Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Majicu!!!!!Pored brade..pa ovo je prva brada BJB foruma.
  2. Eeee,ovako se prave motori.Ima svega,i čelika i plastike i točkova i guma, cilindara kolko hoćeš,retrovizora,vizira sedišta.A ne kao sad,ukrste dve cevke,po parče plastike i opale 10 000e cenu.
  3. @bajker71da znaš da sam ljubomoran........moram od ovoga poster da napravim.
  4. Samo na kupujem -prodajem,ako ovde tražiš,a na E-bay ima sigurno samo je pitanje slanja za Srbiju.
  5. Žaksi

    Kratke voznje

    Mišljenja sam da tu osmeh,vadi stvar.Stolica je više pomagalo.
  6. @Blazaajde ti,eto nas.
  7. @Skyrunnertu sam ako nešto treba.
  8. Od WV priznajem jedino Cady,i to posle 2014 god.Imao ga tri godine.Udoban,prostora koliko hoćeš a nije gabaritan sa dužinom.
  9. Na to dodaj predobri DSG,u najavi plus 1000e.
  10. Žaksi

    Kratke voznje

    Oće mi doneseš flašu morske vode,da se plaknem bar.
  11. @bajker71moj predlog da ti požuriš sa ovim autom.Vidi sa @Markone88pogledaj ga,ja ga ne bih propustio.
  12. E ovaj detalj mi je promakao.Hvala za ideju,vrlo je svrsishodan.Odoh da probam.
  13. Petrolej da.
  14. @Gordak985ja nisam živ za tebe,kada sad pročitaju da lanac (bez ringova)pereš benzinom.Evo strepim.
  15. Evo ponoviću,nojevo perce je za karburatore,a perce emu-a je za ubrizgavanje.Ne mešajte lanac sa benzinom.
  16. Ne pratite na času.Perca su isključivo za karburatore i ubrizgavanje.
  17. Opaaaaa.idemo bata Vojo.
  18. Lep motorić,samo ovde nema posla za tebe.Sve cakum pakum.Jedino da ga prepakuješ.Onako....
  19. Ja redovno sedam.......u garaži.I guram napred,nazad da ne zaboravim.
  20. @shoyykane,nije toliko lepljiv koliko misliš.Ostaje lanac masan i posle dobre kilometraže.Ja sada uzeo ponovo Motorex racing,samo što u sebi ima PTFE.Inače je taj Ipone odličan.Bar sam ja bio zadovoljan,ne znači da je pravilo.
  21. Kako si to izdržao.Večnost.
  22. @shoyykaodličan je ne brini,koristio ga prošle godine.
  23. A zašto ne Bandit.
  24. Žaksi

    NC750X 2016

    Hahaha.Idi bre @SatelisOde daleko,samo za čišćenje.A ovo ostalo mi se javlja da će biti sledeće godine.
  25. Žaksi

    NC750X 2016

    Baš iz tog razloga,što mala peskara zna da ubrza proces,i ima primenu i kod čišćenja i drugih delova.Mogu samo da nagađam iz već viđenog ovde kakvog si karaktera,ali kako staviti novi deo u korodirani nosač.Mora da bude u fabričkom stanju.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja