Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Mišljenja sam da to baš neće jeftino da izađe u servisu.Ono što me najviše brine je,koliko će detaljno uraditi čišćenje.Jedino što mogu da ponudim,je,da dođem do Novog Sada,eventualno ako je još neko raspoližen,da ga napadnemo i rasturimo.
  2. Onda ok,obratiš pažnju na džekove i to je to.
  3. Jesu, isti i prednji i zadnji. Mislim da te je @Tošbopitao za dimenzije točkova između 250 i 500 da li su iste .
  4. @Bojan82upravo to.Probaj samo nekako da izmeriš spoljnu meru navrtke,koliko možeš.
  5. Baš sada sam razgovarao sa kolegom,pravili smo neku mašinu i ona je imala takve matice,poručili smo ključ i cena je bila 1700 din.
  6. @Bojan82probaj da izguglaš,traži ,,S" ključ,ili na kupujem -prodajem.Ne verujem da je više od 1000 dindži.Pa posle se igraš do mile volje.Ne moraš da tražiš samo u moto delovima,u mašinstvu se dosta koriste ovakve matice.Ključna reč je ,,S" ključ.Da dodam,spoljni Fi matice ipak igra malu ulogu.
  7. Opa,opa al će da legne.
  8. Meni se i sada javljaju bolovi u vratnom delu ka ramenima kada vozim duže.A sada se pitam kako @shoyykaizdržava,on samo cepa.Sigurno ima neki melem.
  9. Pa na skuteru si imao i vizir što smanjuje udare,ovde si čist golać,i bije u grudi,vrat.Mišići nisu u treningu i počinju bolovi.
  10. @Blazatreba vremena da se telo navikne na drugačiji položaj sedenja,da neki mišići ojačaju.Opustio si se na skuteru.
  11. Jok.Nema veze,videćemo uživo.
  12. Pa slike koje bi trebalo da vidim......ne vidim.Ili ne umem da otvorim za slike.Pre je ovo drugo.
  13. Žaksi

    Kratke voznje

    Deda,čestitamo.Gde god pođeš baš te hoće.
  14. @shoyykau šta da gledam,ovo ne radi.
  15. Žaksi

    Formula 1

    Ferštapen sa Red Bulom.
  16. Znači,kad odvrne gas,ne staje ni da moča.Nego morao da stane jer udario u rampu.
  17. Pa ne mogu više da ih pokrivam.Onaj @shoyyka samo podene @bajker71ajmo u vožnju,i pobegnu,i posle se mešaju protokoli.
  18. Alo Banditi,mešate stvari,nojevo pero je za karburatore a pero emu-a je za ubrizgavanje.Opet ste bežali sa časova.
  19. @BokyBoyimam rešenje,kupi se 300v 1l i 2l 5100,pomešati dobijaš glat 7150 u gradaciji 10w40.
  20. Pa Shell je jeftiniji jer je @N.F.S.izvršio pritisak na određene ljude i oni odobrili.Inače ih je bolele taki za motordžije.
  21. @nntomdobro je,6 meseci kasni odgovor.Šalim se.U principu kad vidim takve likove odustajem od bilo kakve kupoprodaje.
  22. Sam i Srbo.A nema klimu,abs,tsc,ssc,ili koji već ,,ce"ali ima sve ostalo što je čoveku potrebno za dobru avanturu.Pratim.
  23. Žaksi

    Kaciga

    Piše M.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja