Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Bole,hvala za slike.Ta tvoja mašina je pravljena da sve preživi,samo teraj.
  2. Tako je travelman-e,sve im kaži,a kad naiđu na uzbrdicu,odmah pitaju googlea,šta sad.
  3. Bole37 lep put želim,i vedro nebo.Nego primetih,ne zameri,BMW siledžika nema?
  4. Djidja10 pozdrav,ako stvarno imaš te godine,ovaj ,nazovimo problem nećeš rešiti tako,što ćeš tražiti savete po društvenim mrežama.Samo usputno,probaj da roditelje uveriš da mogu da ti veruju,kada daš reč,da ćeš poštovati.Sasvim je normalna bojazan roditelja.Novac se skupi,ali poverenje se stiče.
  5. Čekajte bre ljudi,ne može odjednom 40 dinara da pojeftini,ko bi preživeo šok.
  6. Nisam gadljiv po prirodi,ali ovo.......
  7. Ova mi tema prelazi u palamuđenje.Sve može da bude, a ne mora da znači.
  8. Da,da, dele flajere,dobrodošli u Rumuniju.
  9. Bogato,sa srećom.
  10. Žaksi

    NC750X 2016

    Kola skineš maticu koju imaš na kočnici,odeš do prodavnice,pokažeš i kupiš.Ako ideš motorom,ne koristiš prednju kočnicu i završio si stvar.
  11. milomir22 milo ime,ne moj da ti dođem,i.........sredim to.
  12. Ljudi,samo s,ljubavlju.
  13. Svaka niklovana cev ako je sačuvana,bilo kojim sredstvom za nikl ili hrom radi posao.Ništa posebno,našao kod mene u gradu sredstvo za niklovana delove.Šta je još bitno,mora sa ljubavlju to da se trlja.
  14. Vražaliću,jesam slabiji,ali to nadomestim sjajem.
  15. Da ne bude da lažem,samo sam izazvan.
  16. Ne izazivaj,da ne stavljam slike.U stvari ima slika,tu na forumu.Ako treba mogu i ovde.
  17. Pa voli čovek ,,meko".
  18. Moram da te ispravim,N.F.S. nije doktor samo za to,ima on toga ihaaaaa.
  19. travelman ja nisam rekao čime sam se častio.Možda bilo samo umivanje,moram da priznam,i cigare sam kupio.
  20. Negde ti glavi šaltač,on ima klackalicu kao šaltač,možda kači negde.I trebao bi da proveriš osovinu na koju se kači klackalica,gde prolazi kroz dekli,u samom deklu činimi se ima igličasti ležaj.Proveri,očisti,podmaži,pa probaj rukom.Ako nije ništa od toga,onda je otišla opruga na osovini šaltača.E onda mora rasturanje.
  21. Ja se juče častio,i to na Sheel-u.
  22. Ovo,kolega ne mož da bude.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja