Jump to content

Moto Zajednica

pronto

Članovi
  • Broj tema i poruka

    6822
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: pronto

  1. Slabo ste se inforisali u startu,a bili ste u regiji odakle dolazi izuzetno kvalitetna slanina. U tim je krajevima zovu Speck (po svapski) i prava je steta sto niste probali. Mortadela, cija je postojbina malo juznije, je isto italijanska izmisljotina...i da ne duzim sada...u Italiji moze da se pojede dobar komad mesa i sira uvek i svugde. Za kafu je objasnjeno, izgleda da treba ista procedura i za meso i mesne preradjevine
  2. Tvoj minus. Na zalost treba voziti i za druge.
  3. Most Rasa-Barban Znaci "leg'o" i tu nov asvalt
  4. Koliko su ljudi zeljni spektakla i bapskih prica,u kraj se stavlja jedna vrlo jasna stvar. Meni barem.....Ne zato sto sam ja pametan i svevideci,vec interpretiram prvenstveno Stonerov odlazak na jedan manje konvencionalan nacin. Mozete mu pripisivati svakakve "epitete", ali po mom licnom misljenju, odlazak jednog takvog vozaca je za motoGP izuzetno veliki poraz. Kako je samo jadan, jedan dobar deo svih tih nagadjanja i kombinacija koje su pocele istog trenutka kada je Casey rekao da ce otici. Narocito onih koji su vesto plivali u njegovoj senci. Da se sad ne zaletim, ovde cu se zaustaviti. MotoGP ima sve sanse da vrlo skoro postane takmicenje (izuzetnih,ali ne dovoljno gladnih) pilota, dirigovanih od strane sponzora i uvek u sluzbi jednog uskog kruzoka ljudi. Bilo je toga uvek, ali izgleda u mnogo manjoj meri. Casey je to ocigledno namirisao. Voleo bih jako, iako nisam neki poseban njegov fan, da uzme i ove godine titulu (ali se plasim da mu japanci to nece dozvoliti)...svima z'inat.
  5. Tooooo mi reci...
  6. ...khm...a sta kazete na to da konacno pocne postavljanje supergigamegafotovideoaudio materijala
  7. Kad se svi ucesnici lepo izredjaju ja cu da dam kratak prikaz svog jos kraceg boravka...do tada nestrpljivo cekam foto i drugi materijal
  8. Drugari ste se tresli nocas? Roknuo zemljotres oko 4 jutros i to bas ovde negde gde smo mi (kod Nese u okolini MOdene) Kazu tresao se ceo sever Italije
  9. Zadavicu vas kad vas budem video...promasili smo se jutros za pola sata
  10. HAHAHAHA Nisam merio,al' da znas da si mozda i blize njima od mene
  11. ...I sta kaze teta Domenica aj' vidite tamo jel' moze da se prespava kod vas subota na nedelju, da dodjemo balkan i ja.
  12. Ha ha, lepo me je nasmejao komentar na prvu loptu...al' umesto olovke, dovoljno je da mu se (vozacu automobila) sakrijes iza stuba, bocnog ili nekog od sofersajbni i eto zanimacije.
  13. Au drugari kakav pocetak... MIle kralju od mene veliki naklon...svaka cast
  14. Mislim da vecini ovde ne treba mnogo objasnjavati sta je motoGP. Prvenstveno u tehnickom smislu. To bi trebalo da bude top of the top i sto se tice masina i onih koji ih jasu...u stvari i jeste...ali to ocigledno nije dovoljno. Mozda bolje reci da je i preterano,jer veci spektakl i borbu imamo u (da ih teko nazovem) tehnicki inferiornijim klasama. Tajna je u tome da se privuce i manje upoznat gledalac. Lepo je znati sta je 250KS na manje od 200kg i sta je ride by wire ili jos bolje sta je chattering...tako cesto pominjan. To kad malo bolje razmislite ne treba nikoga da zanima, sem mozda timove koji taj problem treba da rese. Ono sto je gledaocu vaznije je spaktakl koji vidi direktno na pisti, a toga u motoGP malo utanjilo...a da su motori i vozaci bombe o tome ne treba diskutovati. Za mene ce heroj da bude i poslednji u najnizoj klasi...ja na taj nivo necu nikada u zivotu.
  15. Jeste nesto su se ljutili...ali jbg. to je Superbike. Po mom misljenju najvece ja sranje napravio Haslam. Melandri pogresio i sklonio se, a kolega mu pa,htede da presece, pa ostade on presecen...plus dodatna steta. Svako ko izgubi ima pravo da se ljuti, ali ovde mislim da nije bilo nekih neregularnosti. NJih 5 su hteli da pobede, a nije lako kad je u poslednjoj krivini guzva. Isto kao i na startu, velika je verovatnoca da neko gekne. Gume vec gotove, a trazi se od njih da izvuku jos samo jednog asa iz rukava...i jos jednom ...i samo jos sad da...i...jbg. Ide mi na zivce sto je Max uzeo bodove, a sve vreme je usporavao ljude iza sebe. Ovaj ludi Sykes bi mogao malo da spusti loptu na pocetku, pa da jednom izveze kraj trke kako treba. Nisam ekspert, ali mi deluje da se dobro potrosi u prvoj polovini trke (mislim prvenstveno na gume), pa onda na kraju daj sta das Drugu sam trku gledao u drustvu, definitivno SBK u ovoj sezoni uzima sebi dobar deo onih koji gledaju motoGP. Tamo se samo trojca trkaju,ostali ucestvuju
  16. Bravo Ziko... To je nazalost jedini lek. Ja evo jutros, kao da mi se javilo...da nisam usporio, ovo ne bih kucao. I ovde isto,mislim da je srecna okolonost to sto motor nije isao brzo, inace bi presekao auto i ko zna kakve druge posledice bi sve to izazvalo.
  17. Situacija na tabeli je prilicno interesantna i nekog posebnog favorita za osvajanje titule nema. Ako se bude vodila ovakva borba, kao na ovoj trci, u igri su 5, 6 imena bez ikakvih problema. Ovako nesto je zabavno gledati.
  18. Jeste... Kakva trka Ovo je trkanje
  19. Stavljene nove gumice...Dunlop Qualifier. Motor opran i ulasten, pa onda napravljen jedan dobar krugic da sve legne na svoje mesto. Uploaded with ImageShack.us
  20. Evo da vidite malo sta se desavalo... http://www.la7.tv/richplayer/?assetid=50264997
  21. Pretrcite linkove postavljene u temema vezanim za Superbike. Italijanska televizija "La7" ima obicaj da na svom sajtu pusti u streamingu trke SBK
  22. Zaboravljate na zlatna pravila Marfijevog zakon(ik)a. Najvaznije je ako se ne varam, da sve moze da krene po zlu... ...samo malo da odkopcam (ne da skinem) i bzzzzz.....
  23. Bice valjda vise od 10 krugova u dve trke Donington je inace poznat kao poznato letovaliste, gde je uvek suncano
  24. Kakav predlog... Lepo spremi motor i sebe, ponesi pun dzep evropskih dinara i cepaj.
  25. Cekam odgovor od njega i od balkanlover70-a
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja