Jump to content

Moto Zajednica

Anketa namenjena motociklistima

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: ZaPir; Osa

Popunio.

 

 

Isto kao i prethodni, mišljenje da nije baš odavde dobar uzorak :D :D. Treba par onih ludaka u majcama i japankama sa Rovima po gradu što zuje leti da popune ... :lud::lud:. Ima par pitanja, koja su takođe pomenuli, koja su trebala da budu bolje koncepirana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Popunio, mada je nekim pitanjima trebalo omogućiti više odgovora - na primer " Tip motocikla " ( imam i moped, skuter, enduro i putni ) - a treba samo jedan da obeležim. Isto i za tip kacige - može se dati samo jedan odgovor, a ja imam i integralnu i džet kacigu , a i mnogi drugi koje znam ( džet leti po gradu, a integralka za otvoreno ) .

Ама људи, ко би повадио толике статистичке податке? Број оних које имају овај тип мотора, број оних који имају онај тип мотора, па онда после свег тога и комбинације: број оних који имају тај овај и онај тип мотора, па број оних имају само тај и онај тип мотора.

 

Еееј, због чега? Што ће неко само површински да погледа табелу/график и каже уреду.

 

Ово је више него одлично. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Popunio.

 

 

Isto kao i prethodni, mišljenje da nije baš odavde dobar uzorak :D :D. Treba par onih ludaka u majcama i japankama sa Rovima po gradu što zuje leti da popune ... :lud::lud:. Ima par pitanja, koja su takođe pomenuli, koja su trebala da budu bolje koncepirana.

 

Takvi ne sjede na BJB Forumu, vec u kaficu. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Попунио!

 

Добро је да се нешто дешава. Наравно, увек има пропуста у оваквим анкетама, али Боже мој. Ваљда ће ова анкета наћи неку примену и у саобраћају, а не да буде само испитна обавеза на факултету.0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Popunio,ali kao sto rekose kolege lose sastavljen upitnik.Naprimer nisam odgovorio na pitanje koji su najcesci razlozi nekoriscenja zastitne opreme,kako bih ja to mogao znati kad redovno koristim istu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja