Jump to content

Moto Zajednica

Alekre

Članovi
  • Broj tema i poruka

    8646
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Alekre

  1. Alekre

    TDM Srbija

    Vizir je konačno stigao iz Grčke. Naručen u decembru, stigao u aprilu. Moraću ponovo da podesim malo upravljač i retrovizore jer udaraju u vizir. Da imam fabrički upravljač ne bi bilo problema ali sa ovim ne može. Fabrički je grozan, povijen je dosta ka unutra, jeste dobar za provlačenje ali za krupne ljude sa širokim ramenima nije. Nažalost otkrio sam nešto neprijatno dok sam montirao vizir, provalim da su popucale dve ušice od desnog panela... To niko ne dira sem mene, nigde nije udaren niti bilo šta. Dve teorije imam, da su pukle od vibracija polirke ili ih je rastresao nastavak vizira koji sam imao sa Alija. Znam da sa njim na 150kmh dobro da se nije počupalo sve. Tako da, kad podesim retrovizore i upravljač videću da skinem panel i odnesem da se zavare ušice.
  2. Alekre

    TDM Srbija

    Uzajmi negde TDM i ajd sa nama.
  3. Alekre

    TDM Srbija

    Ja još uvek ne znam da li ću moći da krenem u petak. Zavisi od posla. Ako ne, subota rano ujutru. Postaviću rutu i satnicu pa kome nije rano nek se ubaci gde mu je najbliže. Svakako to je iz Smedereva samo 500km.
  4. Alekre

    Kratke voznje

    https://www.youtube.com/watch?v=6bAq1Y1aiCE Evo Ramba i stolice
  5. Zato je najbitnija stvar da se dobro oženiš pa sve ostalo
  6. Alekre

    TDM Srbija

    Znam, pa to je moj TDM Čekam još neke delove pa kad budem sklopio postaviću slike radova i detalje. Vezano za skup, pozivnica od Fišera. Jaka glava u EU što se motociklizma.
  7. Ma kakvi kinezi, nego lepo sedneš, otvoriš novi mejl. Žališ se na sve propuste i napišeš da ćeš se obratiti inspekciji. Nema druge.
  8. Kao što kaže Pronto, obavezno da se pogleda stanje u rezervoaru. Ako ga je korozija uhvatila onda džabe sve. Ovo ostalo, treba videti da gumice u klještima nisu propale i karburatore, akumulator kakav je... Ja bih na tom motoru svakako servisirao kočnice, karburatore i proverio sva creva. To je relativno prost motor i mehanički, to čovek ne može da izvozi za života koliko može da traje.
  9. Alekre

    Suzuki SV 650/s

    Nije ni lako naći dobar SV650. Svojevremeno kad smo drugar i ja tražili takav motor, obišli smo pola Srbije pa na kraju uze najskuplji u oglasima i jeste bio najbolji. Doduše to je bilo pre 10 godina, taj motor za sve vreme je redovno servisiran i nije štucnuo nikad.
  10. Alekre

    NC750X 2016

    Kada sam radio sedište kod Bobana tamo su bila neka sedišta od drugih poznatijih majstora na prepravkama. Sve mi je bilo jasno.
  11. Strom 650, trebalo bi 2.7 sa novim filterom. Verovatno je i kod SVT ta količina. Ja bi se vratio u servis da ponovo provere ili bi sam ispustio ulje i ponovo ga vratio. Samo sad 2.4 jer se filter ne menja.
  12. Alekre

    TDM Srbija

    Jedna zanimljivost iz TDM sfere: Neki poljak ide sa 900-icom rutom Paris Dakar. Pre toga vidim da je casual vozio Nordkapp. Veli da se spremio i kreće za pet dana. Propratiću šta bude objavljivao pa ću preneti ovde.
  13. Radi se na tome da dobijemo probne tablice za motocikle. Biće valjda u nekoj doglednoj budućnosti.
  14. Mono viljuška, malo prepeglan... Opasna sprava.
  15. Čekaj da proda NC i kupi Triumph Rocket od 2300 kubika
  16. 193 dinara benzin, 206 dizel. Naguraće i benzin preko 200.
  17. Ja sam svaku gumu potrošio tako što se ukockastila. Tj. sredina se potrošila. Tri kofera, tank torba, saputnik... Zato ću možda uzeti neku varijantu da pojačanom sredinom.
  18. Računaj za 6 meseci nove. Kratko traju. Ja u kratkom imam Philips MotoVision, malo je ružna jer baca neko specifično žučkasto svetlo. Bolje vidim kad su loši uslovi nego kad je jako bela. Mada ko zna, subjektivno je, stižu me godine
  19. Podvesni nosač za nevođenu raketu
  20. Pa ukockastila se, planiram novi set.
  21. Naša firma radi instalacije za Vespu. Fabrika je u Indiji. Za Ducati takođe.
  22. Skoro 25 000 km kod mene set. Fenomenalna guma.
  23. Ostalo je. Svrati neki dan do SD. Čujemo se preko PP.
  24. Mozda se dosta skine sa ovim. Videcu da li mi je ostalo nesto u bocici pa svrati. OptiGlanz Schweiz - Willkommen WWW.OPTIGLANZ.CH
  25. Imam neke slike u kompu od onda. Mogu da ih reuploadujem. Npr. Cule i ja kad smo bili deca. Sećam se neka zimetina bila, dal beše november ili decembar bez snega a u temi dogovor neke vožnje tipa Ralja, Kosmaj i na kraju par nas se skupilo kod pumpe na AK i vozismo se. Ko je bio sa Patheonom ne mogu da se setim @Satelis
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja