Evo ja sa 600ccm pa lažem,al ovi sa hiljadarkama,pa oni tek masno lažu,ej 6,5l,ma ajde.A koliko vidim sve rođeni trkači,i konstantno drže motor u crveno.......samo neznam po kojim putevima.
5,5 maksimum,kako god da ga vozim.Nijedan razlog nemam da bih te ložio ili lagao.Na kraju lažem sebe.Zato sam i reagovao,pročitavši potrošnju od 7-10l.Toliko hiljadarke troše.
Veruj mi ,kako god da ga vozim,grad,otvoreni put,pun gas,lokal ,gužva, ne više od 5l.Može ako je karburacija lošija da podigne potrošnju,ali na 10l,mnogo je.