Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2476
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Sve ovo što ću napisati je lični doživljaj situacije.Znači, u životu mi ne bi palo na pamet,da svoj motocikl(bio on od 100ccm pa do 1200ccm)ne BiH farbao tim bojama,jer kao što na ambalaži piše,zna se za šta su namenjene.Nema veze da li je ram u pitanju,ili šta drugo,jer to u životu neće biti ni približno onome na šta treba da liči.Jer,sutra dan treba nekome ponuditi takvo vozilo da kupi.Na šta će to da liči.A kada se kupuje,e onda se gleda da li je i neka mušica ostala neoprana,a kamoli u kakvom je stanju farba.Zato,po meni ne pije vodu predlagati za farbanje takve farbe.Ako će mo po trajnosti,onda je boja za tenkove naj izdržljivija.Ponavljam,ovo je moje lično viđenje po pitanju farbanja.
  2. A raširio se,uvukao stomak,izbacio grudi,ahahaha.
  3. Koliko sam ja razumeo,čovek bi da farba motor(ram,rezervoar,možda neka plastika)ne pominje kapiju.
  4. Spremamo se da nešto uradimo.Polako pristiže.I da,za one Banditose koji koriste filter vazduha HF3615 mogu slobodno ako im nude HF3621 da koriste njega,identični.
  5. Ne nikako bajbok.Samo mala šala.A ja ne poznajem nikog,niti znam nekog ko zna nekog da je nagrabusio zbog toga.
  6. Šala,najlepši je uvek i najskuplji.
  7. Ha,dok je Biker71 i mene,to ima da traje.
  8. Id Idi bre Vampa,šta se štrecaš.Nego,napravio si katastrofalnu grešku,slikajući cajger sa kilometražom.Kako sad da ga prodaš kao nov,nov,nov sa 21345km.Kako?
  9. Vidite,ja sam suprotnog mišljenja.Pre je kontra,jer,ako neko može da priušti sebi motocikl,lepo,a ako neko može i da ih periodično menja,još bolje.Daleko je to od prokletstva.
  10. Uuuuu,pa gde naj skuplji.
  11. I ti pobegulja.
  12. Siguran sam da će auto otpad da ti pomogne.Elem,takve osigurače ćeš naći na Zastavinim vozilima,nalaze se na prednjim kočionim kleštima,ali modeli 97i starije i to stojadini i jugići.Već kasnije i do pred kraj proizvodnje ugrađivali su drugačije kočione šape.Ima po 4 komada na svakoj šapi,a pošto je otpad točkovi su sigurno skinuti tako da ti je potrebno samo klešta ili šrafciger za skidanje.
  13. Ali verna originalu.
  14. Znači kolega univerzale.
  15. Uzimao sam u obzir sve,ali imam ideju kako da napravim laserski merač.Mogu povoljno da pazarim laser,a držač to lako rešavam.Nabasao sam na neku profi praćku sa laserom,pa će to biti donor lasera.
  16. Maza1,više puta u toku dana.Kad krene da pevuši,to je to.
  17. Ovaj je legenda.Prvi put kad sam čuo,plakao sam.
  18. Hvala ti,to mi je problem,50 evrića pa plus pa plus,izađe dosta.
  19. Kulturna stvar,ajde podeli gde poručio,i koja cena.
  20. To je zato,što obojica imamo po 600ccm,pa treba dvojica,a on sam sa 1200ccm,manje košta.Mada sumnjam da je lepši.......al je zato mlađi.
  21. Posle onoliko spotova,pomaganja raznim koleginicama..........pazi da ti ne poverujemo.
  22. Ja sam za sebe pravio od prohroma,ispolirao do ludila,eno sijaju samo tako.Prohrom je zahvalan za poliranje.Ali treba da se trlja samo tako.Normalno na strugu,ostale kombinacije su moguće,ali muka.
  23. Odeš u temu GSx650f,NFS je objasnio i postavio crteže.A možda i u ovoj temi ima crteža.Pogledaj od početka.Ali dok ovo kucam NFS je već reagovao.
  24. Ma Boki,samo teraj,merak nema cenu.A mi ostali......možda smo ljubomorni.
  25. Žaksi

    Honda CBF 1000

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja