Al dobro. Generalno bih to vratio na fabrikanu i fabricke zmigavce. Auspuh top, bandit mora da se cuje 😉

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Hvala najlepše! Jedan od očuvanijih motora koje sam uživo video, čist primer da su godine za motor samo broj. Što kaže @Vuletaovaj motor je neko i voleo, ne samo vozio. Taj podrep jeste isečen, ali je neko pre nas uložio dosta novca i truda jer je sve pedantno urađeno, led stop noću izgleda vrhunski. Ako bih vraćao fabričke migavce potražio bih bele (providne) stakliće. Moram da pohvalim majstora koji je radio sediste, u kombinaciji sa podizačima kormana ovaj motor je dosta lagan za upravljanje a pritom i udoban. Ruku na srce, nemam puno posla, eventualno ralica ako pravi Brka za ovaj model. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1045 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Crni Zlatni što crveni?!?

Iiii, šta ćeš sad da radiš kad si ga ovakvog našao...

Neka je sa srećom kupovina i uživancija

Sent from my SM-G996B using Tapatalk



  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Crveni zbog toga što je CM bio crveni, lakše mi je da objasnim detetu zbog čega smo prodali Hondu. :D Šalu na stranu, ovo je bilo dogovoreno preko telefona, bukvalno na neviđeno. Ugovor o kupoprodaji sam spremio kod mene, znao sam da kupujem motor. :D

Do sad svi motori koje sam čuvao u sobi su bili u odličnom stanju. Nije Neša džaba ovo napisao. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1323 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

@Zlatko LA Са срећом брат, јако леп примерак.
Чекамо лепе дане па да се и уживо погледа.:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Hvala puno kolege, mašina uvek može i vredi da se pogleda, sa ponosom nosi godine koje ima! :)

Pravio sam ja nosace za ralicu Fazeru, čak sam uklopio onu koja je bila predviđena za noviji model. Ova koju Brka pravi za Bandita ne dosta masivnija i lepša. Nema sumnje da ću je uzeti. :)

Dok traju ledeni dani cilj mi je da napravim štender, ne mogu da gledam da bude kod kuće nakrivljen, kao da je kažnjen. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
pre 43 minuta, Alexandra995 je napisao:

Neka je sa srećom! Po mom mišljenju, crvena je najlepša boja za motor. Jedva čekam da ga vidim uživo. :D

Legenda kaže, cheri cheri lady. :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Uspeo sam da skinem dosta ovih tragova od ključeva, može to još bolje ali nisam imao više vremena. Vratio sam fabrički auspuh, kako lepo i tiho radi. Svidja mi se i zvuk Hurric-a, daje veoma dubok a ne gladan zvuk. Čitao sam da generalno uljare daju veoma čudne zvukove, lanac bregaste, čavrljanja itd i tako se jednostavno voze. Ovde ništa ne lupa, nema čudnih zvukova.
Akumulator je skinut, do +15 ne sedam više.
13f9cb652be3e7aaa6a06fd38c48305a.jpg7353e11c60be980a8432a57300fe0a1c.jpg

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8787 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Pokriven mi je Suzuki pa ne mogu da uslikam, sa kontakt kljuca imam kanap do kljuca za kofer a ispod njega, izmedju dva cvora metalna caura!

Mini magnetic (hvala Zare!) na srafu holendera, nista nigde ne udara ili (ne daj Boze) grebe!

 

P.S. Ma odoh da uslikam! :D 

jj.jpg

  • Sviđa mi se 5
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Da da, nije ovaj ogreban da bi morao da se farba. Nema ogrebotina, ovo su samo crni tragovi koji se lako skidaju razredjivačem. 

Jel ima neko slike kako je rešio kačenje ralice, da ne lutam? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
Pre sat vremena, N.F.S. je napisao:

Pokriven mi je Suzuki pa ne mogu da uslikam, sa kontakt kljuca imam kanap do kljuca za kofer a ispod njega, izmedju dva cvora metalna caura!

Mini magnetic (hvala Zare!) na srafu holendera, nista nigde ne udara ili (ne daj Boze) grebe!

 

P.S. Ma odoh da uslikam! :D 

jj.jpg

Ovo je stvarno genijalno. :D Mislim da negde imam baš ovakav magnet. Nikad mi nije palo na pamet ovako nešto.

A da, hteo bih i štender da napravim, jel neko pravio pa da znam čega da se pridržavam, nikad mi to do sada nije bilo potrebno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Pa di ima motor bez ulaganja. :D
Listam juče šta nudi KP i naletim na fabrički centralni stender za skroz razumne novce. Za koji dan je kod mene, treba mu malo tretmana ali bitno da je sve tu. Imam pravougaone retrovizore od Horneta koje sam skoro uzeo za CM (ali sam nabavio fabricke) pa razmišljam da i to probam, mislim da će mu stajati mnogo lepše.
Juče skinut akumulator, motor opran i obrisan. Danas temperatura nešto iznad nule, kao da akumulator ima magnet u sebi, vratio ga i provozao se malo. Prezadovoljan sam onim što Bandit nudi, konkretno ovaj primerak ima bolje sedište i povišen korman što daje dodatni komfor. 2da2cd0f1fc8d24f7cc54e7aebcbd439.jpgbe950d6b55d5f7fda1172c69d33ee7f7.jpgc9fbb3ad039d98125bf86feb993d0ba1.jpg

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 

Promenio član Zlatko LA
  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
On 22. 1. 2024. at 17:37, Zlatko LA je napisao:

Odakle da krenem, da li od @Markone88 koji je opet nesebično pomogao i našao mi ovako lep i očuvan primerak, ili @Vuleta koji je taj primerak i doveo u još lepše stanje. Veliko hvala obojici!
Bandit je danas stigao kod mene kući, prvi utisci su stvarno jaki, uživo još lepši. Neverovatno očuvan primerak, radi kao sat, uz njega sam dobio dosta dodatne opreme, od ulaganja što se kaže 0 dinara (original auspuh, sredjeno sedište, vizir, original migavci, nosač kofera, kofer, ulje zamenjeno, gume nove prešle 3000km, sređena prednja vila, creva, zamenjena tečnost, rezervoar čist i pun do čepa, nove pločice, svećice itd itd). Za sada mogu samo da čekam lepo vreme i gledam ga jer na ovom minusu ne sedam nikako! :) a53f5be5a041113c721c038286da7533.jpg821fb5603c05dbd6efbe47939acb960e.jpg78b9238d62f2b37cbc6706d4fb24668d.jpg4f5f4ae7f9a3af87faaac943b2bf54ab.jpgbd35839a1291e3a5acb9fd7276ed4c05.jpg749cb704173fc19ad2fa9d4e1785c61e.jpg87735c96cabf2fba8465f1fa26c5df74.jpg

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 

Neka je sa srećom Zlajo. Salonski primerak. Svaka čast i tebi koji si ga našao i prethodnim vlasnicima koji su ga ovako očuvali. Lako je naći primerak star 5-10godina u fenomenalnom stanju, ali kada vidim da motor u ovim godinama, ovako izgleda.. Kapa dole. 

 

Puno srećnih kilometara ti želim, što je sa Bandzom zagarantovano. Tako prost motor a tako ga je merak i uživanje voziti. Bandit je školski primer kako jedan nejked treba da izgleda :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 946 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

@SkoMy druze moj, pun mi je telefon tvog Bandita ako mi verujes. :D Slažem se, motor je još malo i 30 godina star, fabrički je skroz, boja, nalepnice itd itd. Na neki način motor me je našao još pre neki mesec, samo sam čekao da ode crveni CM da bih mogao da rešim pitanje kupovine. Hteo sam CBF 500 ili 600, ali u razgovoru sa Markom kako je Bandit jednostavan a koliko pruža ni sekundu nisam razmišljao. 

@Zarkela ova tema će tek biti aktivna, u to sam gotovo siguran. Imam u planu dosta toga uraditi. Ali ne može sve odjednom, nije poenta da bude brzo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 807 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Samo radi. Ja sam moj da ga ne ureknem estetski doveo u red, ne bih nista menjao. Jedino ne mogu da nadjem providne plastike za zmigavce a nema sanse da dam 30 evra i vise na e bay. Ostali mi jos bocni koferi da nabavim i nosace za vizir. Db killer za auspuh, maglenke da kupim i postavim. Ispoliram, pa keramiku 😂 al nemam obicaj da slikam i opisujem. Al sad kad bolje razmislim imam jos dosta stvari da uradim. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja