Slabo znam Nemački jezik,ali sam mišljenja da je za farbane delove,a za plastiku nešto na bazi silikona.Nekada sam koristio od Wurt-a,baš je bilo za plastike,i bilo je ko novo.Imaš sigurno nešto slično.Samo ne znam,da li preferiraš mat plastiku posle tretmana,što je izvorna boja,ili da se malo sjaji,to već rešavaš po ukusu.Ali gledaj da nije mnogo masno,najbolje bi bilo da ima malo antistatik komponentu,zbog prašine.