Gotovo,za ovu godinu.Rasturen,delimično,isterana prašina i sitne bubice koje su ostale,ispolirano i pokriveno,čeka Mart.Na proleće,zamena lanca i lančanika,i jedino što je još ostalo da promenim,ležajeve u vratu,sve ostalo je iz sevisirano i zamenjeno.
Kada sam naručivao,meni se javilo muško,N.F.S. kako se tebi sve ženske javljaju.Tebi i BokyBoy samo se ženske javljaju.Moraću i ja da se ošišam na isto.Inače creva su baš,baš dobra,ja stavio.
Marko05 koliko ja vidim,ako sa ovom trojicom četvoricom ne znam više koliko njih,ideš u kupovinu,vratićeš se kući sa onim električnim trotinetom.I još ima da te ispraćaju i mašu.
Ako motor izgleda kako treba,lepo radi,onda nema problema.Takve kilometraže za motore su,kao da si kupio auto sa 100 hiljada.Samo redovan servis,i udri.
Mislio Travelić,da će da naleti na neku golu.A smem da se kladim,da je bio glokurast,da ne bi privlačio pažnju.A kad ono,on sam.Lepe slike,a i opis je za 10.
Tarmi636 Peda,i ostali dobro nam poznati KIneski brendovi da,a ovde vidim Honda,Yamaha,Huskvarna,izvini,za te pare teško.A možda ja nisam upućen.Pogotovo,ovaj Blažin Kawasaki.