Ne znam,da li u Amerikama,kada neko nekog napadne,prvo porazgovaraju sa njim da li koristi nešto od stimulansa,pa se onda obračunaju.Koliko znam,prvo pucaju.
E,ovo je motor,napred dva diskića,čeljusti ne mož manje da budu,a ide ko mećava.A sad,te sistem za ovo sistem za ono,šetoklipna klješta,i opet fali nešto.Ovo je bre,mašina,samo gaaasssssss.
Slažem se,ali postupak oko ubijanja cene nazivam,,ciketanskim",da ne upotrebim neki drugi izraz.Ako smo ljudi,dogovorili,dao kaparu,samo donesem resto lovu,i odosmo.Neko ga je vrlo loše savetovao.Sad nek jaše biciklu.
Da,tako se brusi na brusilici, ali pločice su malog promera,a magnet veliki,zna da ne zalepi pločicu zbog veličine i ona izleti prilikom brušenja,i onda veće sranje.Jedino ako imaju ekstremno male magnete.
Pa reko sam......nisam ni bio.Nisam smeo...hihihihi.Garantovano bi me pomešali.Dok bi objasnio,ko sam,čiji sam,ili ode dupe,ili ode glava.A ti,daj slike ne pravi se važan.
Eto šta se desi kada čovek dotakne nebo.........on proda motor.Srećna prodaja,i nemoj slučajno neki Beneli da kupiš,gavrela ti to nebi oprostio.Mada i on bio na Rtanj,sad brinem i za njega.