Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Žaksi

    TDM Srbija

    salem Ja kupio kod SasaNS1 ,stalno je ovde na forumu.Uzeo i lanac i lančanike,kontaktiraj ga.Sve kvalitetno.
  2. Nisam želeo da pametujem,ali zvuk je specifičan za nasedanja vrha lančanika o inutrašnje stranice lanca,jer se baš čulo;tak,tak,tak.Elem,ne možeš da zajebeš ništa,Neša je sve objasnio,zato sam predlagao da skineš lancobran(dva šrafa)i sa gornje strane bi se videlo lepo kako zub izlazi i da li je bliži jednoj strani.A sa donje strane možeš da vidiš kako lanac ulazi na lančanik.Mada na štenderu se ne čuje toliko,tek kada ga opteretiš.
  3. Koji nokti,ja ih izgrizo kod drugog snimka.
  4. Neka bre,sutra lep dan,na tenane pregleda.Čekamo izveštaj.
  5. Ne mora da se odrazi drastično na upravljivost,ali oštri lančanik,i lagano dere stranu (unutrašnju)lanca.Ubrzava habanje lančanika i lanca.
  6. Ima o tome u temi Suzuki GSX 650f,mislim da je negde oko 30-ete strane,doktor N.F.S. je to obrađivao,slikom i reči.Olabavi točak,i popusti ,a možeš i vizuelno,ali treba skinuti lancobran,vidi se putanja lanca do prednjeg lančanika.
  7. Definitivno,lanac-lančanik.Obratiti pažnju da lančanik nije previše zakošen(ne uzdati se na markere na viljušci)deluje da češe jednu stranu kada dolazi do uzubljenja.
  8. Evo me,znači tri dežurna bandita.
  9. Žaksi

    Kratke voznje

  10. Bravo momci,imali ste predivan dan za vožnju.
  11. Takođe,od jednog manjeg Bandita.Živ bio.
  12. Prvo nek plati račun.
  13. Ajde bogati,šta će vam pop,jedino ako popadija dobra.
  14. E bre bata Bane,šta će ti to.A lepo pričam,ne na ladan beton.
  15. Sa ovim već ne mogu da se složim.Ali ću ovde stati.
  16. BokyBoy znači brži od zvuka.
  17. Pozdrav iz Jagodine.
  18. Sve što si naveo,100% je tačno,i slažem se sa tobom.Imao sam kontrole na dve nedelje,zamisli to.Zbog gužve koja je poznata po Beogradu,nisam namenski hteo autom.Videvši da je blizu i pešaka,išao sam pešaka.Ali za prvi put valja biti bar korektan.
  19. Platio sam 14 000 din,nije poenta mog pisanja da pljujem po bilo kome,samo sam se nadovezao na već pomenuto.Žurba je bila,jer je oko bilo povređeno,i trebalo je reagovati odmah.Samo smeta takav pristup,odelji pa šta te briga.Nisam nigde pomenuo da izjednačavam sve,i stavljam u isti koš.Ako sam nekom naneo duševnu bol,ja se iskreno izvinjavam,ali to je neka stvar sa kojom se čovek prvo sretne kada dođe u velegrad.Šta da očekuje dalje.Poprilično ostaje bjutav utisak.
  20. Pošteno,hmmm.Lično iskustvo.Sticaj okolnosti,moram na lasersko krpljenje oka,zakazano,slabo poznajem BG.Autobuska,taxi vozila puno,rekoh možemo do ul.27 Mart,može kaže,koliko 1000din,ajde da ne kasnim.Završeno,širili zenice na oba oka,jedva vidim.Sestre na klinici mi rekoše ima taxi stanica odmah tu.Vozio me čovek do stanice za 300 din.Znači 2 ipo puta jeftinije,dao mu 500.Tako da....
  21. To priča i za džekija,posle mu kriv đavo kad ga izujedaju oba.
  22. Deda,iskusno nema šta.
  23. BokyBoy aaaaaa,oće malo morgen.A da častiš.Opet se izvlačiš.
  24. Vampa ja vizir ne vidim,a kamoli tačkicu.Obriši ti naočare..........Perfekcija.
  25. Mislio sam da ne pišem,al ajd.Počelo je sa nekih 6 ili 7 god. prvi Tomos automatik,posle ih je bilo tri u garaži.Sledeće je bila nova 14-ica(pošto 15-icu nisi mogao nigde da ubodeš),pa onda sa ne punih 18,vasionski brod,nov MZ etz 250 sa diskom,i dan danas kad naletim na nekog emzejca,volim da čujem ono njegovo zin,zin,zin na leru.Skuplje motore smo mogli da viđamo kad su strendžeri prolazili i balavili pored njih.Motorrad je bio redovan časopis,i dan danas čuvam 10 tak brojeva(iz 83,84 i 85).Posle shodno finansijama bilo je motora,skutera.Ono što je meni vrlo važno,a to je kad sam kao klinja čuo dobar zvuk motora,ja se naježio.Evo danas sa 50 i kusur,isto,kad god čujem zvuk tog čuda ja se naježim.Znaci, infekcija nije prosla,dal ce.......ne verujem.I nemojte da vas lazu......nema leka.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja