pronto
Članovi-
Broj tema i poruka
6825 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: pronto
-
Dzaba im sve te farbice kad prodaju samo T-Max (i ostalu raznu sitnuriju). Svaki dan neka "akcija" kao da ti toboze nesto poklanjaju. Nema narod love, a za to je lek tesko naci i ne pomazu farbice.
-
Nosenje kacige u Americi regulise svaka drzava za sebe.
-
Moze to mnogo bolje. Zvanicna, originalna nadograda, bez diranja termo grupe (klip,cilindar), podrazumeva stavljanje drugog auspuha i druge elektronike...uz naravno jos neke sitne radnje i takav moze da dogura do 180. Drzi ti to tako sinko, duze ce da traje i manje da kosta.
-
Motocikli postoje vec vise od 100 godina, a neki se i dan danas ponasaju kao da ih nema. Najcesci je taj "stealth" model, najnovija svemirska tehnologija U nasem je drustvu moto kultura (i kultura uopste) na jako niskom nivou, pa ako se pocne DANAS (mada se kao pocelo "juce") prvi rezultati ce se videti za 30 godina. Do tada... Ne lipsi magarce... p.s. svaka cast za stivo. Obavezna lektira!
-
Citajuci post br. 2 korigovao bih samo: -pranje pre nego sto motor treba da miruje se ne preporucuje.(sem ako nije vozen po posoljenim ulicama i kasnije smesten u toplo gde voda moze da ispari brzo) -ja ga ne bih palio (to nikada nisam ni radio), to bi moglo samo da poveca kondenz u unutrasnjosti motora zbog razlike u temperaturama ("ono" belo sto se ponekad vidi na prozorcetu za ulje, koje Hornet na zalost nema) -obavezna proba rashladne tecnosti. Ako nije dobra, obavezna zamena sa pranjem celog sistema. -ako je moguce jedan "inteligentni" punjac za bateriju. Zakacis i ne mislis. Kad dodje doba za voznju, montiras i teras (ili otkacis punjac, postoji i ta mogucnost da se ne skida baterija). To je dobra investicija i za u buduce. -ja, posto se zimi ne vozim uopste, obicno dobro nauljim metalne delove (ima u ulja u sprejevima), pranje tek pre prve voznje. Sine motor,kao da je nov, a prethodno obicno ne lici ni ninasta .
-
Bog dobro daje...a vozio je i Vespu 100%
-
Kako ono rece jedan nas stari sportski komentator..."Statistika je kao bikini, sve otkriva ali nista ne pokazuje"...pa eto isti taj Dani, po broju pobeda se priblizava sampionima, a da to sam nikada nije uspeo da bude (nisu ni jos neki tu, al' to nije bitno .). Vrlo su cesti komentari vezani za njegovu (ne) borbenost, ali kao sto mozete da vidite sve je blize, prakticno rame u rame (ako je to moguce reci zbog njegove visine ) velikim imenima moto sporta. Krajnje je vreme da svoje napore, sve padove, polomljene kosti i provedenu veliku vecinu svog zivota na dva tocka...krunise titulom u najjacoj klasi. To mu od srca pozeleh i prosle godine, a sad bih da se ponovim za ovu i dolazece sezone i da dodam da bih to jako voleo da vidim. Nadam se da nece Barrosovim i Lorisovim stopama (takodje dragi mi likovi)...uvek protagonista,ali'...
-
...mogu da zamislim koliko ste "veliki" u ocima ovih klinaca, a mozda neko pronadje u svom srcu skrivenu ljubav prema tim cudnim prevoznim sredstvima i jednoga dana podje vasim stopama...ali obrnutim krugom . Onima koji imaju tih afiniteta (i ne samo njima) ostacete sigurno duuugo u pameti. Sada se eto i meni vracaju slike prvih kontakata sa svetom na dva tocka i slatki trnci koji idu uz kicmu, dok ispod mene brunda matori GPZ Predeli su zaista sjajni, mada sam siguran da ce ih biti jos, jos i jos
-
Moram da priznam da se ne ssećam kada sam 15 dana u kontinuitetu bio ovoliko kilav . Te alergija, te prehlada, te ovo, te ono, od jutros ponovo alergija ali je tučemo antihistaminicima... To je od verovatno od malo spavanja i stresa... Ipak, nema stajanja i najbolje mi je na motoru Hvala na brizi! PS: današnji dan odmora u Jerevanu nam je svima strašno prijao. Naspavali smo se, razvlačili po kafićima, Sunce, 25C... Evo, ovo kucamo dok klopamo sladoled. Uradili smo i redovan servis jednog Stroma, tako da sutra nastavljamo ka najvećem izazovu - Karabahu! Nemamo vize, ali imamo foru za ulaz. Drž'te nam palčeve Hvala tebi sto si se javio direktno u etar Samo napred, pratim sa puno paznje. Veliki pozdrav i Italije!!!
-
Jeste li postedeli i Stanimira? Gledam one slike gore (3. odozgo) a Severian k'o avet!!! Mozda malo i zbog kvaliteta fotke, al mi deluje prilicno iscrpljeno. Kakav je sad sa zdravljem?
-
Molim vlas' da intervenise, ovo je postala hard core tema . Ne zna se ko koga...u stvari sve moze samo daj "ne gajimo predrasude glupe...." (Miki Rubiroza ) Jes' ozbiljna tematika, al' od sve muke...na kraju malo covek i da se nasmeje. Nezamerite dokonom forumasu.
-
Dabogda ti svaka dala ali posle mene ...sta, 'ces ti prvi da mu das...
-
Radi se o tome da usteda NE POSTOJI
-
Od sledece godine, barem u Italiji...motoGP prelazi na SKY, sto znaci mora da se plati, a SBK prelazi na kanal koji sada pusta GP. Mnogi se tome protive naravno, ali to je biznis jel'...
-
Prazna prica, kojoj nikad kraja...
-
Ko misli da se vozi motorom, a da u njega ne daje ni dinar...bolje da se ne vozi.
-
Prenos same trke je isti a za one kamere pre i posle u boxu ne znam. Kamere po boxu definitivno nisu iste, nego moracu da nadjem nacin da uporedim sliku koja dolazi gledaocima. Nebitno.... Citam uz kafu jutrosnje novine i kazu za Melandrija da mu je citav dan bio u znaku padova. Uspeo je u boxu da padne i sa skutera!!?? I to kao dok je stajao. Previsoka temperatura asvalta za ovu pistu, unela je mnogo zabune u timove...barem sto se izbora guma tice. Za razliku od GP gde je izbor guma jos uvek predmet rasprave, Pirelli je za SBK pripremio izuzetno valjanu paletu proizvoda....medjutim uvek ostaje mogucnost pogresnog izbora. Kawasaki nikako da ubode pravu za ceo vikend. Mogu malo da se utese jos jednom pobedom na LeMansu
-
Pobednici vikenda Davies i Camier. Uze neki bod u drugoj trci,matori rimski ljigavac...Melandri Zna li neko jesu li iste rezije za italijanski La7 i Eurosport? Meni nikako nije bilo dosadno jer italijani imaju odlicnog rezisera i tehniku. Uvek interesantan replay i precenje svih po malo. Nisu samo prvi u kadru (kao negde ) U drugoj trci lepa borba Rea-Giuliano. BMW napravio opasan posao, uzeo Daviesa za sledecu godinu
-
Flembbo Dijamant Srbija 45.
-
Recimo da imam slican problem. Koliko god da ih ne volim, ne mogu da ih pobijem...al' zato se ostrim opasno da jebem mater onoj(me) ko ih skuplja i hrani. Sinteri da dodju...nece. Kazu to nije njihova briga. Otprilike ceka se da se neko razboli ili da se zapate buve, pa da se reaguje. Srecom do toga nije doslo. Barem za sada... Nema niko u komsluku nekog opasnog kera, 'ladno bi ga "iznajmio" na neko vreme da resim problem.
-
Bravo Tommy Jos i sutra da ponovi...Biaggiu nek' pukne motor
-
"Poruka je jasna. Napisala su je vremena postignuta na stazi u Misanu. Valentino je definitivno uzivao: 83 kruga koja potpaljuju navijace i razvijaju nove prognoze pred trku. 16. septembar na stazi u Misanu bice pun izazova. Valentino Rossi je samo desetinku iza rekorda piste. Proban je nov ram i viljuska koji ce biti korisceni, a ocekuje se i povratak Haydena. Valentino je uzivao. Drugog i poslednjeg dana testova (83 kruga sve do 18 i 10) vozi vise i brze, pred 1500 gledalaca. Izasavsi sesti put na stazu postigao je vreme od 1:34:6 , koje je samo 3 deseta dela sekunde iza rekorda D.Pedrose u trci 2010. Nakon toga je pocela trka za boljim vremenom i u osmom izlasku kazaljka na stoperici se zaustavila na 1:34:4 (samo desetinku iza pomenutog rekorda). Sa ovim vremenom i ovim da kazemo stimulansom, Valentino ce pokusati sve, da na "domacoj" pisti ostavi koji pozitivan utisak" Taman da pobedi sve do kraja, moje misljenje nece da promeni. Iz Dukatija nije trebalo da ide.
-
Niko ne brani da se vozi auto ili motor 15 godina star. Ali onda treba znati da ces za takvo jedno vozilo mnogo vise da potrosis da bi ga doveo u ispravno stanje. Barem bi trebalo. Ali... Ucestvovao sam u temi gde je pitanje bilo zasto nece motor da koci. Star 25 godina u totalnom kurcu, a teorija da treba samo vazduh ispustiti !!??!!?? Treba tu gomilu para svaliti (a niko in nema) a ne vazduh ispustati. Onda se na mene ljute, a dobro znaju da sam u pravu. Voznja se nastavlja, jer to srce hoce i zakon dozvoljava (zakon mozda i ne, ali zna se kako se igra ova igra) i eto ti price bez kraja i gomile problema. Dodaj tome resto...lude glave, alkohol i narav, uzasne puteve...itd.....i eto ti recepta za tragediju. Benzin skup da jaja, dazbine, drz' ne daj, a niko se voznje ne odrice... Ma sta se i ja palim, meni je sve odavno jasno...prazna prica
