Vizir je konačno stigao iz Grčke. Naručen u decembru, stigao u aprilu. Moraću ponovo da podesim malo upravljač i retrovizore jer udaraju u vizir. Da imam fabrički upravljač ne bi bilo problema ali sa ovim ne može. Fabrički je grozan, povijen je dosta ka unutra, jeste dobar za provlačenje ali za krupne ljude sa širokim ramenima nije.
Nažalost otkrio sam nešto neprijatno dok sam montirao vizir, provalim da su popucale dve ušice od desnog panela... To niko ne dira sem mene, nigde nije udaren niti bilo šta. Dve teorije imam, da su pukle od vibracija polirke ili ih je rastresao nastavak vizira koji sam imao sa Alija. Znam da sa njim na 150kmh dobro da se nije počupalo sve. Tako da, kad podesim retrovizore i upravljač videću da skinem panel i odnesem da se zavare ušice.