Nosio sam se mišlju da promenim biciklo,ali neee.Ako ovi za Bmw-e traže toliko para,a istog godišta ko moj motor,ja kad bi rekao i upola neko bi me bio.Prvi Markone88 .Razumem marka motora,ali pravljen je od istih materijala,nije korištena stelt tahnologija.Ofujem mnogo,neko će me napušiti.
Evo da ispunim obećanje ekozelj i JoeD u vezi vakumetra.Vakumetre sam kupio u firmi Keeptank Niš,slavinice sam dugo tražio šta je kvalitetno,mnogi su mi preporučili slavinice vazduha za akvarijume jer su baš osetljivi.Morao sam da pravim od mesinga matice da bih pričvrstio satove za ploču,a sa zadnje strane stavio brze priključke za vazduh.Crevca ima da se kupe prihvatljivo samo odrediti koja dimenzija je potrebna.Mislim da se na slikama lepo vidi.Ako nešto treba ,zovite tu sam.