Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Probaj prvo da skineš slavinu goriva,ako je navukao šljam ,tu se zapuši i gorivo ne prolazi kroz slavinu.Po meni,proveri protok goriva kroz slavinu pa dalje traži problem.
  2. Odnosi se na brojeve,60 i 70 koja označava visinu gume,bar ja to tako razumem,ispod 2000 godišta nisam siguran,a kasnije se uglavnom koristi 120/70/17,bar kod mene.Znači sve je u afinitetu,ili poštovati fabriku,ili prilagoditi svom stilu vožnje
  3. Može i jedna i druga,samo šta kome odgovara.
  4. Sutra sa posla uzimam komparater sa stalkom,i proveravam dal baca.
  5. Identičan dijagram i kod mene,a zadnji disk nov.
  6. drtommy znači,častićeš.
  7. Probaj,E-bay,ili neka prodavnica moto delova od napolju.Čekaćeš i ovako ili onako,a proći ćeš jeftinije.
  8. Možda sam već pisao.Naručim novi zadnji disk,nove pločice,ajde ide ragistracija da stavim novo.Na tehničkom,prednji kao ok,ono Nissinove pločice,diskovi plivajući ko lutke,a meri zadnji,aaauuuu,pa ovo tri krivo.Alo prijatelju,pogledaj sve novo,nije pločica ogrebala liniju,a on će,meni uređaj kaže drugo vidi grafikon.Serem ti se u uređaj.I......uradi tehnički.Lepo ću da kupim konja.
  9. Samo sam konstatovao.Pa trebalo mu je pola godine da se namesti.
  10. Znači skidao si točak,a nisi napomenuo.Jednostavno,jel da.
  11. To je samo za tehnički da se prođe,zbog štetnih gasova,a posle vrate ono njihovo.
  12. milomir22 -e milo ime.Al baš sve tačno.
  13. Zemljače,ti ovo baš.............ne održavaš.Žao mi je.
  14. Bitno je da imaš šlem kao zaštitu,a naočare.
  15. I kad postavi pitanje,a lepo sam sebe kaznio ne pisanjem.
  16. Kolima može,sretao sam mnoge danas,ali lično, za motor nije.Možda kroserice,oni bi uživali.
  17. Pa Beograđane možda gotive.El classico,ne zameri,nemam predrasuda,loših ljudi ima svuda oko nas,ali odeš na odmor,a kakve sam sreće naći će se neki.Ponavljam,bog nije štedeo kada je Hrvatsko primorje u pitanju.
  18. Hteo danas da odem do Sisevca,još nisu završili,tucanik,prašina čudo.Samo sam se okrenuo na raskrsnici.
  19. Šojka,misliš gde je vodopad na to vrelo.
  20. Nije u pitanju strah,ima se godina pa se strah pobedio odavno,ali samo ne bih voleo da odem negde i da se izdrkavaju,lično bih pre za Albaniju.
  21. Odgovorio jesi,ali bar ja,kad pomislim nekako mi uvek nelagodno,jer znam da baš nismo omiljeni.U tom smislu sam te pitao,po kafanama,na parkingu.A da imaju primorje,imaju,na moju žalost nisam nikad osetio blagodeti bivše države.
  22. Pa kad imaš borbeni avion,doduše razoružan,možeš da se kurobecaš.Tebe nije strah da voziš ovo pod pun gas.U stvari,jesi li vozio.
  23. Sajla km sata,od puža na točku,tu ti je najlakše.
  24. Putopis odličan ,ali mi kaži ako hoćeš,nigde te nisu pogledali popreko,nešto prokomentarisli.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja