Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Jeste,Leba 3e a zejtin ni za lek i grejanje na minimum.
  2. Mogao si bar da ga opereš.
  3. TAZZ slažem se sa svime.Pomalko sam stariji.
  4. Tačno sam znao da si bio pionirčić,čim znaš pesmu.
  5. Žaksi

    Ducati

    Ne verujem dok ne vidim slike.
  6. Žaksi

    Ducati

    Tako je breBaneVuk58 ,do juče vozili skutere sad odma Gs.Ajde bogati.
  7. Odavno sam napisao,,opasno"devojče.Nema šale.
  8. I da vičem,izvolite na tam.
  9. Ja se javljam da budem reklama na raskrsnici,da pokazuje pravac.
  10. Zašto....Pitanje za milionče.
  11. Moto Saki Trstenik,pošto pretpostavljam da se vraćaš na Kruševac,on ti je na izlasku iz Trstenika sa leve strane piše Moto Saki.
  12. Uuuujebote,ovo ko borbeni avion.
  13. Uuuuu,lep onaj plavi bandit.
  14. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Gile,dođi ti u Srbiju da prođeš tehnički,a ne da se kurobecaš po Austriji.
  15. Nisi smeo ovo da napiše,kako ćeš sada da ga prodaš kao,nov,nov,nov.
  16. Sve se slažem.
  17. Evo dve od danas.Al je zato ubio vetar.
  18. Zamolio bih članstvo da kada je N.F.S. u pitanju,ne koristi ,,kao",on je to odavno.
  19. Žaksi

    Honda CBF 1000

    Nije to,nego se hvališ malom kilometražom....
  20. Nosio sam se mišlju da promenim biciklo,ali neee.Ako ovi za Bmw-e traže toliko para,a istog godišta ko moj motor,ja kad bi rekao i upola neko bi me bio.Prvi Markone88 .Razumem marka motora,ali pravljen je od istih materijala,nije korištena stelt tahnologija.Ofujem mnogo,neko će me napušiti.
  21. Javlja mi se da je na pomolu novi projekat,i onda ponovo moram da te jurim po forumu.
  22. Znači vreme je za negu drugu mašinu,čim si počeo i lambda sonde da sjajiš.
  23. Iiiiii,lepa boja.Plavušan.
  24. Cena je oko 1300 din komad,za sada odstupanja nema.
  25. Evo da ispunim obećanje ekozelj i JoeD u vezi vakumetra.Vakumetre sam kupio u firmi Keeptank Niš,slavinice sam dugo tražio šta je kvalitetno,mnogi su mi preporučili slavinice vazduha za akvarijume jer su baš osetljivi.Morao sam da pravim od mesinga matice da bih pričvrstio satove za ploču,a sa zadnje strane stavio brze priključke za vazduh.Crevca ima da se kupe prihvatljivo samo odrediti koja dimenzija je potrebna.Mislim da se na slikama lepo vidi.Ako nešto treba ,zovite tu sam.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja