Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Blažo,nema nikakvog budženja,samo mera na meru i to je.Samo su ti potrebne prave dimenzije starog ležaja,i u tim dimenzijama uzimaš druge.
  2. Ha,on će da napiše Hajabusa.Kakvi tvoj Bandit 600.
  3. Sigurno bi mnogima ispunio dečački san.Meni prvo.I da,dobro došao.I možemo da kenjamo ovde o brzini sa naših 200,ti nas šiješ bar 4x.
  4. Al ima istetovirano Suzuki.Na skrivenom mestu.
  5. Pazi,dvostruko lepljiva traka,pljusneš ga pred tehnički,kada završiš lepo kući odlepiš i čuvaš za sledeću godinu.
  6. Evo me, kasnim.Blažo, Neša je sve objasnio,doktorski.Komotno idu konusno valjkasti.Ono što je bitno,da dimenzije budu identične starim ležajevima.Spoljna mera košuljice i unutrašnje mera moraju da su ista kao na starim ležajevima,normalno i širina ležaja.Problem je taj,što ne mogu uvek da se znaju mere ležajeva dok ne razmontiraš.Serviseri koji svakog dana rade znaju to pa tako i poručuju unapred,ko radi samostalno,naj sigurnije je demontirati i premeriti.Što se tiče imena,znači imam još dva kuma.
  7. Ne,zatekao konusno valjkaste.
  8. Moj motor zadnje tri godine kišu video nije.Da li ja grešim.
  9. Vidim, nko ništa ne pipa,znači sve novi i ispravni.Dobro.Ja, evo pripremam za preventivnu zamenu ležaja vrata volana.Za vikend(pošto imam više vremena)završavam ležajeve,onda zamena ulja,filtera.Možda padne i prvo ovogdišnje paljenje.Al samo ako bude toplo,ako ne,čekaamo.
  10. Ti pod hitno da se ženiš.
  11. A i sumnjam da bi mu mini suknja stajala dobro.
  12. Jedini on nije poskupeo.Čini mi se da je pre dve godine bilo skuplje.
  13. Ahhhh,bata Milane,zajebo si me danas.Krivo mi samo tako.Mogao si bar da zvrcneš kad si bio negde bliže,da uspem bar da najavim da ću da pobegnem.
  14. Možda je akumulator gecrk.
  15. Miloje milo ime,a da nam se predstaviš ili sam nešto propustio.
  16. Ako paše broj zuba,i prihvat šrafova kojim se steže za točak,onda je ok.
  17. Pozdrav Laki,čestitke na polaganju teorije,sad polagano praktično.I dobrodošao.
  18. Žaksi

    Formula 1

    Pa sad,nije obrijao na startu,ali je pokazao da kada ima iole konkurentan bolid,to baš ume da tera.
  19. Šta ti je profesionalac.
  20. Žaksi

    Formula 1

    Imam osećaj da će sutra Alonso slatko da obrija Ferari na startu.
  21. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Pa ovo novo,malo prešla.Ili je u pitanju tvoj magični dodir rukom i krpom.
  22. Znači podizo si,bez zagrevanja.
  23. Ako nije tajna,šta je sad.Brz oporavak želim.
  24. Žaksi

    NC750X 2016

    Samo da pitam,a NC 750 ima koliko konja?Mišljenja sam da konstatacija ne pije vodu.Osim što je Honda.
  25. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Znači mogao si i da ga stigneš.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja