Eeee,ovako se prave motori.Ima svega,i čelika i plastike i točkova i guma, cilindara kolko hoćeš,retrovizora,vizira sedišta.A ne kao sad,ukrste dve cevke,po parče plastike i opale 10 000e cenu.
@shoyykane,nije toliko lepljiv koliko misliš.Ostaje lanac masan i posle dobre kilometraže.Ja sada uzeo ponovo Motorex racing,samo što u sebi ima PTFE.Inače je taj Ipone odličan.Bar sam ja bio zadovoljan,ne znači da je pravilo.
Baš iz tog razloga,što mala peskara zna da ubrza proces,i ima primenu i kod čišćenja i drugih delova.Mogu samo da nagađam iz već viđenog ovde kakvog si karaktera,ali kako staviti novi deo u korodirani nosač.Mora da bude u fabričkom stanju.