Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • Drug član, 1820 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900 124ccm

Ma bre izmuzli su lovu kroz neke druge kanale, sebi u džep, sad katanac i ćao.

 

Ključ kod poslovanja takvog tipa je u kvantitetu , a oni su bili možda i najbrojniji što se tiče klijenata, možda su i prerasli AMSS. Jedno vreme nisam sreo čoveka ili pričao sa nekim da nije imao tada ili u nekom trenutku aktivan Vozzi.  Da su hteli, oni bi korekcijom cena ispeglali to, ovako je samo bežanje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1335 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 8 minuta, zaludan je napisao:

poprckivanje ne isključujem :D

:lol:

...

pre 9 minuta, zaludan je napisao:

Pitam te kako je isto, kad je ovo vezano za AUTO - kakve veze ima ko ga vozi?

Ma razumeo sam ja tebe, trenutno nema veze i lepo zvuci.

Klasican marketing da se narod peca, isto kao sto smo se oecali na vozzi.

Ovo ozbiljno mislim, nije zajebancija.

 

 

Imam i ja vozzi, nikada to nisam krio ali se nikada nisam ni uzdao u njega.

Kupio zato sto svi kupuju pa ajd i ja.

Ja sam te pare prezalio onda kada sam ga kupio i stoli me bojko sto je vozzi pukao.

 

Jefino mi milo sto ce sad biti manje guzvi na granicama za izlazak iz lepe nase ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1224 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

@zaludan gde im stoji to u atlasu oko dolazenja odmah ili za 30 dana,ne mogu da nadjem,lepo su izgleda sakrili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Motocikl: Dl 650/22

Uvek krenem od sebe, koliko bi ja bio srecan da moj klijent nešto svesno uradi da bi meni napravio štetu a na njegovu korist, sto u startu nije dogovoreno? 
Ne znam za njih, možda su nešto smuvali, ali ovde sam više primera procitao da je narod njih nasamario (svesno, sa zlom namerom) nego sto su oni nekoga ostavili.

Narod ne možeš promeniti, za vlasnike VOZZi ja ne brinem (ko jednom napravi posao, opet će),

Zao mi sto ja nemam jednog tako svestranog (kola, motor, svi gde sam ja…) saradnika, za tako malo novca.

No, život ide dalje, nije prva dobra stvar da smo ostali bez nje na isti način.

Bez želje da vredjam i polemišem, ovo je samo moj pogled, ko zna, možda i pogrešan.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1819 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Evo ih neki novi - 

SMARTDRIVE.RS

Sigurnost na putu uz brzu i pouzdanu pomoć na putu. Naš tim je tu za vas u slučaju svih vrsta nevolja na drumu. Osigurajte bezbrižnost.

 

 

Posebno mi se sviđa što su prvo prikupili komentare sa 5 zvezdica, pa tek onda osnovali firmu

 

image.thumb.png.fbdf79e35145c9d380737f6614311614.png

 

 

image.png.f29d3d1a94e5f3686f276a19ddb3859d.png

 

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 761 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, zeleni.

Pa prvo sakupe iskustva, pa se rese da tako kvalitetnu uslugu ponude ljudima. Vi'š da imaju preko 5000 mušterija već? Ne vidim ja tu nikakav problem.. 😁

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1224 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
Pre 4 sati, zaludan je napisao:

Evo ih neki novi - 

SMARTDRIVE.RS

Sigurnost na putu uz brzu i pouzdanu pomoć na putu. Naš tim je tu za vas u slučaju svih vrsta nevolja na drumu. Osigurajte bezbrižnost.

 

 

Posebno mi se sviđa što su prvo prikupili komentare sa 5 zvezdica, pa tek onda osnovali firmu

 

image.thumb.png.fbdf79e35145c9d380737f6614311614.png

 

 

image.png.f29d3d1a94e5f3686f276a19ddb3859d.png

 

 

A vlasnicka struktura njih dvojica 27 godina i jedan od 19,osnovani u februaru a jedan od njih već u martu napustio firmu:lol3:izdrzao dve nedelje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 607 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

popust dok traje sajam. ja uzeo premijum srbija,nek ima kad je vec dzabe skoro

 

 

 

432583708_1090853552127135_1972855903128599333_n.jpg

Promenio član brankoXM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Evo ih neki novi - 
kartica-Paketi-01.png SMARTDRIVE.RS
Sigurnost na putu uz brzu i pouzdanu pomoć na putu. Naš tim je tu za vas u slučaju svih vrsta nevolja na drumu. Osigurajte bezbrižnost.  
 
Posebno mi se sviđa što su prvo prikupili komentare sa 5 zvezdica, pa tek onda osnovali firmu
 
image.thumb.png.fbdf79e35145c9d380737f6614311614.png
 
 
image.png.f29d3d1a94e5f3686f276a19ddb3859d.png
 
 
Al komentari pre datuma osnivanja firme

Poslato sa MNA-LX9 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Uplatio danas porez Marfiju:). Iskoristio sajamski popust i uplatio i za auto i motor Super paket kod AMSS. Nije idealno, ali nije ni loše za prvu pomoć. Za dva vozila, dva paketa, ukupno 4.200 din. Cena skroz korektna. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
32 minutes ago, grafigo said:

Samo za Srbiju ili važe i u Evropi?

Ukratko u Srbiji šlep do 140km (računaju oba pravca), još 2 šlepa do 40km i 2 asistencije na putu (zamena gume, paljenje kablovima...). U celoj Evropi šlep do prvog servisa koji može da reši problem, u slučaju udesa šlep do kuče. To je konkretno za ove što sam uzeo.

 

Ima još par paketa drugačijeg zadržaja, ali ovo mi je bio najbolji odnos cene i kvaliteta.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Super duke GT

Ja danas na sajmu pitao AMSS oko pomoci. Rade i moto program. Slep do kuce iz Evrope, u slucaju kvara, u najjacem paketu od 7500 din, moze AKO ne moze da se resi kvar u roku od 7 dana. Slepaju do najblizeg servisa i ako oni kazu da ne mogu da rese u roku od 7 dana, onda ide tek slep do kuce.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 683 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Otkako je vozzi otisao niz vodu raspitujem se polako po drugim kompanijama za pomoc na putu (jer vozim ovaj pouzdani brend 😅), kako spomenes motocikl i jos Evropu... nema nista od ponude ili mora da uzmes neka 2 paketa sto izadje 100evra.

Na kraju u subotu kad sam bio na sajmu ispade ne najbolja ali nekako prihvatljiva ponuda amss-a. (iako ih nesto ne mirisem)

Akcija traje dok traje sajam i naravno paket se vezuje na vozilo, ali dobra strana je ta sto moze da se prebaci na drugo vozilo nprm putujete kolima za Grcku a imate pokriveno osiguranje za motor (potrebno je  3 dana pred put da ih pozovete i kazete da hocete da prebacite paket na drugo vozilo koje ce biti pokriveno tokom vaseg puta.) 

Postavio jos par pitanja  naravno vezano za slep motocikla pogledao brosuru i uzeo premium evropu sa popustom (sa 7500 na 5250din.)

Primoraju coveka da uzme i paket Evropu jer Bosnu,Makedoniju,Crnu Goru... smatraju pod paketom Evropa.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1820 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900 124ccm
pre 52 minuta, DjoleLO je napisao:

Ja danas na sajmu pitao AMSS oko pomoci. Rade i moto program. Slep do kuce iz Evrope, u slucaju kvara, u najjacem paketu od 7500 din, moze AKO ne moze da se resi kvar u roku od 7 dana. Slepaju do najblizeg servisa i ako oni kazu da ne mogu da rese u roku od 7 dana, onda ide tek slep do kuce.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2474 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: AfricaRD07 KAD TAD OPET
On 3/21/2024 at 7:12 PM, brankoXM said:

popust dok traje sajam. ja uzeo premijum srbija,nek ima kad je vec dzabe skoro

 

 

 

432583708_1090853552127135_1972855903128599333_n.jpg

Hvala za ovo, uzeh upravo premium srbija. Nema vajde od tog premium evropa, svakako naas vozi negde u njihov servis, pa u roku 7 dana ako ne poprave uz pisanu dokumentaciju da je nemoguce popraviti se vozi kuci, znaci tamo platim popravku 1000e i vise sto bi kod nas mozda platio 300e, karikiram. I onda u roku 30 dana ti slepaju auto kuci. Tako da ne daj boze sranja negde, najpametnije je imati prijatelje. Imam drugara koji mi po drugarskoj ceni radi slep ako ne daj boze negde stanem, tako da uzeh ovo pa makar za srbiju da sam miran a za dalje cemo videti. 

 

Putujem sa firminim francuskim djubretom po celoj evropi pa ne razmisljam da moze stati, a pre ce stati nego moja toyota.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1819 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
On 26. 3. 2024. at 9:43, drmilan_ je napisao:

Putujem sa firminim francuskim djubretom

 

Ja putujem svojim francuskim djubretom, pa sam rešio da uzmem Teslin Evropa paket :D 

 

Promenio član zaludan
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2174 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
On 15. 3. 2024. at 9:26, Blaza je napisao:

Kolega sa posla u ponedeljak krenuo iz Bg za Prokuplje. Negde na pola puta do Niša, prokuvao, izbio neki plastični čep. Pežo 206 D. Ne treba njemu ni Wozzi, ni Atlas, ni ostali... Šlepadžija do Niša mu naplatio 150 evra. Majstor u Nišu ustanovio, otišao dihtung na glavi. 400 evra, i tek sledeći petak...

Kolega juče otišao busom po auto. Okolina Niša... Preuzeo, platio majstoru, glava urađena, kaže da mu je menjao i termostat i termo prekidač za ventilator itd... Lagana vožnja do Bgd, tri pauze, ne žuri. I uspeo je da stigne do Bgd-a, preko puta Steco pumpe...

 

IMG-0a7819c99147a492c48831d95aae1b77-V.thumb.jpg.9b33aa855a1931e5ea695f50dae34d3d.jpg

 

Tu mu je bio kraj. Sreća da je ćerka bila sa njim, i dok je on pokušavao da ga ugasi, ona pozvala vatrogasce:

 

IMG-a15a41755d076e3c18b4c5e3bcfb48e0-V.thumb.jpg.94dfa3a90aac94cc5963059974062d43.jpg

 

Al ga je opravio, svaka mu čast !

 

I opet plaćaj šlep...

  • Tužan 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2174 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Sinoć sam pričao sa njim. On se baš ne razume... Ja sam posumnjao da je možda kapljalo ulje na alternator, pa to izazvalo vatru. Mada mi je on rekao da mu je ovaj menjao termo prekidač ventilatora hladnjaka. E sad, dok si u pokretu, hladnjak se hladi vazduhom i retko kad se uključuje ventilator. Međutim, kada uđeš u grad, stani - kreni, pali se ventilator. Moguće da je tu nešto oko struje loše urađeno.

To je moja pretpostavka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1820 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900 124ccm
pre 24 minuta, Blaza je napisao:

Sinoć sam pričao sa njim. On se baš ne razume... Ja sam posumnjao da je možda kapljalo ulje na alternator, pa to izazvalo vatru. Mada mi je on rekao da mu je ovaj menjao termo prekidač ventilatora hladnjaka. E sad, dok si u pokretu, hladnjak se hladi vazduhom i retko kad se uključuje ventilator. Međutim, kada uđeš u grad, stani - kreni, pali se ventilator. Moguće da je tu nešto oko struje loše urađeno.

To je moja pretpostavka...

Kad je skidana glava, skidaju se dizne i prelivi. Niko nema naviku da menja prelive, kad se napuni deo oko dizni gorivom, rezultat je....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Uplatio juce kod AMC Srbija Multi paket Evropa koji je vezan za osobu i pokriva i motocikle oko 7200din.

Medjutim, danas me zove predstavnica AMC-a i na moje pitanje za pokrivenost motocikala, mi kaze da je pokriven slep motocikala od 100km iskljucivo za Srbiju. Otkazacu ipak ovaj paket i refundirace mi novac.

Tako da potraga se i dalje nastavlja za Pomoc na putu za motocikle u Evropi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2174 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kako mi da otkažemo Wozzi, i da nam refundiraju novac ?

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja