Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ovakvi me predlozi "oduševljavaju"0stabre.gif

Razumem ja da je mnogo lakše da se lepo razbaškarimo po putevima, mezimo i pijemo (i usput izmlatimo nekog ko bi da prođe tamo gde je krenuo), nego da recimo blokiramo skupštinu i vladu, onemogućimo kretanje vozilima državnih organa, bojkotujemo neke odluke, vršimo pritisak na poslanike, ......!

Za svoj ovakav stav imam vrlo konkretne razloge (ako je neko baš zainteresovan mogu i da obrazložim), ali ukratko:

Nisam spreman da ničiji život (ili život ničijeg deteta) ugrozim zbog para (ili ćefa). Ne znamo mi ko se u vozilima koje smo "blokirali" nalazi, niti gde je i iz kog razloga krenuo! Možda neko jednostavno MORA (a ima i prava na to) da stigne tamo gde je krenuo!?

Dakle, ako rešite da "jurišate" na vladu i skupštinu biću sa vama. A ako zatvarate ulice i zajebavate ljude po ulicama (ni krive ni dužne) biću na suprotnu stranu!

Ovo je veoma nezahvalna prica jer je veoma nezgodno tacno proceniti kad ce gospoda da se okupe u skupstini i da li ce ih biti dovoljno, a cak i da probamo da ih ometamo u radu verovatno cemo se smoriti jer cemo shvatiti da oni to rade sami sebi bolje nego sto bismo mi ikada uspeli. Kako rade i koliko rade ako im blokiramo skupstinu mogu slobodno da se presele u lokalni bircuz, razlika u atmosferi i lepom izrazavanju je prakticno nikakva.

 

Nekako mi se cini da svi koji su nesto ipak uspeli da urade su uglavnom to uspevali u Nemanjinoj ali ne zbog blokade vlade vec same ulice koja je u celoj pricu bila kolateralna steta.

Da me ne shvatis pogresno, posto sam do skoro ziveo kod Zeleznicke stanice stalno sam bio taj koji snosi posledice a ne onaj ko blokira.

 

Slazem se da ne treba blokirati i pralisati ceo grad. Ne treba kaznjavati ostale ljude zbog naseg problema jer imaju i oni svojih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Zika~Bot :lol:

Ti bi da izblejis malo ispred skupstine,bacis malo oko na motore,malo voznjica-druzenje i kuci da cekas novo poskupljenje registracije.Jos ako je nedelja-idealno,jel da.

"Nate,ja sam za protest ako je ispred skupstine,ako mi obezbedite parking,ako dobijem sendvic,bonove za 5 litara goriva...e tad cu da dojdem na protest."

 

Ako nam vec skidaju kozu sa ledja,pa nek se gospoda znoji malo.

 

Sto se tice onoga sto si rekao da treba da stignu gde su krenuli,ovim putem kojim sada idu ne valja ni za tebe,ni za mene a ni za njih jer put vodi u kanal.Ti sto bi da prodju smo i mi,moj otac,brat,drug...

Isti ti koji ne mogu da prodju placaju enormne namete za registraciju njihovih vozila.Verujem da bi tek tada nesto uradili i da bi nam se prikljucilo dosta gradjana sa automobilima.

Svi smo paralisani sa nametima,SVI,i onaj sto vozi auto i onaj sto vozi kamiom ili skuter.Odrase nas.

 

Dok god ima likova koji bi da protestuju nedeljom ispred skupstine,zaboravite ucinak protesta.

Ako nas vec tovare i jasu sa nametima....izvinjvam se ali vreme je i da se oni najjasu malo a ne da im se i na protestima slihtamo ispred skupstine i za dva dana pojedemo ono sto oni iza...u.

 

Dodouse,ima ih i placenih za bleju ispred skupstine i ubedjivanje mase da je tako ispravno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Zika~Bot.

Ti bi da izblejis malo ispred skupstine,bacis malo oko na motore,malo voznjica-druzenje i kuci da cekas novo poskupljenje registracije.Jos ako je nedelja-idealno,jel da.

Isti ti koji ne mogu da prodju placaju enormne namete za registraciju njihovih vozila.Verujem da bi tek tada nesto uradili i da bi nam se prikljucilo dosta gradjana sa automobilima.

 

Dok god ima likova koji bi da protestuju nedeljom ispred skupstine,zaboravite ucinak protesta.

Ako nas vec tovare i jasu sa nametima....izvinjvam se ali vreme je i da se oni najjasu malo a ne da im se i na protestima slihtamo ispred skupstine i za dva dana pojedemo ono sto oni iza...u.

 

Dodouse,ima ih i placenih za bleju ispred skupstine.

Da li bih ja da "izblejim" malo ispred skupštine, (ili bih ipak i nešto konkretnije) znam ja a i oni koji me poznaju. Ovo što ti pišeš je samo tvoja proizvoljna predpostavka (po sistemu kako mali Perica zamišlja pi...). 1lol.gif

Ja kada sam smatrao da je trebalo da nešto konkretno uradim, radio sam to i pri tome nisam tražio od bilo kog ni pomoć ni podršku. I snosio sam (a i sada snosim) posledice za to što sam radio (i ne kajem se). Da te samo obavestim da sam sve što sam započeo terao do kraja. Negde sam pobedio, negde sam najebao, ali nikad nisam pobegao niti popustio. I nikada se nisam krio iza mase u kojoj se nalazim. Uvek sam bio pojedinac, sa imenom, prezimenom i sa ličnim stavom. Samo pri tome nisam ugrožavao prava onih koji sa mojim nezadovoljstvom nemaju veze.

Kada budem smatrao da treba da odem ispred skupštine (ili u skupštinu), ja ću sam to i da uradim! A hoćeš li ti?

 

 

Naknadno dodajem i par fotografija iz devedesetih. Moje "masovne" demonstracije protiv režima. Niko od onih koji su se kasnije busali u grudi nije ni hteo (ni smeo) da zucne. Digli se "na ustanak" tek kad su dobili podršku (i pare) iz inostranstva.

 

9B87B20B-07E4-C243-B5A9-B11A8CE740D3_thumb.jpg

 

7401438B-9F87-F74F-A12A-1A52F9E50B01_thumb.jpg

 

149369F4-4536-4949-9C27-C559609D7FAD_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

 

Fotografije napravio moj drugar pok. Jovica Popović. Pre par godina izašao na ulicu sa pištoljem u ruci, ispalio jedan metak u vazduh a drugi sebi u glavu (zbog dobrog života u Srbiji).

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

E vala svaka cast, lepo si napisao. Samo da je neko drugi to napisao verovatno bi dobio epitet "bot"

Da je vise takvih kao ti ovde bi ipak bilo malo bolje. Ja te kapira potpuno.

Skoro mi se desilo da izadjem u novinama zato sto sam pisao uz vetar i isterivao pravdu. Isto sa svojim imenom i prezimenom.

Ali onda te svi gledaju kao budalu. A zena mi kaze "cuti budalo, promeni se ti nemoj da menjas sistem"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Muka mi je od mlacenja prazne slame....dve godine se chuka ovde a cene osiguranja i registracije rastu.

Od nasih silnih mirnih i diplomatskih protesta i dobre organizacije istog, ispade voznja motocikolom starim dvedeset godina luksuz.

Kao da jahtom krstarim po raspalim nasim putevima.Bas su uradjene konkretne stvari.

Ako si vec namerio do skupstine,pa daj resi nam to da se mi ne smaramo.

Taman se narod nakani da izadje na ulicu,onda se botovi ukljuce i olade situaciju.

"Ugrožavanje prava onih koji sa mojim nezadovoljstvom nemaju veze"????

Izvini,znas nekog zadovoljnog sa cenom registracije i cenom osiguranja???

 

Ja sam za aktivno obavestavanje svih moto foruma,da u svakom pod forumu izadje "VAZNO" i da se u tom postu napise mesto,lokacija kao i datum odrzavanja protesta.

U suprotnom,sve ovo pisanije je uzaludno i mozes mom macku o rep da okacis.

 

Sistem ne mozes ni ti,ni ja,ni mi da promenimo ali mozemo da mu se odupremo.I to onako kako je sistem zasluzio.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Muka mi je od mlacenja prazne slame....dve godine se chuka ovde a cene osiguranja i registracije rastu.

Od nasih silnih mirnih i diplomatskih protesta i dobre organizacije istog, ispade voznja motocikolom starim dvedeset godina luksuz.

Kao da jahtom krstarim po raspalim nasim putevima.Bas su uradjene konkretne stvari.

Ako si vec namerio do skupstine,pa daj resi nam to da se mi ne smaramo.

Taman se narod nakani da izadje na ulicu,onda se botovi ukljuce i olade situaciju.

"Ugrožavanje prava onih koji sa mojim nezadovoljstvom nemaju veze"????

Izvini,znas nekog zadovoljnog sa cenom registracije i cenom osiguranja???

 

Ja sam za aktivno obavestavanje svih moto foruma,da u svakom pod forumu izadje "VAZNO" i da se u tom postu napise mesto,lokacija kao i datum odrzavanja protesta.

U suprotnom,sve ovo pisanije je uzaludno i mozes mom macku o rep da okacis.

 

Sistem ne mozes ni ti,ni ja,ni mi da promenimo ali mozemo da mu se odupremo.I to onako kako je sistem zasluzio.

Pa i meni je muka od onih koji koriste nezadovoljstvo naroda na taj način da taj narod usmeravaju da se međusobno bije po ulicama, umesto da svoje nazadovoljstvo iskali na pravim krivcima.

Mator sam (i mam previše iskustva) da bih verovao da se to radi slučajno. Ako je ovde neko bot i ako radi na tome da režim ostane zaštićen onda si to ti (sudeći prema tvojim komentarima).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Muka mi je od mlacenja prazne slame....dve godine se chuka ovde a cene osiguranja i registracije rastu.

Od nasih silnih mirnih i diplomatskih protesta i dobre organizacije istog, ispade voznja motocikolom starim dvedeset godina luksuz.

Kao da jahtom krstarim po raspalim nasim putevima.Bas su uradjene konkretne stvari.

Ako si vec namerio do skupstine,pa daj resi nam to da se mi ne smaramo.

Taman se narod nakani da izadje na ulicu,onda se botovi ukljuce i olade situaciju.

"Ugrožavanje prava onih koji sa mojim nezadovoljstvom nemaju veze"????

Izvini,znas nekog zadovoljnog sa cenom registracije i cenom osiguranja???

 

Ja sam za aktivno obavestavanje svih moto foruma,da u svakom pod forumu izadje "VAZNO" i da se u tom postu napise mesto,lokacija kao i datum odrzavanja protesta.

U suprotnom,sve ovo pisanije je uzaludno i mozes mom macku o rep da okacis.

 

Sistem ne mozes ni ti,ni ja,ni mi da promenimo ali mozemo da mu se odupremo.I to onako kako je sistem zasluzio.

Pa i meni je muka od onih koji koriste nezadovoljstvo naroda na taj način da taj narod usmeravaju da se međusobno bije po ulicama, umesto da svoje nazadovoljstvo iskali na pravim krivcima.

Mator sam (i mam previše iskustva) da bih verovao da se to radi slučajno. Ako je ovde neko bot i ako radi na tome da režim ostane zaštićen onda si to ti (sudeći prema tvojim komentarima).

Ih da sam bot...video bi ti meni na spisku i GS-a i Afriku.

Inace,za one slike gde protestujes sam imas plus i od mene.Svaka cast.

I najiskrenije mi je zao zbog tvog prijatelja.Kako zivimo,jos nas i ima.

Ja ne usmeravam da se bijemo sa sugradjanima i ostalim narodom nase zemlje ali bez velikih koraka mislim da necemo nista uraditi po pitanju cena osiguranja.

Iznosim svoje licno misljenje bez iskustva u organizaciji bilo kakvog protesta.

Sagledavam to kao obican gradjanin.

Pre bih se prikljucio masovnoj blokadi grada(sad gledamo sa strane gradjanina)kada bih cuo i video da je sve dva dana blokirano zbog skupog osiguranja kod registracije vozila, i toga sto bi se prikljucio grupi motociklista ispred skupstine.

Jer,kad budemo ispred skupstine,vest ce ici da se veci broj motociklista skupio ispred i nesto protestuju.

Kada,i ako uspe blokada grada,onda vesti idu drugacije i pristupa se problemu ozbiljnije.

Opet kazem,moje licno misljenje i vezano za mirnu blokadu a ne tabanje sa zemljacima i komsijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Da ne ispadnem bot, vratio sam se da pišem, jer mislim da treba ovo izgurati do kraja... Proleće je blizu, a ipak daleko i daje nam sasvim dovoljno vremena da se usaglase neki stavovi, šta, kako igde. Šta ćemo tražiti, ko će biti glavni pregovarač u priči (predsednik nekog Moto Kluba ili neko drugi), stupiti u kontakt sa SVIM motoklubovima, da se napravi priča, da se pokrije"marketinški" DA SE ZNA kada je skup, gde je skup i koji su uslovi našeg protesta. Da ne idemo ko deda u goveda...Zašto je dobro imati više mesta za okupljanje, jer nekima je dolazak u BG_malo pa trećina registracije, zato treba omasoviti skupove u većim gradovima.

 

Blokada puteva je po meni sasvim OK, naravno da se propuštaju sanitetska i vatrgasna vozila...Zašto blokada, jer svaka vlast samo to razume,svako mirno okupljanje i protesti se završavaju sa pričom, OK sredićemo, samo se vi razidjite... Evo neke teme za razmišljanje, a vi sada dajte predloge po stavkama...Da se prodiskutuje o svim aspketima skupa, da ne bude iznenadjenja, kao prošli put u minut do dvanaest saznajemo da će biti protesta na naplatnim rampama...Samo ujedinjeni možemo nešto uraditi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

zna se ko sme da blokira grad! sitna raja sa mopedima nikako! samo policija kad štrajkuje, crvene beretke., i možda još malo i taksisti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Ako vec ima podeljenih misljenja oko blokade grada ili ne, zasto za pocetak ne probati mirno pa ako to ne prodje uvek moze da eskalira u blokadu grada. To bi valjda bilo svima prihvatljivo za pocetal? Bitno je da se nesto pokrene.

 

Inace Beograd je toliko zakrcen da cak i da se na svakom mostu ostavi po jedna prohodna traka opet ce doci do kolapsa(ukljucujuci i Autokomandu).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

I kako da nas neko ozbiljno shvati... Kada ni na forumu ne mozemo da se slozimo :zbunjen:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Mislim da od mirnog protesta nema nikakve sanse da se nesto dobije. Slucajno radim u prosveti pa nam je trebalo 4 meseca da ne dobijemo nista.Ako hocemo da nas neko primeti mora da se izmisli nesto sto ce razumeti nasa vlast, ali pre toga trebalo bi da se satave nasi zahtevi koje bi trebalo da se traze.

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CN250 Helix, Kawasaki Versys 650

Ja od kad znam za sebe nasa drzava je svorc. I Grcka je svorc pa opet kad njima politicari pomenu da nece da umaju 13 platu i jos razne neke benificije oni izadju na ulice i dobiju sta zele. A mi sve cekamo da nam neko drugi resava nase probleme. Cena nafte pala a kod nas odma da to nadoknede stavili jos vece akcize i mi ne reagujemo. I zasto da nas ne koriste dok mogu kad smo kao celina glupi.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 424 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

- Pozvati sve MC , MK , bratstva , udruženja ,forumaše , pojedince, simpatizere , ljubitelje i nezadovoljne.

Progutati ponos, ne inatiti se , na trenutak zaboraviti lični interes, sujetu i razlike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

- Pozvati sve MC , MK , bratstva , udruženja ,forumaše , pojedince, simpatizere , ljubitelje i nezadovoljne.

Progutati ponos, ne inatiti se , na trenutak zaboraviti lični interes, sujetu i razlike.

 

Jel si ti svestan da pricas Srbima ?

 

Otidi u bilo koje okolno selo, makar u Vojvodini, pa to je prepuno ljudi sa previsokim ponosom i inatom.

Dok Bosanac, Bosancu gradi kucu u tom istom selu, Srbi pljuju te Bosance, i kada treba Srbima pomoc, niko nece, jer ti isti Srbi pljuju.

Budimo realni. Mi smo smislili izreku dabogda komsiji crkla krava, ne neki Nemac-Francuz-Amerikanac.

 

 

Ako Srbin proguta ponos i inat, a da ne spominjem da izostavi licni intres, onda cu ja da se zamonasim.

Naravno, postoji ljudi koji ne mare za to, ali to je statisticki 20% ljudi u Srbiji.

 

Ja sam naravno za bolje, ali sta ja mogu sam 1, na njih 4 ? Pa politicari, kada hoce da izguraju neki zakon, i kada se "ljudi" bune, oni lepo dovedu 3 politicara i jednog profesora u emisiju.

Naravno, profesor je protiv toga, kao i svaki normalan covek, ali sta covek moze u emisiji gde ga satiru 3 na 1, i jos voditeljica potpaljuje, i bude taman kao sto sam napisao 4 na 1.

To sa profesorom je bilo za ogranicavanje kubikaze i konjaze kola.

 

A bilo je nedavno i sa Psihologom ista prica, da li treba tuci ili ne tuci decu.

 

Naravno, najpametniji govori da treba nekada cuska, samo cuska (ne ubiti od batina dete ali da nekad treba malo, cisto da se zna ko je autoritet), a njih 3-oje govore kako to nije uredu, bla bla, pa ce ta ista deca za 10-tak godina tuci svoje roditelje.... I kako sada covek da se izbori 1 na 3 ? i naravno opet voditeljica koja potpaljuje masu....

 

Da ne govorim, da ljudi koji su na vlasti, mozda jesu glupi, ali ljudi koji se kriju iza vlasti, su daleko od glupih.

 

Sta je bilo na rampama, pa cim su skontali da ce nastati guzva, jer se placalo dinar po dinar, sto je u potpunosti legalno, oni su otvorili rampe, e sada vec radite nelegalnu stvar, i morate da se pomerite, jer sada ispada da namerno blokirate i ometate saobracaj. Vi mislite da su to glupavi ljudi ?

 

I kao slag na tortu na kraju su novine napisale da je to bilo zbog smanjenja putarine za motocikle na auto putevima.......

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 424 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

- Pozvati sve MC , MK , bratstva , udruženja ,forumaše , pojedince, simpatizere , ljubitelje i nezadovoljne.

Progutati ponos, ne inatiti se , na trenutak zaboraviti lični interes, sujetu i razlike.

 

Jel si ti svestan da pricas Srbima ?

 

Otidi u bilo koje okolno selo, makar u Vojvodini, pa to je prepuno ljudi sa previsokim ponosom i inatom.

Dok Bosanac, Bosancu gradi kucu u tom istom selu, Srbi pljuju te Bosance, i kada treba Srbima pomoc, niko nece, jer ti isti Srbi pljuju.

Za razliku od nekih, veoma sam svestan.

Pozivam i prozivam sve koji poseduju, voze i vole motore da daju svoj doprinos ne samo protestu protiv poskupljenja nego i samog sistema obaveznog osiguranja motocikala, smanjenje poreza na upotrebu motocikala i stavljanje motociklista u ravnopravan položaj sa ostalim učesnicima u saobraćaju.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Dovoljno je podgrejati priču i ljudi će doći, to što ne pišu ne znači da ne podržavaju tu ideju...Svako botovanje priče brisati ili ignorisati, ko neće da učestvuje, neka ne soli pamet ostalima, kako to ne pije vodu i kako to ne može da se izvede...

 

Ovde ne mislim na Gagija, jer mislim da će doći na protest, ukoliko ga bude bilo, iz njegove priče mi se čini da pizdi na naš mentalitet, i sam sam ispizdeo u prethodnom nekom komentaru, jer ne možemo da skupimo kritičnu masu, mada bih zamolio ljude da ne daju negativne konotacije ovoj temi, jer nam treba jedinstvo u vezi cele priče.

 

Samo zamislite kakvu pometnju bi napravili sa 1000 motora na ulicama BG i Niša...Pominjem dva grada, jer nekima je mnogo daleko da dodju do BG, dok je drugima bliži Niš... DVE AKCIJE U ISTOM DANU, pa bili bi na svim vestima, a ne da nas sporadično pomenu u nekim vestim u 23h.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Samo zamislite kakvu pometnju bi napravili sa 1000 motora na ulicama BG i Niša...Pominjem dva grada, jer nekima je mnogo daleko da dodju do BG, dok je drugima bliži Niš... DVE AKCIJE U ISTOM DANU, pa bili bi na svim vestima, a ne da nas sporadično pomenu u nekim vestim u 23h.

 

И цела Војводина у Нови Сад.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Samo zamislite kakvu pometnju bi napravili sa 1000 motora na ulicama BG i Niša...Pominjem dva grada, jer nekima je mnogo daleko da dodju do BG, dok je drugima bliži Niš... DVE AKCIJE U ISTOM DANU, pa bili bi na svim vestima, a ne da nas sporadično pomenu u nekim vestim u 23h.

 

И цела Војводина у Нови Сад.

 

Što da ne...Još bolja ideja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Qingqi 2D

Nisam pratio temu neko vreme, ali ako se nesto organizuje i ako mi obaveze dozvole ja sam tu i povuci cu bar jos 2-3 drugara koji nisu na forumu.

nije lepo sto nas sisaju kao ovce, trebalo bi da pokazemo zube, bar ponekad...cisto da vide da ne moze bas sve kako oni hoce...

1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Evo jedne ideje koju sam vec pominjao ,u smislu povecavanja svesti kod vozaca drugih kategorija, da smo tu i da obrate paznju na motorcikliste, Ideja bi mogla da se promovise besplatnim deljenjem jelkica na zvanicnom otvaranju sezone.

post-8860-0-56016500-1424717661_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja