Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Žaksi

    Kratke voznje

    Jeste sve lepo,samo put od Krupajskog vrela do Despotovca,užas.Prošle godine bio sa suprugom,svaka rupa me u srce ubola.
  2. @severianda li i ja spadam u grupu ,,moto-mladi".Ako da,onda hvala.
  3. @Tošbosamo još malo da smrša @BokyBoypa da vidiš onda kakav će da bude.Sad mu je Hajabusa opterećena sa nekih 4 kila viška,i fale mu konjske snage.
  4. Trebalo bi da su u repu ispod plastika,a na samom automatu alansera bi isto trebao da postoji osigurač.I automat bi trebao da bude ispod bočnih plastika.
  5. Svakako da bilo koje poređenje sa moto čizmama,je bezpredmetno.Čovek je pitao za nešto između.Isto sam bio u dilemi,uzeti čizme ili ne.Odlučih se za moto patike,sigurno su mnogo bolje nego obične patike,o papučama neću ni da pričam.
  6. @shoyykane nasedaj na provokacije,treba sve to biti na svom mestu.Malo mi je muka od svih koji samo pričaju to što lickate trt mrt,a ovamo kada se kupuje,eeeeeee onda da je održavan,čuvan, pažen.Kako drugačije sačuvati motor,ako ne vođenjem odgovorne brige o vozilu.Kada je motorcikl u pitanju to se po meni podiže na mnogo viši nivo,jer su to ipak dva točka.....Tu improvizacije nema @croarcherovo nema veze sa tobom.
  7. Da nije zveknuo osigurač na automatu alansera,ili još neki bitan osigurač što reče @N.F.S..Ili je to bilo u nekoj drugoj temi.U svakom slučaju,proveri osigurače.
  8. Sve vreme pričam o ozubljenju.Sva steća pa doktor Kokdrilo tu.
  9. Jeste li proverili da li je dobro uzubljen.da li se poklapaju reperi bregaste sa radilicom.
  10. @Blazačestitke,lep,lep.
  11. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Izvini,ovo za perije noja je moja ideja.Ako prodaješ od misirke onda može.
  12. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Izvinjavam se,uleteo sam kao ovnić u konverzaciju.
  13. Žaksi

    Honda CBF 1000

    .
  14. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Hahahahahaha,nasmeja me do suza.Kud pomenu noja.
  15. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Istrošio sam zalihe,sad kad otopli krećem u lov na nojeve.Nakotilo se ovde kod nas.
  16. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Ja za čišćenje oko karburatora koristim nojevo pero.
  17. Kod mene ,,ono" Yogijevo nebi ni rosu video,a kamoli da pokisne.
  18. Evo ga Voja i ja,u isto vreme.
  19. Idemooooo Blažo.Čestitke.
  20. Dobro je,ne kasni se mnogo.Ajde i sa moje strane,dobro došao.
  21. Jesi li ti ozbiljan?
  22. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Nego,mnogo mi bode oči ova musava plastika iznad fara.Mislim.........ne ide.
  23. Žaksi

    TDM Srbija

    @salemako se baš odlučiš na rašrafljivanje,najbolje bi bilo da posle neke duže vožnje,dok je sve vrelo,sa pažnjom probaš da bar popustiš šrafove.Jer u startu ti je sve baš,baš ugrejano.Čisto predlog.
  24. Po meni,neki senzor lažira da je motor vruć,i zato imaš teško prvo paljenje.Možda nije riknuo,nego samo loš kontakt.Trebalo bi prvo da pretreseš ako si snalažljiv,džekove.Vlaga,korozija loša provodljivost signala.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja