Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. vidjao sam na mnogim modelima iz perioda 70-ih , takodje na mom MZ 125 ES Trophy iz 1975 godine je bio ovakav cep
  2. 'bem li ga, ja sam imao Suzuki RF 400R VC , model za Japansko trziste, znaci sat navijen na 180kmh (doduse bila mu je skinuta blokada, lepio je skoro 200 ), far pozicija se pali pri okretanju kjuca tj davanju kontakta, crveno dugme za sva 4 migavca...kojekakve nalepnice ispod sedista sve na Japanskom, motor je bio uvezen 2008 godine, i redovno registrovan, ja ga uzeo 2012, i vozio 2 sezone, super motor Motor je bio u skroz fabrickom stanju osim izduva i nikakav problem nisam imao na tehnickom. Ali ne kontam zasto ove nase cepidlake jedu govna s tom homologacijom, kad se po radnjama prodaje kojekakvo smece koje nije nizasta, a posle ljudi sa tim delovima na motorima uredno i bez problema registruju motore
  3. ne vidim u cemu bi tu trebalo da bude frka sa kombinacijom JT lanac JT lancanici pa tako valjda i treba da se radi, i najsigurnije ti je kad lepo uzmes komplet lanac i lancanike od istog proizvodjaca i nema nevolje Hteo je da pita ima li neko iskustva sa JT 520 X1R. Inace koliko kosta taj lanac? aha, sory Ja sam na proslom motoru imao JT lancanike sa DID lancem, mislim, tako sam kupio motor, i napravio za 2 sezone 18.000km i lancanici i lanac ko novi, ali naravno uz redovito ciscenje i podmazivanje, to mnogo produzava radni vek lancu, a sto se tice kvaliteta nema tu brige, u oba slucaja Japanski kvalitet je to Motor je bio Suzuki RF 400R, i imao je 520 jacinu lanac ali se ne secam tacne oznake posle broja
  4. ne vidim u cemu bi tu trebalo da bude frka sa kombinacijom JT lanac JT lancanici pa tako valjda i treba da se radi, i najsigurnije ti je kad lepo uzmes komplet lanac i lancanike od istog proizvodjaca i nema nevolje
  5. najzad neki lep motor braca Kinezi da naprave
  6. koja glupost nemogu da verujem, sto je dobro za Japance nije dobro za nas, mi smo pametniji od japanaca, e 'bem ti ovu nasu banana drzavu ali kontam da mozes da stavis delove od nekog drugog Hondinog modela, jer mnogi modeli dele isti tip migavaca, farova i retrovizora, nadam se da ces uspeti da registrujes masinku
  7. Kao bivsi GPZ-ista osecam obavezu i zelju da se pojavim 1. Alekre 2. Hard_Rock 3. Stilgar 4. zagadjenje 5. astral 6. MarkoTs 7. Biker-Boy
  8. pa, da budemo precizni, Bonneville nije Cafe Racer jedini model u Cafe Racer stilu koji Triumph trenutno ima u ponudi je "Thruxton"
  9. dobro si uradio ni slucajno ne uplacuj, to je neki prevarant 99% , ne kontam naivne ljude koji se upecaju na ovu foru
  10. nadam se da ce ostati neki dobar primerak do avgusta/septembra, posto nisam jos 100% odlucio kad cu da menjam motor, ali pre toga necu, to jest dok se ne vratim s mora, tek onda Honda ide u oglase
  11. Cestitamo na kupovini ima nekoliko lepih RF-ova u oglasima , iz dosade i zimske dokolice, pratim s vremena na vreme, pa ako se zalomi da opet postanem RF-dzija fotke fotke fotke
  12. Jakna je velicina 2XL, mada pre ce biti da je XL, ja sam 188cm i 87kg i super mi pasuje. Karakteristike jakne: -vadiva termo postava -full protektori + dupli spoljasnji protektori na laktovima i ramenima -6 dzepova za ventilaciju, 2 na grudima, 2 na ramenima spreda, i 2 pozadi -ima kratki i dugacki cibzar za povezivanje sa pantalonama -jakna je u dobrom stanju, ocuvana, nije padano s njom Cena: 6000din
  13. kontaktiraj clana Sebu, covek je madjionicar za te stvari, nace neko resenje
  14. batali radnju, rizikujes pucanje lanca, namotavanje na osovinu, razbijanje dekle, i u jos gorem slucaju razbijanja vozaca s motora
  15. pa nisu bas toliko retki, u Srbiji ih ima bar 10-15 komada, samo u Subotici je jedno vreme bilo 3 komada
  16. Dobro nam dosao Dobri su ti Koreanci, a sto se tice reglera, ne sekiraj se, oce to i na Japancima da crkava, javi se Joski sa foruma, on ima reglere, nisu skupi, a odlicni su, i ja na mom motoru imam njegov
  17. mislim da ima u Louis katalogu, pogledaj pa naruci kod Sekule da ti donese
  18. hehe, nema slika ali ga pominju kod modela iz 1998 god.
  19. hehe, ta Kawa je ubijena totalno ako nemoze da otrese GS-a pre 4-5 godina ja i jos par drugara smo imali GS-ove, a jedan u drustvu je imao ZXR400, i znaci otkidao nas je ko od sale
  20. Super izgleda motorche oduvek sam se lozio na ZXR-ove Nego, kako ti to mislis da vozis sa 18 godina? Ovaj motor ima preko 60KS (45KW), trazi punu A kategoriju i 24 godine starosti. Ima li blokadu, na koliko KW je registrovan?
  21. tesko ces to naci kod nas, to ko ima ne prodaje i cuva ko oci u glavi, a prodaja dolazi u obzir samo ako se baaas mora, u nekoj ekstremnoj situaciji
  22. sigurno je vec sklepao masinu i voza se i uziva, koristi ovo ludo zimsko vreme
  23. ja sam uvek uzimao "Saito" iz Louisa i super rade posao a cena im je 10eur
  24. citao sam jos u starom Moto Magazinu dok je izlazio, na nekom od sajama u Srbiji su pitali nekog Kineza koji je bio tamo kako se izgovara Qingqi i reko je "Ginči"
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja