Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Pa bio si šarmantniji od mene.
  2. Ja se ne bih zezao sa ovom izjavom.Zbog gore navedenog,a izgovoreno ženskom vozaču,osuđen sam na novčanu kaznu.
  3. Mogu ti reći,lepa cena.2021 u jesen platih 16000.
  4. Takojeeeeee @travelman -e.Znači ubo si ga dobro.
  5. @milomir22 koja je cena bila za gumu.Imam osećaj kao da sam već postavio pitanje,ali je nestalo.
  6. Lepo,lepo,dobrodošao.
  7. Ma samo mu slab akumulator,pa držao na prvi zub.
  8. Sve stoji što si napisao.Promenio bih i ja,ali mi se slabo sviđa šta vidim.A ono što mi se sviđa,je baš daleko od onoga što mogu da priuštim.Ali i sada uvek primetim ili čujem nešto što mi ne odgovara na motoru,pa mora da se reguliše odmah.E sad,dal je do mene.......ipak je do mene,svašta čujem,a svašta i vidim.
  9. Da ne bude,ja tebi Vojvodo ti meni Serdare,ali sav tvoj da nazovem ,,rad"je besprekoran,i ne samo da se bazira na pričama,nego je potkovan ozbiljnim znanjem i iskustvom.Pristup održavanja vozila se u dlaku poklapa sa tvojim.Tako da ne mogu da kažem da je između nas mrtva trka,ipak si ti bolji.
  10. Ovo,kao da sam ja pisao.
  11. Može,ako sam znaš,ako nisi do sada radio,nemoj ni da pokušavaš,iz razloga da se ne napravi gore.
  12. Može biti svašta.Baš loši karburatori,ventili, za početak.
  13. @Blaza nemoj na ,,pri"tu je stalan dotok,možda prelije karburator.Pretpostavljam da je slavina vakumska.Ako nećeš da se zezaš sa slavinom,okreni na ,,res".
  14. @Krokodilo hvala ti što nalaziš vreme i želje da podeliš svoje znanje.
  15. Hvala @Gile_Extremeboy pohvale uvek prijaju.Ali ja moram tebe da pohvalim kao pravog zaljubljenika u motore,ali iznad svega kao stvarno dobrog čoveka.Pomogao si mi par puta i još jednom ti hvala na tome.Vidimo se sigurno.
  16. Da ne pametujem,ako su ventili van zadatih tolerancija(što je sa razlogom zadato)onda dolazi do remećenja idealnih uslova za samo funkcionisanje agregata.Radi sve to,ali kako?Mnogi ne obraćaju pažnju,bitno im je da to tera.Mnogi,to tvrdim,i ne pipnu svećice,a one su prvi pokazatelj pa skoro svega.Možda ja preterujem oko same brige motorcikla,ali volim da je idealno.
  17. Doktor @N.F.S. je sve objasnio.Ono što primećujem u mom okruženju,a i ovako kroz razgovore,mnogi ne pridaju značaju štelovanju ventila.Po meni su to delovi koji su poprilično napregnuti,i po mom nekom znanju koje imam i iskustvu,(koje je daleko od NFS-ovog)to je nešto što bi prvo trebalo proveriti,to lično smatram plućima agregata(pored filtera vazduha)I ako je to u granicama,ići dalje.Jer da bi sve radilo OK,ovo je po meni primarno,što ne znači da je pravilo.
  18. @ProMaster pa tamo se ide kad je kišno,gde si ti zapeo po ovu vrućinu.
  19. Ova skroz desno,malko više garava,doliva negde.
  20. Idemo @Gile_Extremeboy eto me.Ne posećujem mnogo moto skupove,ali ovaj baš volim.Lepo mesto,i uvek se lepo osećam.
  21. Auuu,lepo mašinče.Dobrodošao.
  22. Žaksi

    AliExpress

    Ne sporim ja kvalitet sa Alija,imaš svakojakih stvari,svi smo naručivali i još naručujemo.I ne mora da bude pravilo da je loše,al jebi ga to saznaš tek kada dođe,a čekanje je poveće,pa kada nije to to onda je i razočarenje veće.Za neke baš,pipave stvari treba ići na OEM,malo skuplje,ali ne razmišljaš o mogućem problemu.
  23. @DraganBenelli mislim da mogu zašto ne,ali proveri telefonom,pošto si već rešio da ga kupiš.I da.....sa srećom nova mašina.
  24. Žaksi

    AliExpress

    @Bane je probaj na Wemoto ili Mega Zip sajt,sve je originalno ali skuplje,ali nema da te boli glava.Sada kada uradiš rešio si na duže staze.Ja sa ovih sajtova sve naručujem.
  25. Po vrelini ne vozim,resto vožnja,majica kožni prsluk,moto farmerice,Shima duboke moto patike,kaciga ,rukavice.Pošteno,bez rukavica ne sedam,navikao se na njih,bez rukavica i ne umem da teram.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja