Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Tako jeeee bata @BaneVuk58 hahahaha...nema predaje.Mogu samo da zamislim tvoj osmeh.
  2. Ajde bogati,nešto ste mi svileni.Kad nemam šta da radim brišem lanac.....čas i........čas naprskam.
  3. Toliko o Kinezima.....da nisu dobri.
  4. Hmmm,to za garanciju kod nas,je širok pojam.
  5. Žaksi

    Kratke voznje

    A ima i ona druga:kako da mu ne dam kad zna da imam.
  6. Onda dihtuj nekako,samo da ne curi.
  7. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Pa jedino rešenje je,da mu ugradiš plin.
  8. E pa evo.
  9. Izazivate........dobro.
  10. Tako se to radi.
  11. Vidi bar trampi i auspuh.
  12. Po meni verovatno i najbolje.
  13. Ja sam ove čistače motora koristio isključivo na automobilima,pitanje je šta bi uradilo sa lamelama kod nas Mislim da čak i upozoravaju da nije za mokro kvačilo.
  14. Korozija na GS-u
  15. Možda bi moglo jakim neodijumskim magnetom da se proba.
  16. @the_doctor znači prevarišete mangupi,i prevedoše na tamnu stranu....ako....sa srećom i uživaj.
  17. Aauuuu,ovo je klizeći sa obe noge.
  18. Žaksi

    Kratke voznje

    Naterao gospođu,što bi @shoyyka reko mladu,ajd idemo do Mrčajevaca....na kupus.Otišli, jeli i mala vožnja.Gde ćeš kraće.
  19. Onda jednostavno iz nekog razloga,prvi karburator prestaje sa dotokom goriva.Pod uslovom da je struja sto posto ispravna.
  20. Dugo sam vozio uz ivicu kolovoza,ali upravo zbog ovakvih ..kadžija,držim sredinu trake samo tako.
  21. @bajker71 bata Vojo,deluje mi odavde,da je tvoj ,,duži".
  22. @max80 evo ti dokaz,znači u prvom sam redu.Ne pratiš,nisi redovan.
  23. Džabe se nadate........moja je ......prvi sam je liznuo.
  24. Tako deluje još veće,a bogami i skuplje.
  25. Ako idu pločice,skuplje,a ovako nemam informaciju,sam radim.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja