Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Dobro došao na forum i u svet dvotockaša srećno s polaganjem i kupovinom motora, koji motor ti je na nišanu?
  2. Nisam bas 100% siguran, ali koliko znam, 650-ka i 1250-ka (sem zadnjeg tocka) su po dimenzijama identicni motori, neka me neko ispravi ako gresim.
  3. Jbg, korona titula će uvek biti crna ovca među titulama
  4. Pa nisam baš toooliko temeljan, jedan je NFS
  5. Meni je to gušt, kad stignu friške nove gume uzmem lepo stoličicu, mala špic klešta, otvorim ladno pivo, i uživam u čupkanju iglica
  6. A iglice na bokovima?
  7. Svaka čast za Dunlop, bilo je vreme da pocnu to da rade
  8. I bravo za počupane iglice I mene to iritira kad uzmem nove gume, odma ih sve počupam
  9. Vidi kod ovog, malo je skuplji ali ima sve i svasta. KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!
  10. Vrlo često su na tim spomen pločama mladići u ranim dvadesetim godinama, klasične usijane glave, tako da čisto sumnjam da su bili u pravu...
  11. Uuuu ovo je opaka spravica, lepo izgleda, kad zavrsis obavezno neki vidoje da stavis, imao sam RD, samo onaj stariji model bez YPVS, 250-ku, nezaboravan motor.
  12. Cini ti se, sto se tice dimenzija GSXF 600 i 750 su potpuno identicni motori.
  13. Ako ne nadjes, mozes to i sam da napravis, nije neka nauka, imas u radnjama za poljoprivredne masine gumene delove za berac kukuruza, (komusaljke, oklagije, valjke, lopatice) bas otprilike te debljine.
  14. To valjda moze da se zalemi, i posle malo turpijanja i bice ok
  15. Nek mu daju prošlogodišnji motor i nema nevolje, ovaj novi mu očigledno ne paše, neće preživeti sezonu na njemu...
  16. Ja bi odgovorio al neam pojma o mrežici, nisam dugo imao Nindžu, pola sezone, al evo već mi fali njeno ubrzanje, lomi mozak, putovanje kroz vreme...
  17. Ne vidim zašto bi se uvredio?
  18. Da, i Miler ga onomad pustio, i sad na kvalifikacijama su ga svi pustili, i Vinjalesa takođe... Aprilija je postala ozbiljna sprava, pomirite se s tim
  19. E jbg, sto ne rece da je u pitanju noviji model sa ubrizgavanjem. Koliko sam skonto ako EFI motor ima saug, on je u sustini vezan za gas sajlu pa simulira kao da si malcice dao gas, tako da proveri tu sajlu kako stoji, mozda je zalavljena, otkacena, popucala...
  20. Zapusena je ler dizna, skines karbove, rastavis, povadis dizne, ocistis, sastavis i vozi misko
  21. Pogledaj tu: Zimske gume, gume za sve sezone, letnje gume WWW.INTERNET-PRODAJA-GUMA.COM Zimske gume, letnje gume i gume za sve sezone za različite tipove vozila. Najveća online prodaja guma u Srbiji. 024-41-55-402
  22. Dobro nam došao
  23. aprilijaši počeli ozbiljno da praše
  24. Bilo koji klasičan protočni se brutalno čuje
  25. Dukati nije ni stigao da razvija motor za Stonera, jer je ovaj uzeo titulu u svojoj prvoj godini na Dukatiju, a kasnije kad su poceli da ga razvijaju za Stonera, ode sve u honduras
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja