Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Bata @BaneVuk58 muzika koja prati video....svaka čast,u centar.
  2. Nisam.........niti ću otići.
  3. @BokyBoy meni je bitno da si ti pročitao,mogu slobodno da brišu.Svelo se ne smeš ni da se zdravo našališ .
  4. Pošteno,ja sam ljubomoran jer si lepši od mene.Gde da stavljam moju sliku,da plašim ljude.Mada ne bežim od šale na moj račun.
  5. Lako je @BokyBoy da nađe švalerku sa ovolikim video nadzorom .Tačno zna koja ide u štetu,i odmah,ako hoćeš da ćutim mora i ja da dobijem.I ako ste primetili,jedini on se ne žali na kamere u BG-u.
  6. Žaksi

    Yamaha delovi

    Barel.
  7. @Bojan82 pa gde si bre druže.Zabrinuo dam se za tebe.
  8. @bajker71 ne moraš baš sve da primetiš.Da nisi pomenuo,ja nisam ni video da je skinuto.
  9. @milomir22 ima i prve 650,oklopi sve novo,a mašina na karburatore i uljno hlađen.
  10. @zaludan sve vreme pokušavam da te ukapiram.........ali mi ne ide. Što se tiče ove teme.
  11. Zaludan,jer si ti mislio na našeg kolegu @MatorKonj,pa on čovek vozi kao bubaljka...........normalno.....šala.
  12. Žaksi

    Led sijalice

    @Zarkela vidi sa @ekozelj on je skoro kačio ovde da prodaje,možda nije prodao.
  13. @Sharky - Alexbrate sve tebe ja razumem.Ali mi je muka da po ko zna koji put se potencira neka varijanta da bi se nadobudni koliko toliko iskontrolisali,onda se jave legalisti koji odmah kreću sa ljudskim pravima trt ,mrt,pa se kreće da se okrivljuje država,a država nema drugačije sisteme nego da nešto debelo zabranjuje,eeee onda ide a što se zabranjuje .Tako napisah,teško udovoljiti.Mada,kada je ugrožavanje života u pitanju,bilo bi kod mene i po golom dupetu,a ne samo da se zapleni.
  14. A kako da se praktikuje,kad je baš ovde na forumu opaljena takva alabuka po pitanju oduzimanja vozila,sa pitanjem ko sme da oduzima vozila.I kao,ko to sebi daje za pravo da oduzima nečije,i onda udri po državi.Teško je svima ugoditi.
  15. Dobrodošao,i lepo si sve isplanirao.
  16. Slobodno mogu da ih prisvojim,i bez pitanja nazovem za svoja dva brata.
  17. @travelmanje rekao sve. @the_doctorsamo cepaj.
  18. @Zarkelane mora od 1200,može i 600 samo mlađa.Moj je 600s iz 2002,ima merač goriva.Sami satovi nisu problem,mišljenja sam da mora i rezervoar,zbog samog merača u njemu.Investicija koja košta,ali merak nema cenu.
  19. @the_doctorkao da sam bio.Onda ti dođem za ulaznicu(mada, ne dobih sendvič).
  20. Nemoj da huliš,1.8 benzin. @the_doctorčekam.
  21. @mick
  22. @Gordak985on je testirao opremu a ne motor.Inače na većem motoru se ne vidi kao mu oprema stoji oko zadnjice.
  23. @micknemam više reakcija,ali bolje je ovako,pisanjem.Potpuno se slažem sa tobom,mada ima oprečnih mišljenja ovde.Neko kaže da 5000e nije nešto,pak drugi tvrdi da je ipak dobra cena i nije za razbacivanje para.Kako god ,kupuješ jer ti se nešto sviđa a posle će biti kako će biti.
  24. Od svega na slici,ja video samo kanticu sa uljem.A ovi ,,neki" izvršili inspekciju odmah.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja