pronto
Članovi-
Broj tema i poruka
6824 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: pronto
-
Pisao sam i brisao nekoliko puta... Najtuznije u celoj prici je to sto je ovo normalna svakodnevica i ljude BOLI KURAC!!! Vozimo se iza potencijalne opasnosti, snimamo i do jaja nam je...
- 111 odgovora
-
- 11
-
-
Imao sam priliku da vidim trku u reprizi...i shvatio da sam dobro proveo vikend. Daleko od grada i TVa. To smo vec pominjali cini mi se...kada je najvaznije dogadjanje ono iza kulisa, znaci od trkanja nema nista. Cak je moto2 bila ispod proseka. Stoneru zaista svaka cast. Ostalo ni ne vredi komentarisati. Jos jedna (ne tako) interesantna stvar je da je opet svirala samo spanska himna.
-
Mozda izgleda ali je to potpuno identican motocikl. Naravno ima izmena, ali su dimenzije iste.
-
Posto je ovo klasican americki oval, centralni deo je postavljen na potpuno ravnu povrsinu, pa je i nedostetak nagiba u krivinama isto tako veliki neprijatelj. Ovo nije staza za trkanje motociklima, vec samo pokusaj da se amerima plasira nesto drugo...a njih klasicno boli uvo, jer oni vec imaju svoje "svetske" sampionate
-
Ja odo' na ranch
-
Sta mislite, da je to kupljeno novo u Bugarskoj??? Isto kao i gomila drugih polovnjaka, sve je to dovuceno sa zapada, najvise iz Italije.
-
bilo je vec govora o ovome
-
Nikako ne mogu da se slozim sa ovime, tacnije sa poistovecivanjem uloge ova tri vozaca. OK nihovi rezultati nisu uporedivi sa Stonerovim, ali... Loris je PRVI pobedio na Dukatiju, u doba kada ga zaista nije bilo lako voziti, boreci se godinama da promeni svest i sisteme zaduzenih inzenjera. U nekim stvarima je i uspeo. ... Rossiju zaista ne sluzi na cast sto je izabrao liniju manjeg otpora, pa verujem da ce od strane poznavalaca i ljubitelja ovog sporta ubuduce biti tretiran na adekvatan nacin. Stoneru svaka cast, ali ovakve price zaista nisu potrebne. Vozio si do jaja, sad si izabrao da ides i cuti...gaji krave i lovi pastrmke i ne brini sta ce ko i kako. Svako ce na kraju nadam se, dobiti po zasluzi. Verliki minus Rossiju za potez, a i Stoneru za komentar (iako u njemu ima puno istine) Koliko su samo stila (i jaja) imali vozaci nekada Long live Freddie Spencer
-
Nosim vec duuuugo jaknu (pod)marke Dainese. U pitanju je robna marka Yes,a proizvedena je ako se ne varam u Litvaniji. Otpalo joj je jedno dugme (jedno od najniza dva,ono malo gumirano)...iz kesice koju sam dobio uz jaknu uzeo sam i postavio novo dugme (doduse nije gumirano) i cepaj dalje. Isti kroj,unutra isti stitnici sa etiketom Dainese, sve prakticno isto...a cena niza.
-
Da si malo pazio na casu znao bi da ova sprava nema takve lezajeve...
-
...a da zaboravio sam
-
Jes' Ovo gore na italijanskom to otprilike kaze... Ducati i Rossi se rastaju posle "dvogodisnje veze". Za to vreme su kaze pokusali sve da ozive dugo sanjani san, a to je da italijanski pilot bude prvak na italianskom motoru. Nije jasno kako je ova vest procurela, kada je trebalo da bude objavljena posle Indy-ja. Znaci izgleda definitivni raskid, a ko ce doci da ga zameni jos se ne zna... onako ukratko...
-
Za sada samo Multistrada... http://www.motorradonline.de/dauertests/test-technik-dauertest-zwischenbilanz-ducati-multistrada-1200-s/414119
-
Unu sam "otkrio" kao klinac, kada su me odveli u krajeve gde je rodjena supruga moga strica (izmedju Kostajnice i Bos.Novog). Jos se nisam vratio onako kako valja. Iako je proslo mnogo godina, jos uvek se motaju slike po glavi...svirale od Vrbe, stari voz sa drvenim klupama, prvi ulazak u dzamiju, jagnjetina i jedan prizor sa usca Une i Sane, gde se sva ona lepota pokvari u jednoj sekundi...
-
samo jedno brzinsko pitanje..... Govori li ko od vas Ruski jezik?
-
Samo sam prvu trku video. Pocev od onog kratkog pocetka, pa do ponovnog starta, sve je bilo sjajno. Mislim...nije sjajno kad neko gekne o zemlju (pa neka je i smrdljivko Max), al' je lepo kad se prizna greska i oprosti se kolegi. Od sve muke cak i zagrljaj... Onda kad je krenulo kako valja...sta reci. Ja kad mi malo zaigra zadnji kraj ne zavrcem vise gas, a ovi su ludaci igrali...i po suvom i po mokrom i po vlaznom i kako hoces. Kapa dole. samo da ih ne zarazi GP, novac je zarazna bolest.
-
Zato Max kuka k'o ranjenik Svakom po zasluzi
-
Po boji deluje da je ThreeBond, koja je mozda i najkvalitetnija, ali bilo koja pasta nekog od poznatijih proizvodjaca radi posao. Bitno je da su povrsine ispravne. Kada su karteri kako treba (neudarani, nevareni, nerastavljani srafcigerom, itd...) jako malo paste je potrebno za komplet dihtovanje. To povrsine rade medjusobno, a visak obicno istisnu napolje...ne treba preterivati sa pastom. Izvinjavam se na upadu...doktore, samo nastavite.
-
Sta ono bese tema...moto sport vesti..... Pa da vam kazem da sam saznao da ce cika Carlos i dalje da vozi Dukati. To je jako lepo, onako ljudski. Vise puta je izrazio svoje zadovoljstvo da se nalazi u odlicniom timu, gde su medjusobni, znaci medjuljudski odnosi na vrhunskom nivou, pa je onda lakse ici dalje cak i uz sve moguce poteskoce. Carlos(e)...sve najbolje u novoj (staroj) avanturi. Primer za slediti p.s. trenutno samo 33 HILJADITA dela sekunde iza Sykesa.
-
Zaista crappy photo...a i ono sto se vidi na njoj. Nekada je znalo da bude punije i petkom
-
To je to... Prelepa prica na dva tocka, ukrasena ozbiljnim fotkama... Svaka cas' Za Balkan samo Enduro...sve ostalo nema smisla.
-
Super plakat u Manga stilu...
-
Otvori za to novu temu... Bice vidljivije i preglednije
-
Pa da malo folizofiramo...posto to jedino i mozemo... Ziveo sam godinama u zabludi...ocigledno. Da su trkaci momci, pa i po koja devojka, ljudi sa celicnim zivcima, mudima od istog meterijala (ko ih ima) i velikim srcem spremnim da se servira na tacni, pred razularenom gomilom koja skandira dajuci poslednji atom svoje snage u borbi za sto bolji plasman...ponekad rizikujuci mnogo toga, pa i sopstveni zivot. Bez plakanja, bez varanja, trudeci se da iz onoga sto imaju izvuku sve. Katkad, prosto magicno i nesto cega nema. Ali avaj... Bogovi Ego i Dolar (u zavisnosti kome se klanjate,moze po potrebi da promeni i ime), svoje su sile i moci upotrebili da i ovaj segment zivota stave pod svoju komandu. Boginja romantika i jos par iz te "sitnije" ekipe..pod naletom prostaka sklonise se u stranu... Da ja sad ne nastavljam jos malo pa u desetercu...ovakav razvoj dogadjaja mome srcu ne godi. Veliki VR ce da napravi izbor (jos uvek se nekako nadam da nece) koji mozda i mogu sebi da objasnim, ali ne mogu da podrzim. Kako se ono kaze...Pirova ce biti svaka sledeca pobeda u svakom drugom sedlu. Svako ce sa pravom moci da kaze, da je bio, video, ali da nije pobedio. Izbor da ode u Yamahu mi deluje kao idenje linijom manjeg otpora... Ali (opet to ali) Ima i ko ce da zahvali, ima i ko ce da oprosti. Ima ko ce da kaze "konacno", ima i ko ce zadovoljno da trlja ruke. Show definitivno must go on, ali ce nakako da ima drugaciji ukus...
-
Prvo sam prestao da pusim...da bi kupio motor (skupe cigare po Jevropi)...a sad razmisljam da obrnem i da se otrujem lepo k'o covek za sve pare.
