@Zarkela pre bih rekao da je pločica koja povezuje štapove kontra,pošto se za nju vezuje blatobran.Probaj da samo nju zarotiraš,pa postavi blatobran i probaj.Ako ne uspeš,onda samo pločicu u stegu(krajevi gde se šrafe)i polagano jedan pa drugi kraj zakrivi da bi dobio pravilan ugao.Zahteva više skidanja i postavljanja pločice i blatobrana,ali ćeš dobiti pravi rezultat,to jest da blatobran stoji lepo.Ovo je baš iskrivljeno.A ako ti je teško da kriviš nosač,onda ovo što je @N.F.S. predložio,podloške.