Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Sa kime se ja družim.Leleeeee.
  2. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Ja Autosol naručivao u Zaječaru,zaboravih kako se zove firma,al evo telefona:019 3100331.
  3. E, ne mojte o potrošnji.Sad će da se jave ovi što imaju 500ccm,a troši im 10 litra,a vi sa hiljadarkom,5-6 litra.Ajde bogati.
  4. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Sve od Autosola vredi svaku paru.Alal im.
  5. Ne znam,da li u Amerikama,kada neko nekog napadne,prvo porazgovaraju sa njim da li koristi nešto od stimulansa,pa se onda obračunaju.Koliko znam,prvo pucaju.
  6. Pogotovo Gpz 900r.Po meni,naj elegantniji,o performansama ne bih,ludo.
  7. E,ovo je motor,napred dva diskića,čeljusti ne mož manje da budu,a ide ko mećava.A sad,te sistem za ovo sistem za ono,šetoklipna klješta,i opet fali nešto.Ovo je bre,mašina,samo gaaasssssss.
  8. A šta se vozi po Rovinju.Pozdrav.
  9. Žaksi

    Ducati 848/Evo

    Kupuj ako možeš,ne misli se mnogo.Probaš,kajanje ti ne gine.A možda ti legne.
  10. Žaksi

    Ducati 848/Evo

    A Suzuki vratiš Markoneu,a on već zna kome treba.
  11. Da platim 20 iljadarke,i da ga gurnem u ovakvo blato,ja bi umro.
  12. Široko,čim kraljica da bakšiš.
  13. Markone88 samo nek je bebironu dobro,jebeš ovo drugo.
  14. Slažem se,ali postupak oko ubijanja cene nazivam,,ciketanskim",da ne upotrebim neki drugi izraz.Ako smo ljudi,dogovorili,dao kaparu,samo donesem resto lovu,i odosmo.Neko ga je vrlo loše savetovao.Sad nek jaše biciklu.
  15. Vidi,eto njega na proleće,a onda je iljadarka skuplji.Ha,došao sa manjom cenom.
  16. the_doctor možda je Englez,vidiš da stalno vuče u levo.
  17. Jeste,a onda mora i mlada snajka.
  18. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Davno sam napisao........ako te navataju Japanci
  19. Upravo to,zbog dimenzija su nestabilne,i trepere usled brušenja i mera neravnomerna.Ako treba skinuti stotu ili dve,može preko šmirgle,ali to traje.
  20. Da,tako se brusi na brusilici, ali pločice su malog promera,a magnet veliki,zna da ne zalepi pločicu zbog veličine i ona izleti prilikom brušenja,i onda veće sranje.Jedino ako imaju ekstremno male magnete.
  21. Pa reko sam......nisam ni bio.Nisam smeo...hihihihi.Garantovano bi me pomešali.Dok bi objasnio,ko sam,čiji sam,ili ode dupe,ili ode glava.A ti,daj slike ne pravi se važan.
  22. Eto šta se desi kada čovek dotakne nebo.........on proda motor.Srećna prodaja,i nemoj slučajno neki Beneli da kupiš,gavrela ti to nebi oprostio.Mada i on bio na Rtanj,sad brinem i za njega.
  23. Pozdrav iz Jagodine,mašinac.
  24. Žaksi

    Formula 1

    Pa računali su da će oni ,,stučnjaci"da pomere bolid u jednom krugu,a ne da čekaju da traktor dođe iz Milana.
  25. Žaksi

    Formula 1

    Goru trku u Monci ne gledah.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja