'bem li ga, ja sam imao Suzuki RF 400R VC , model za Japansko trziste, znaci sat navijen na 180kmh (doduse bila mu je skinuta blokada, lepio je skoro 200 ), far pozicija se pali pri okretanju kjuca tj davanju kontakta, crveno dugme za sva 4 migavca...kojekakve nalepnice ispod sedista sve na Japanskom, motor je bio uvezen 2008 godine, i redovno registrovan, ja ga uzeo 2012, i vozio 2 sezone, super motor
Motor je bio u skroz fabrickom stanju osim izduva i nikakav problem nisam imao na tehnickom.
Ali ne kontam zasto ove nase cepidlake jedu govna s tom homologacijom, kad se po radnjama prodaje kojekakvo smece koje nije nizasta, a posle ljudi sa tim delovima na motorima uredno i bez problema registruju motore