Normalno........Šta ste mislili,da će da prođete jeftino.......Šalimo se.Znam kako je danas teško naći za svoj novac kvalitetnu stvar,a ništa me nije koštalo.Nagrada mi je,da ono što si video bilo,što bi se po novom reklo,, brutalno".
Veruj mi ,kad kupiš polovno,onda kreće daj ovo daj ono,a vreme i živaca ne računam.Ovde si siguran, poprilčno dugo vreme vožnje i sigurnih kilometara.Jer mu je Neša istresao i onu fabričku prašinu.Odi pogledaj,uživo fantazija.
Imaš dobrog SW 400 na prodaju,tu iz Kragujevca,prodaje inače član foruma.Čuveni NFS,a imaš u temi o istom skuteru šta je rađeno,to ti je sto posto sigurno.
the_doctor otresi je ti,bar ćeš biti mirne ruke,i bistrog oka,kad budeš proveravao i sklapao.Što je sigurno,sigurno je.Delovaće da nisam normalan,al operi ti neki deo i sa bogojavljanskom vodicom,možda otera gremlina.
Probaj,ako već imaš druga strugara da ako može da nabavi teflon,on je isto bele boje,mada ga ima i u crnim nijansama,mnogo je bolji,i dugotrajniji.Potrudite se da nabavite,jer plastika ne traje dugo,i onda ponovo igranka.
Napisaću,i napomenuti da je ovo samo šala.Probaj kultivator Imt 506 jedno sat vremena da friziraš,posle kad sedneš na motor,nećeš osetiti nikakvu vibraciju.Ako je prvi motor,treba se možda navikavati na takve stvari.
Snalaženje po internetu,sitnice možeš naći kod nas.Filtere,pločice ima,resto ako hoćeš nov deo samo od vani.Bar sam tako sebi nabavljao.A polovnih delova ima.
Evo danas posle posla smoren,ajd da se provozam i vidim dal urađeno.Malo je reći da sam iznenađen.Samo jedno,fantazija.Ostalo je da urade mostić na ulazu u Sisevac,a vidim da rade uveliko.Znači sve vreme,otvorena kaciga i uživanje.Usput,par slika.