Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. @yogibearčestitam.Jedino na čemu ti zavidim,a to je taj osećaj kada otvaraš kutiju.Uhhhhh,za sve pare.
  2. Žaksi

    TDM Srbija

    Dugačke burgije ima da se kupe kod nas,ali im je i cena baš dobra,baš zbog toga što nisu standardne dužine,a tebi su potrebne bar tri,tako da bi izašla lepa cena.
  3. @Motorcyclistbatali više da gledaš,kupuj.Kad, ako ne sad.
  4. Al pazi,priprema dokumentacije i provizija banke.Što to lepo ne zaokruže na 7000 tehnički.Niko nije baš toliko naivan.Baš,baš smeta.
  5. Da nije omanuo neki zub na lancu,ili jedan ide pre ili kasnije pa zvekeće.
  6. Dobrodošao
  7. Žaksi

    Honda CBF 1000

    A šta si očekivao od bahatih i sveznajućih Amera.Čim oni toče gorivo u plastične kese,sve je jasno.Takve su im i legende.
  8. Polovno možda,novo ,teško.Samo firme van Srbije.Probaj,Wemoto,Mega Zip.
  9. @the_doctori ti si ga ladno čekao da vidiš šta će da uradi.
  10. Vrlo prosto,natopio si ga vodom,konektori puni vode i vlage.Treba poprilično vremena da to samo od sebe osuši.Ako te ne mrzi,uzmeš fen,i sve konektore lagano osušiš,bobinu kontakte.Posle prsneš ili WD,još bolje sprej za kontakte.
  11. Pa možda ga priteralo,ko će da tada da nišani parking.
  12. Jel vidiš da može.Eeeee to je taj sjaj koji je falio.
  13. Kako si?Dobrodošao.
  14. Žaksi

    Formula 1

    Znači........sranje.Kao da se trude da pomognu da što više bolida polupaju.
  15. Žaksi

    Formula 1

    Zaboravljaš ili ne,Hamilton je bio favorizovan od strane Meklarena,da bi Alonso otišao pre isteka ugovora.Da je imao isti tretman po pitanju bolida sumnjam da bi tako bilo.Da ne idemo u prošlost,šta je danas.Rasel ga dere,a ovaj sedmostruki prvak.Gde je tu istina?
  16. Žaksi

    Formula 1

    Da naglasim,ovo je moje mišljenje.Od prve četvorice ume samo jedan da se trka,a to je Alonso,ostali samo koriste benefite svojih bolida.
  17. @mrgudimaš kod kolege sa foruma @sasa ns 1.Provereno.
  18. Znači samo 4 cilindra........i zvuk fantastičan,pa bilo koji izduv da ima.
  19. @shoyykae tek si sad pravi Bandit.A za cevke si me oduševio.Vidiš da može.
  20. Shima Rebel,ima ih u nekoliko boja,može da se uklopi sa garderobom.Meni su baš legle.Imao pre njih Acerbis,i one su ok,ali ove su bolje.Rekoh,ojačanja prstiju,zgloba,ventilacija odlična.
  21. Već dve godine nosim Shima duboke moto patike.Ojačanja gde treba,vozio i na plus 40 prošle godine.Odlične.
  22. Lep zelenko.Dobrodošao.
  23. Pa u principu,nije bitno ko je vlasnik,bitno je da je kvalitet taj koji nosi brend.Čisto sumnjam da bi se igrali sa tim,jer nije u pitanju bilo koje ime.
  24. Koliko sam upućen,Kinezi su vlasnici Pirelija.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja