Uh, nemam slika, al' cu da se pohvalim da imam jedan od prvih Automatika sa oznakom 3m. Prica kaze da je stajao 80te godine na standu Tomosa na sajmu i da ga je covek od koga sam ja to kupio, pre vise od 15 godina, nabavio "preko veze". Bio je na ozbiljnom polozaju, pa mu se moglo. Boje bakra, samo sa slovima (belim) na rezervoaru, oba retrovizora i pak treger niklovani, kilometar sat, Ducati platinsko paljenje. Jos uvek je sve originalno na njemu.
Obzirom da je tolika problematika sa registracijom, to ce na prolece u polirung pa na zid. Samo da jos nadjem prazan zid.