Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2476
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Svaka čast,lepo opisano i dočarano.
  2. Jedino da navijamo i pratimo.Kuglice nisu tu bez razloga,probaj ako možeš da uporediš snopove pošto ti je sve ratureno.Ako može a nije velika razlika u sklopovima da kombinuješ samo piši šta si gde stavio.Možda i ti isteraš gremlina.Ja pratim.
  3. Kažu da ni to nije dozvoljeno.
  4. Zemljače,kupuj nešto,ponestaje nam ideja.
  5. A baš si nam bacio žar u gaće.Ništa.......čekamo.
  6. Pa de bre prijatelju kineza na BMW.Ima da te obese ovi drugi BMW -jaši.
  7. Ee,stigo si baš sve.
  8. A danas ovo.Pa i nije mnogo.
  9. Pre skoro godinu dana.
  10. Pošto je tema o motorima iz Švjcarske,nek postavi na njihov forum.
  11. Ovo za milion odvrtanja i zavrtanja da neće da strada navoj,verujmi dovoljna je mili sekunda .......i ode navoj.Ali lepo si opisao,tvoja želja.
  12. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Ovo mož se vozi ovako,samo jastučence (heklano) i udri.
  13. Pazi............svi ti verujemo za limunada.
  14. Svaka čast.
  15. Posle jučerašnjeg celodnevnog rada,danas, odmah s posla lepa lagana vožnjica,i normalno sličica.
  16. Lep,lep Zelenko.
  17. Pa evo baš si me ubedio da pitaš za boju.Boki,Boki.
  18. Nećete vi travelman -a da naterate da vidi Vatikan,pa makar mu dali novu lamelu za Yuga,sa sve plivajućim zamajcem.Ček....nema on to.
  19. travelman kada obilaziš Vatikan,pazi da se ne zapričaš sa nekim opatom,ba da buda,ajde sine da se ispovediš,znaš kakvi su.A ti si dobrodušan.
  20. Ne,nego si uspeo da predvidiš situaciju ohoho unapred,i time spasio situaciju.Nažalost,moramo da predviđamo poteze drugih kako bi se sačuvali.
  21. Niko ne brani da se loče i šljema,ali ne sedaj za volan.
  22. Žaksi

    Honda CBF 1000

    A jesi mu ga dao po sjaju.Samo ne kapiram ovaj tank-pad.
  23. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Nije mesto al moram,imao sam Floridu,kad bi samo znao koliko sam sunđera i gume upotrebio,al je zato bilo kao u biblioteci...tiho.
  24. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Nešo,ti baš sve moraš da čuješ.
  25. Ako dolaziš u Jagodinu,svrati na kafu,a što se tiče obilaženja,neću ni da pokušavam,jer to je mečkina narav.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja