-
Broj tema i poruka
2475 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Žaksi
-
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Žaksi je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
@SkyrunnerPrvo je počeo sa moto-opremom sada radi i motore.Sve je iz CH,bio da pogledam opremu.Susretljiv, korektan ,inače je po struci sveštenik,valjda,drži časove u školi.Nisam do sada čuo loše o njemu. -
@Satelisne bih da pametujem,za ovakve situacije mišljenja sam da bi ti jedna mala peskara ubrzala i skratila postupak poprilično.Ovde si više potrošio vremena u eliminaciji korozije.Inače,potpuno mi se sviđa tvoj pristup rada na motorima .Danas........retkost.
-
Pa kod varijatora može svašta da bude.Jača opruga,lagane rolnice,istrošene lamele.Zaprljanost varijatora pa rolnice ne klize,ili sve to u kombinaciji.Po slikama koje si postavio,poprilično to deluje zapušteno.
-
-
Danas konačno namontirao i povezao dodatna svetla što je poklonio @N.F.S.i prekidač što je poklonio @kizavuka.Trajalo je baš dugo,razmišljanje gde postaviti,pravio držače,probao svud redom ,puna kanta lima potrošenog i evo gde su pozicionirani.Čekam mrak da isprobamo.
-
Samo gubiš vreme.Prepusti to nekom auto električaru i završi posao.Brže i jeftinije,dok nisi nešto više zeznuo.Ovako na daljinu ,što bi rekao @Krokodilomože samo vrač da ti pomogne.
-
Uzeh isti alat koji kažeš da nije dobar.Sastavljena Enuma 535,bez ikakvih problema.Dobar alat vredi,ali za nešto što ćeš iskoristiti u 5 godina 2 ili 3 puta perfektno radi posao.
-
I posle se pitate što neće da upali.Nije to podmornica.Mislim......
-
Hahhaha,al bitna je pljuga u prvom planu.
-
Nema loših motora,ima samo loše održavanih.
-
Odlično!!!!!!Bradu pod hitno da vratiš......protiv uroka.
-
Kasno je,mora se na počinak.Ili si vrlo mlad,ili nisi u toku sa cenama.Elem,to sa tim budžetom što si predvideo pokriva otprilike samo obe gume,za sve ostalo,hmm teška rabota.Jer vidim da si počeo da pitaš za probleme koji ti se javljaju,zato i napisah,vrlo hrabra odluka da to pazariš.Sa srećom da uspeš.
-
Izvini,ali će te hobi puno koštati,a sumnjam da ćeš se navozati.Ali poštujem odluku,i moram da dodam vrlo hrabro.
-
Pa deluje poprilično oronulo.
-
A pazi sad,kad sedneš u kafić,ti baciš ključeve i zna se čime si došao,a ovako šta?Baciš privezak,ko će da ti veruje da si se dovezao motorom,odmah ima da ti traže štipaljku na nogavici.
-
U tome je draž,da psuješ,skidaš rukavice vadiš ključ i to traje i traje.A ovako samo dugme i.........brzo ti dosadi.
-
Hahahahaha,to je taj osmeh.Uvek,al uvek me nasmeješ.Znam da sam dosadan i da ponavljam isto,ali tako je.
-
A mokri čvor i wc ne smem ni da pominjem.Htedoh da se prekrstim kad uđoh.Samo sam čekao onog sa livrejom da mi doda sapun.
-
Mada,bilo je uslova da se dobro nakvasimo.
-
Pa ovo bi moglo u više kategorija,al pošto ne umem da lepo pišem ide ovde. @travelmani ja danas odvozali finu deonicu sa lepim pejzažima i okolinom.Krenuli iz Jagodine put Senja i Manastira Ravanica,da se poklonimo moštima Cara Lazara,pa dalje na Sisevac,tu se kafa popila.Dalje prema Resavici do vodopada Lisine.Tu se krkalo,odmorilo i kvalitetno ćaskalo.Odatle put Despotovca i poseta Manasiji.Kratko piće i rastanak u Medveđi,on prema Svilajncu i Beogradu ,ja za Jagodinu.I neka sličica.
-
@travelmani ja se danas vozikali,a uz put i svraćali po raznim objektima.Svuda su nas lepo dočekali,a u jednom i lepo i ukusno uslužili.
-
Onda Pipezos,javljaj šta su uradili.
-
I ako sazna,evo ima bar 10 svedoka da se to nije ni desilo.Niko ga pipnuo nije.
