Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Spremamo se,lanac,lančanici su tu,ulje,filteri poručeni,ležajevi vrata u putu a danas stigao pomoćni alat.Pertlujemo za sve pare.
  2. Ovaj je kiler za mnoge .
  3. Blaza gde ima skuter na dizel.
  4. Štef Nestorović je otvorio temu,i opisao lom,a Satelis isto postavio.
  5. Ne popuštaj.
  6. BaneVuk58 gde ti nađe koronu????Ajd,brzo ozdravljenje.
  7. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Lepota.....i za oči i za uši.Jebo me Duta,kad rasturih motor.
  8. Koliko sam shvatio,kolega iz Ćuprije se slupao,pa pokušava da to opravi.Lično iz iskustva,za neke delove za redovno održavanje je muka nabaviti,a kamoli naći ram i sve druge delove.Na sve to dodati našu administraciju,i sve to treba dokazati papirološki.
  9. Žaksi

    Kratke voznje

    Svaka čast,baš zavidim.Moj Bandit spava,a pošteno,nisam očekivao 16 stepeni.Jebi ga.
  10. Čokoladno uvek,ali mora slana kombinacija,ovde je neka čajna.Lično preferiram burek-šunka sa čokoladnim.travelman ja da pohvalim,i.....kao da sam bio tamo.
  11. Brate,ne žuri,ovo je vredelo čekati.Prevazišao si samog sebe ovim putopisima.Bar za mene,drugi mogu da misle šta im je po volji.
  12. Pa realno,po ovome što si napisao,bolje prodaj u delovima.Možda će duže da traje,ali mnogo manja muka i zajebancija oko traženja rama,pakovanja dokazivanja oko ugrađenih delova.To je samo moje mišljenje.
  13. Dobrodošao.
  14. Traveliću,cupkam od sinoć.
  15. Pozdrav,kada ćeš ako ne sada,da ostvaruješ planove.Samo napred.
  16. Pozdrav.
  17. I to očekuješ da ti neko ovako prostim zamišljanjem kaže šta je.Vrlo neozbiljno.Čak i kada odvezeš majstoru,on ima dilemu šta može biti.
  18. travelman sviđa mi se onaj vojni nož.De bre ono nađe.
  19. A što je meni ovo sumnjivo.Možda sam paranoičan.Pazi,zviždi ,možda je neki šraf.Pa ako znaš šta je,čemu pitanje.Uz put,bez pretstavljanja.
  20. boza_kg i ja bez veze napisao,isto je trebalo da bude u tom smislu.Ali muku koju imaš razumem.
  21. boza_kg izvini,ali,od kada se mačke plaše nalepnica.
  22. U san marinu se iznenadili kako je jeftino, travelman-e,sa onom slikom ja razumeo da je jeftino da nekog skratiš za glavu.....ili grešim.Ovo šalješ nekom poruku.Znači voli da baca žar u gaće ,pa to ti je.Ajd.će čekamo.
  23. Nema zajebancuje,bar od mene.Pitao si ,možda pomogne.U svakom slučaju odgovorio si sam,lepe pare si dao,neka to urade u servisu a ne da kažu tako treba.
  24. Takoje deda,cepaj.Dane Deda al da zoveš na svadbu,u stvari bolje na momačko veče.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja